Kogumine

Aeg on raha – alusta kogumisega juba täna

Kodumaise pangana soovime, et Eesti oleks nii täna kui ka tulevikus parim koht, kus elada. Selleks oleme Sulle rahaasjades partneriks, et saaksid tegeleda sellega, mis Sulle tõeliselt rõõmu pakub. Oleme loonud mitmekülgse kogumislahenduse, et läbi mugava säästmise ja nutika raha paigutamise saaksid teoks nii Sinu tänased praktilised vajadused kui ka pikaajalised unistused.

Kogumine võib olla nii igapäevane säästmine kui ka pikaajaline investeerimine, mis kindlustab kaugemat tulevikku. Selge on see, et olgu ajaline vaade lühiajaline või aastakümnetesse ulatuv, raha kogumine aitab eesmärke ellu viia. Kõige olulisem selle juures on alustada juba täna.

Rahasahtel - hakka koguma

Raha saad kasvatama hakata siis, kui suudad seda regulaarselt kõrvale panna. Lühiajaliseks kogumiseks on kõige mugavam viis avada Rahasahtel, kuhu saad seadistada erinevad automaatsed kogumisviisid. Rahasahtlisse kogunenud summa kogub intressi, kuid on Sinu jaoks vajadusel ka kiirelt kasutusvalmis. Nagu pangahoiused ikka, on ka Rahasahtlisse kogutud summa 100 000 euro väärtuses tagatud.

Vaata lähemalt

Tähtajaline hoius - turvaline tagavara

Kui oled juba mõningase tagavara pannud kõrvale, mida lähiajal tõenäoliselt kulutada ei plaani, on mõistlik paigutada see hoiusele ja teenida turvaliselt lisatootlust. Tähtajaline hoius on madala riskiga raha kasvatamise võimalus, kuna pakub garanteeritud tootlust ning on riigi poolt 100 000 euro väärtuses ka tagatud.

Lisaks saad avada ka lastehoiuse, mis on mõeldud lapsele raha kogumiseks, et katta iseseisva elu alustamisega kulutusi või anda varajase stardiga edumaa pikaajaliseks kogumiseks.

Vaata lähemalt

Pensionisambad - kindlusta tulevik

Madalate jooksvate tasudega pensionifondid on üks efektiivsemaid kogumisviise. Vabatahtlikule III sambale on kehtestatud maksusoodustus, mis teeb sellest mõistliku alternatiivi muudele investeerimisvõimalustele. Riik tagastab maksudeklaratsiooniga tulumaksu, mille saad omakorda investeerida. Lisaks on indeksfondid näidanud ajalooliselt suurimat tootlust. Näiteks Tuleva III Samba Pensionifondi koguja omab 3000 maailma juhtiva ettevõte aktsiaid, mis tähendab, et riskid on võrreldes üksikaktsiatesse investeerides rohkem hajutatud.

Finantsteenust pakub Tuleva Fondid AS. Tutvu pensionifondi tingimuste, prospekti ja põhiteabega aadressil tuleva.ee ning küsi nõu asjatundjalt tuleva@tuleva.ee või 644 5100.

Loo oma terviklik kogumislahendus

Rahasahtel
Igapäevane kogumine
Tähtajaline hoius
Vaba raha kasvatamine
Lastehoius
Lastele kogumine
Tuleva II sammas
Pikaajaline kogumine
Tuleva III sammas
Pikaajaline kogumine
Intressimäär aastas
2%
kuni 3.75%
4.00%
Investeerimisriskiga toode
Investeerimisriskiga toode
Avatud investeerimisriskile
Ei
Ei
Ei
Jah
Jah
Intressitüüp
Lepingu perioodil muutuv
Fikseeritud
Lepingu perioodil muutuv
-
-
Kogumise tähtaeg
Tähtajatu kogumine
1 kuu kuni 120 kuud (on võimalik automaatselt pikendada)
Kuni lapse 18 eluaastaseks saamiseni
-
-
Minimaalne summa
0
100
0
0
0
Sissemakse võmalus
Jah
Ei
Jah
Jah
Ei
Väljavõtmise võimalus
Jah
Ei
Lapse 7., 10. või 15. eluaasta sünnipäevakuul, kui hoius on kehtinud vähemalt 3 aastat
Jah, 3 päeva etteteatamist. Väljavõtt on võimalik nii osaliselt, kui täielikult.
Jah
Intresside väljamaksmine
Kord kuus Rahasahtli kontole
Kord kuus või lepingu lõpus arvelduskontole. Automaatsel pikenemisel saab pikendada koos intressidega.
Kord kuus lastehoiusele
-
-
Lisavõimalused
Automaatne kogumine erinevatelt maksetelt
Puudub
Uuele hoiusele stardikapital Coop Panga poolt 50 €
Puudub
On võimalik suurendada sissemakseid kuni 6% aastas

Alusta juba täna!

Loo endale kõige mõistlikum kogumislahendus alates Rahasahtlist kuni III pensionisambani. Automatiseeritud Rahasahtel aitab tekitada märkamatu kogumise harjumuse ning hoiused pakuvad riskivaba garanteeritudtootlust. Pikaajalise kogumisega võidad finantsturgude kasvust ning säilitad raha kasutuse paindlikkuse.

Pank Sinu taskus

Meie mobiiliäpiga hoiad oma rahaasjadel silma peal ning saad kõik igapäevased rahaasjad kiirelt aetud! Kõik mugavat Sinu taskus - alates kiiretest maksetest kuni märkamatu raha kogumiseni. Proovi järele!

Kogumine – hea teada