Liigu edasi põhisisu juurde

Partnerpakkumised

Oma äri ei pea Sa üksi alustama. Oleme siia lehele kokku koondanud meie koostööpartnerite pakkumised, mis aitavad Sul oma äri veelgi mugavamalt ja efektiivsemalt edasi viia. Nii saad keskenduda olulisele ning ei pea muretsema liigsete kulutuste pärast.

Itella

Itella pakub Coop Panga klientidele 15% soodustust nii Smartposti pakiautomaadi teenusele kui ka tasuta lisaväärtuspaketti e-kaubandusklientidele. Vaata lähemalt

Esita taotlus

Shoproller

Ava oma veebipood koos Shoprolleriga, sest Coop Panga ärikliendile on kõik e-poe paketid 3 kuuks tasuta! Lisaks 1 tund tasuta konsultatsiooni. Vaata lähemalt

Esita taotlus

Merit Tarkvara

Raamatupidamine ei pea olema keeruline - Merit Tarkvara kingib kõigile Coop Panga klientidele tasuta raamatupidamis- ja palgaprogrammi koolituse. Lisaks Merit Aktiva tasuta pakett 6 kuuks.

Vaata lähemalt

Jazz Pesulad

Jazz Pesulates (v.a Jazz Selvepesulad ja iseteeninduskassad) on Coop Panga juriidilise isiku deebetkaardiga tasudes autopesu 5% soodsam.

Vaata asukohti

Directo

Directo pakub Coop Panga äriklientidele Directo äritarkvara pooleks aastaks poole hinnaga. Pakkumine kehtib uutele Directo äritarkvara klientidele. Vaata lähemalt

Esita taotlus

Tingimused

Itella pakub Coop Panga klientidele järgnevaid soodustusi:

  • uutele Itella klientidele kehtib Smartposti pakiautomaadi eestisisesele teenusele 15% soodustus 3 kuuks;
  • e-kaubandusklientidele, kes toovad oma lao Itella juurde, pakume lisaväärtuspaketti, mis sisaldab erinevaid teenuseid kaupade käitlemiseks ja andmete haldamiseks. Sellega kaasneb ka tavapärasest kiirem tarneaeg, mis võimaldab kaupade kättetoimetamist järgmisel päeval Eesti piires, lisaks tasuta liidestamine populaarsel WooCommerce platvormil asuva veebipoega.

Shoproller pakub Coop Panga klientidele järgnevaid soodustusi:

  • kõik e-poe paketid 3 kuuks tasuta;
  • 1 tund tasuta konsultatsiooni;
  • erinevad turundustegevused (Facebook, Instagram, Adwords) soodushinnaga;
  • Directo tarkvaraga ühildamine 3 kuuks tasuta.

Merit Aktiva tasuta paketis saab 6 kuu jooksul tasuta sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet. Tasuta paketis on kasutatav kogu Premium paketi funktsionaalsus.

Ühe ja kahe töötajaga firmadele on Merit Palk tasuta.

Lisaks kingib Merit Tarkvara kõigile Coop panga klientidele tasuta veebikoolituse, seega on alustamine lihtsam kui kunagi varem. Koolitused toimuvad merit.ee lehel oleva ajakava järgi.

Kuidas enda tasuta koolitust lunastada?

  • Ava koolituste leht
  • Vali koolitus, kus soovid osaleda
  • Kirjuta registreerides lisainfosse “COOP ÄRIKLIENT”
  • 1 inimene = 1 tasuta koolitus

Coop Panga äriklientidele, kes ei ole veel Directo teenuse kasutajad, kehtib Directo äritarkvara uue teenuselepingu sõlmimisel 50% soodustus valitud paketi (baaspakett või tootmispakett) esimese 6 kuu kuutasule ja lisakasutajate kuutasule.

Soodustus kehtib Directo kodulehel toodud baaspaketi või tootmispaketi ning lisakasutajate kuutasule. Tutvu hinnakirjaga.

Vaata pakkumise tingimusi lähemalt siit.

Partnerpakkumised kehtivad Coop Panga klientidele. Soodustuse saamiseks esita meie kodulehel vastav taotlus, seejärel võetakse Sinuga ühendust paari tööpäeva jooksul.

Juhul kui Sa veel ei ole Coop Panga klient, siis täida konto avamiseks lühike taotlus.

Küsimuste korral võta ühendust meie klienditoega:

Telefon: 669 0966 (E-R 08.30-19.00)
E-post: klienditugi@cooppank.ee