Uudised

Coop Pank laiendas sularaha välja- ja sissemakseteenuse ka krediitkaartidele

13.02.2020

Viimase kümne aasta jooksul on pangad sulgenud hulga pangaautomaate ja kontoreid ning selle tulemusel on üle Eesti vähenenud võimalused sularaha välja võtta ning pangakontole kanda. Ometi on sularaha jätkuvalt aktiivselt käibel ja selle kättesaadavus kujunenud mitmeski piirkonnas murekohaks. Seetõttu käivitasime 2018. aasta kevadel sularahateenuse, tänu millele saab kõigi Coopi kaupluste kassadest sularaha välja võtta ning 2019. aasta suvel teenuse, millega on võimalik sularaha ka kontole sisse maksta.

Coop Sula on klientide poolt oodatud ja hästi vastu võetud ning nüüd laiendame teenuse lisaks deebetkaartidele ka krediitkaartidele.

Sularaha on võimalik välja võtta ja sisse maksta ligi 300 Coopi kaupluses. Coop Panga krediitkaardiga sularaha väljavõtmisel kehtib teenustasu 1 €, millele lisandub 2,5% väljavõetavast summast. Krediitkaardiga sularaha sissemaksmisel tuleb tasuda teenustasu 2 €, millele lisandub 0,5% sissemakstavast summast.

Lisaks oleme alandanud Coop Panga era- ja ärikliendi hinnakirjas krediitkaardi asendamistasu 5 eurole ning lisanud deebet- ja krediitkaardi kiirkorras tellimise võimaluse. Loe Coop Sula kohta lähemalt siit.

Jaga:

Viimased uudised