Taskuhäälingud

Liisitud matkaauto annab vabaduse seiklemiseks

06.07.2021

Matkaautod erinevad nii hinna, kvaliteedi, suuruse kui ka mugavuse poolest. Nende hinnad algavad umbes 40 000 eurost. Selle raha eest saab kätte auto, mis on ehitatud tavalisse kaubikusse (Fiat, Mercedes-Benz jne) ja mõeldud kahele kuni neljale inimesele. Keskklassi poolintegreeritud ja täisintegreeritud matkaautode hinnad küündivad kuni 100 000 euroni ning premium-klassi matkaautode hinnad alles sealt algavad.

„Kui vaadata liisingu poolelt, siis meie finantseeritavate matkaautode hinnad jäävad enamasti 40–60 tuhande euro vahele,” ütleb Coop Panga liisingujuht Martin Ilves.

„Peamiselt liisib matkaautot üks perekond, aga on ka neid, kes jagavad seda kahe seltskonna vahel. Enamasti on need liisijad heal järjel keskealised inimesed. Erinevus tavaliisinguga on peamiselt vaid sissemakse suuruses – kui tavaautol on see 10 protsenti, siis matkaautode puhul 20 protsenti auto hinnast. Enamasti jäävad nende liisingu kuumaksed 400 euro kanti,” selgitab Ilves.

Matkaautode valikut tutvustab „Lihtsalt rahast“ taskuhäälingus MOTORHOME.ee juht Aldo Dapon ja liisinguvõimalustest räägib Coop Panga liisingujuht Martin Ilves.

Kuula saadet Soudcloudist või Spotifyst
Loe kokkuvõtet Delfist

Jaga:

Viimased taskuhäälingud