Tuleva III Samba Pensionifond

pangalink

Järjepidev kogumine ja raha kasvatamine kindlustab Sulle mugavama tuleviku. Mida varem kogumisega alustad, seda efektiivsemalt saad raha enda jaoks tööle panna. Selleks toome lisaks igapäevasele säästmisele ja tähtajalisele hoiustamisele Sinuni ka pikaajalise kogumislahenduse – III samba fondi. Meie interneti- ja mobiilipangas saad nüüd avada madalate tasudega Tuleva III Samba Pensionifondi.

Alusta nutika kogumisega juba täna.

Finantsteenust pakub Tuleva Fondid AS. Tutvu pensionifondi tingimuste, prospekti ja põhiteabega aadressil tuleva.ee ning küsi nõu asjatundjalt tuleva@tuleva.ee või 644 5100.

Tee tark otsus – vali madala tasuga fond

Oleme oma pikaajalise kogumise suunal valinud partneriks just kodumaise Tuleva. Tegemist on ühistuga, mis on loodud pensionikogujate endi poolt selleks, et kindlustada Eesti inimestele parimatel tingimustel raha kogumine tuleviku tarbeks. Pikaajalisel kogumisel on madalad tasud ainus tõsiseltvõetav tuleviku tootluse ennustaja. Pensionifondi avamine või liigutamine Tulevasse võtab vaid mõne minuti ja on tasuta.

Pane maksusoodustus enda jaoks tööle

Pensionifondid ei ole tegelikult midagi muud, kui üks efektiivne viis oma raha tulevikuks koguda ja kasvatada. III sambasse kantud summalt maksab riik järgmise aasta tuludeklaratsiooniga tulumaksu tagasi. Tulumaksutagastus on piiratud kuni 15% sinu brutopalgast või kuni 6000 euroga olenevalt, kumb piir enne ette tuleb.

Indeksfondid on näidanud ajalooliselt suurimat tootlust

Tuleva III Samba Pensionifond on indeksfond – see tähendab, et fondis koguja omab ligi 3000 maailma juhtiva ettevõtte aktsiaid. Esiteks on nii riskid hajutatud üle mitme riigi, tööstusharu ja ettevõtte ehk munad on ligi 3000 eri korvis. Teiseks, olles nende edukate ettevõtete omanik, saad kasu maailmamajanduse kasvust – nii, kuidas arenevad need ettevõtted, kasvab ka sinu III sammas. Pea siiski silmas, et mineviku tootlus ei garanteeri tuleviku tootlust.

Järjepidev kogumine tagab meelerahu

Hakka kohe pihta – kasvõi väikeste summadega. Kõige mugavam on sõlmida kogumiseks igakuine püsimakse. Isegi, kui pensioniiga paistab liiga kauges tulevikus, lood endale kogudes võimaluse elustandardite hoidmiseks ka tulevikus. Võta pensioniks kogunenud summa kasutusele tulevikus, aga naudi meelerahu juba täna!

Pank Sinu taskus

Meie mobiiliäpiga hoiad oma rahaasjadel silma peal ning saad kõik igapäevased rahaasjad kiirelt aetud! Kõik mugavat Sinu taskus - alates kiiretest maksetest kuni märkamatu raha kogumiseni. Proovi järele!"

Tuleva III samba pensionifond - hea teada