Uudised

Coop Pank viib peakontori uude Skyoni ärimajja

01.07.2021

Augustis valmib Tallinnas Maakri kvartalis uus Skyoni ärimaja, mille ankurrentnik on Coop Pank. Alates 1. augustist 2021 on Coop Pank AS-i juriidiline aadress Maakri 30, 15014 Tallinn. Aadress muutub samal ajal kõigil Coop Pank AS kontserni kuuluvatel juriidilistel isikutel, kelleks on Coop Pank AS, Coop Liising AS, Coop Finants AS, Coop Kindlustusmaakler AS ja AS Martinoza.

16. augustil kolib Maakri 30 aadressile ka Coop Panga Tallinna kesklinna kliendikontor, mis seni on kliente teenindanud aadressil Narva mnt 4. Uus kliendikontor hakkab olema avatud esmaspäevast reedeni kell 9–17. Maakri 30 kontor on sularahavaba. Sularahaga arveldav Coop Panga Tallinna pangakontor asub Magistrali kaubanduskeskuses Sõpruse puiesteel. Coop Panga kliendid saavad mugavalt sularaha välja võtta ja sisse maksta ka kõigis Coopi kauplustes üle Eesti.

Augustikuu jooksul alustab uuel aadressil ka äriklientide teenindus, kohtumised äriklientidega lepitakse kokku personaalselt.

Coop Panga juhatuse esimehe Margus Rinki sõnul toetab kolimine suuremale pinnale kodumaise panga kasvuambitsiooni: „Kodumaise pangana oleme kiirelt kasvanud. Just äsja liitus meiega 100 000. klient – see oli eesmärk, mille lubasime täita 2022. aasta lõpuks, aga ületasime selle verstaposti juba nüüd, poolteist aastat varem.“

Rink täpsustas, et alates panga ostmisest 2017. aastal on Coop Pank igal aastal kasvanud ligikaudu 40% ja loonud viimase nelja aasta jooksul enam kui 130 uut töökohta. „Narva maantee peakontori ruumid jäid meile kitsaks ja otsisime seetõttu suuremat, kaasaegset, inspireerivat ning energiasäästlikku töökeskkonda, kuhu nii töötajatel kui ka klientidel oleks mugav tulla. Skyoni ärihoone vastas nendele kriteeriumidele kõige paremini.“

Alates augustist asuvad Coop Panga ruumid 26-korruselise Skyoni kõrghoone esimesel kümnel korrusel – see on kokku ligi 3500 ruutmeetrit pinda, mida on kolmandiku võrra rohkem kui panga praeguses peahoones.

Lisainfo Skyoni kõrghoone kohta:https://skyon.eu

  • Augustis valmiv Skyon saab olema kõige saledam kõrghoone Tallinna südames. Maja pilkupüüdev fassaad on abstraktne, läbipaistev pind vaheldub värviga, sirge diagonaaliga ja lihtne keerulisega, tekitades dünaamilist värelust, mis loob peegeldusi ning paneb valguse mängima.
  • Ankurrentniku Coop Panga esinduskontori interjööri ehitatakse panga Rändrahnu paketti iseloomustav võimas kaljusein.
  • 95 meetri kõrgusel ärihoonel on 26 korrust, 8400 m2 pinda, 2 terrassi, 4 ülikiiret lifti ja üldkasutatav vastuvõtuala.
  • Skyon ehitatakse lähtuvalt LEED Gold sertifikaadi nõuetest ehk on väga keskkonnasõbralik hoone. LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) on maailma üks tuntumaid keskkonnasäästliku ehituse hindamissüsteeme, mis annab ette raamistiku, mille alusel ehitada tervisesõbralikke, ülimalt tõhusaid, kulusäästlikke ja keskkonnasõbralikke hooneid. LEED sertifikaat on rahvusvaheliselt tunnustatud märk jätkusuutlikkusest.
  • Skyonisse on planeeritud liikumist soodustavad võimalused. Hoone kahel maa-alusel korrusel asuvad duširuumid ja jalgrataste hoiustamise kohad, et võimaldada rattaga töölkäimist. Skyoni trepid soodustavad igapäevase liikumisharjumuse hoidmist. Näiteks on võimalik liikuda jalgsi -2. korruselt kuni 26. korrusele ning seda soosib automaatne ajamõõtmissüsteem koos motiveeriva märgistusega.

Jaga:

Viimased uudised