Uudised

Coop Pank hakkab pakkuma kodulaenudele kaasa tasuta laenukindlustust

01.07.2019

Laenukindlustus loob kodulaenu võtjale täiendava turvatunde, et ootamatute sündmuste tagajärjel tekkinud majanduslikult keerulistel perioodidel ei jää pere ilma laenuga soetatud kodust.

Kindlustus aitab, kui õnnetuse või haiguse tagajärjel on jäädud töövõimetuks, või kui pikema perioodi jooksul on tööst eemal oldud enda või lapse haigestumise tõttu. Laenusaaja surma korral tasub kindlustus pangale laenujäägi.

„Kodulaenu puhul on tegemist enamasti pikaajalise kohustusega, millega kaasnevad erinevad riskid. Soovime, et meie kodulaenu kliendid tunneksid end turvaliselt ning seetõttu hoolitseme selle eest, et laenusaaja või tema lähedased ootamatuste korral rahalistesse raskustesse ei satuks“, sõnas Coop Panga erakliendi kinnisvara finantseerimise äriliini juht Karin Ossipova.

Laenukindlustus kehtib aasta ning pikeneb automaatselt järgmiseks 12-kuuliseks perioodiks. Kindlustusjuhtumi korral tuleb laenusaajal teavitada panka aadressil laen@cooppank.ee.

Mitme laenusaajaga kodulaenu lepingu korral hüvitab kindlustus laenusaajate arvule vastava proportsionaalse osa kuisest laenumaksest või laenujäägist. Näiteks kui laenulepingu on sõlminud kaks laenusaajat, siis ühe laenusaaja haigestumise korral maksab kindlustus Coop Pangale pool laenumaksetest.

Kindlustusteenuse pakkuja on If P&C Insurance AS. Laenukindlustuse täpsemate tingimustega saab tutvuda siin.

Jaga:

Viimased uudised