Uudised

Coop Panga nõukogus vahetus liige

11.12.2017

Coop Pank ASi aktsionärid valisid esmaspäeval toimunud üldkoosolekul ettevõtte nõukogu liikmeks ettevõtja Märt Meeritsa, kes vahetab välja senise liikme, advokaat Marko Kairjaki.

Coop Panga 5-liikmelisse nõukogusse kuuluvad veel nõukogu esimees, Coop Eesti Keskühistu juhatuse esimees Jaanus Vihand, Harju Tarbijate Ühistu juhatuse esimees Jaan Marjundi, Antsla Tarbijate Ühistu juhatuse esimees Roman Provotorov ja ASi Inbank nõukogu esimees Priit Põldoja.

Coop Panga enamusomanik on Eesti ainus ühistuline jaekaubandusgrupp Coop Eesti, kellele kuulub kokku 60,4% aktsiatest. Panga suurimad aktsionärid on veel AS Inbank 17,9% ja ettevõtja Andres Sonn 17,4%-ga.

Coop Pank on Eesti kapitalil põhinev pank, mille eesmärgiks on kasutada ära jaekaubanduse ja panganduse vahel tekkivat sünergiat ning tuua igapäevased pangateenused taas inimeste kodu lähedale. Coop Pank koos tütarettevõtetega annab tööd enam kui 200 inimesele peakontoris ja 14 üle Eesti paiknevas esinduses. 19 ühistust koosneval Coop Eestil on umbes 350 kauplust, 80 000 eraisikust omanikku ja ligi 600 000 püsiklienti.

Jaga:

Viimased uudised