Kaardid

Coop kaardid

Ostukindlustusega deebet- ja krediitkaart

Coop Panga kaartidega maksad nii, kuidas Sulle sobib. Alati mugavalt ja turvaliselt Apple Pay ja Google Pay abil või kasvõi oma nutika sõrmusega.

Meie deebetkaardiga võtad sularaha lisatasuta välja igast pangaautomaadist ja paned kontole igas Coopi kaupluse kassas Kuressaarest Võruni. Lisaks saad luua endale sobiva kogumislahenduse ning kasvatada Rahasahtlis meelerahufondi kasvõi iga maksega.

Nagu Coop Pank, pakatavad ka meie pangakaardid kodumaisusest. Ainulaadsed teosed pangakaartidele on loonud noor Eesti kunstnik Holger Kilumets. Selleks, et julge ja eriline kodumaine disain saaks särada, oleme kõik kaarti puudutava vajaliku info lisanud tagumisele küljele. Lisaks kaardinumbrile ja nimele leiad sealt mugavalt ka oma arvelduskonto numbri.

Ava konto
Lai sularahavõrgustik
Automaatne ostukindlustus
Mugav mobiilipank
Märkamatu kogumine
Kasulikud partnerpakkumised

Kaardid

Nutikad makseviisid

  • Mugavaks maksmiseks saab Coop Panga kaardid lisada Apple või Google Walletisse. Walletisse saad kaardi lisada koheselt peale tellimist
  • Lisaks saad oma pangakaardi lisada kella, sõrmusesse või vms nutikasse seadmesse, millel on maksefunktsioon - Garmin, Fitbit, Fidesmo, Manage Mii, Zepp, Tappy, Xiaomi
Vaata lähemalt

Ostukindlustus

  • Coop Panga kaartidega makstes rakendub automaatselt tasuta ostukindlustus ning nii on kõik suuremad ostud alati kindlustatud
  • Ostukindlustus kehtib 180 päeva ja laieneb kestvuskaupadele, mille ostuhind on 100-2500 eurot. Omavastutus iga kindlustusjuhtum kohta on 30 eurot
  • Coop Panga ostukindlustuse koostööpartneriks on IP P&C Insurance AS
  • Lähemalt saad ostukindlustuse tingimusetega tutvuda siin
Vaata lähemalt

Sinu kaardil on vägi!

Ühel väikesel heateol võib olla suur mõju, mis teeb meid rahvana tugevamaks ja ühtehoidvamaks! Ka üksainus sent võib muuta paljut. Sinu 1 sent võib olla väärt 1,36 miljonit!

Ühenda oma pangakaart mugavalt äpis või internetipangas Kaardiväega ja toetad iga kaardimaksega Reservväelaste Fondi.

  • Sinu panus igalt kaardimakselt on 1 sent, millele Coop Pank lisab veel 1 sendi
  • Aktiveeri kaardile Kaardivägi, anna oma pisike panus ja toetad nii Eesti kaitsevõimet
  • Liitu Kaardiväega
Vaata lähemalt

Coop Panga kätte maks

Iga kuu maksame ühele kliendile kõik eelmise kuu kulud tagasi. Tood palga, maksame topelt! Loosis osalevad kõik kliendid, kes teevad meie kaardiga vähemalt 5 makset kuus.

Coop Panga kätte maks

Coop

Coop Panga kaart on Coopi kaupluste kliendikaart. Meie kaardiga makstes kehtivad Sulle Coopi kauplustes personaalsed hinnad. Kõik Coop Panga kaardi omanikud on Coopi kliendiprogrammiga automaatselt liidetud. Tutvu Coopi kliendiprogrammi tingimustega.

Alexela

Liitu Alexela kliendiprogrammiga meie mobiili- või internetipangas. Edaspidi rakenduvad Sulle alati kõik Alexela kliendiprogrammiga seotud hüved ja soodustused, kui kasutad maksmisel Coop Panga kaarti. Tutvu Alexela kliendiprogrammi tingimustega.