Uudised

Eesti suurim omavalitsus Pärnu linn hakkas Coop Panga kliendiks

18.02.2020

Pärnakad saavad linnavalitsuse Coop Pangas asuvale arvelduskontole tasuda paljude avalike teenuste eest alates haridusest kuni ehituseni, näiteks maksta lasteaia, huvikooli, pikapäevarühma, sotsiaalasutuste ja hooldekodude tasusid, üüri- ja rendimakseid ning spordihallide ja -rajatiste kasutamise tasu. Pärnu haridusteenuste haldamise süsteemis ARNO saab nüüdsest maksete tegemiseks kasutada Coop Panga otselinki.

„Pärnu linnal on üle 50 allasutuse, kellest paljud osutavad suuremal või vähemal määral kodanikele erinevaid tasulisi teenuseid, mille eest pärnakad otse linnale maksavad. Coop Panga kliendid saavad nüüdsest tasuda nende teenuste eest ka oma kodupangas,” selgitas Pärnu abilinnapea Meelis Kukk.

Coop Panga igapäevapanganduse juhi Teet Keremi sõnul otsib pank pidevalt võimalusi tuua igapäevased teenused inimestele lähemale ja teha nende kasutamine mugavamaks. „Oleme Pärnu linna otsuse üle meil konto avada väga rõõmsad, sest Coop Panga pärnakatest klientidel on nüüd võimalik tasuda ka oma kodupangas, mis teeb ülekanded mugavamaks, kiiremaks ja odavamaks,“ lausus Kerem.

Coop Pank on eestimaine pank, mis kuulub kümnetele tuhandetele eestimaalastele. Coop Panga kontor Pärnu linnas asub Pikk tn 11. Lisaks on Coop Panga klientidele Pärnumaal sularaha sisse- ja väljamakse võimalus 27 Coopi kaupluses.

Jaga:

Viimased uudised