Taskuhäälingud

Millised on Coop Panga tasuta ostukindlustuse eelised?

25.05.2021

„Coop Pank on esimene pank Eestis, mis pakub kõikidele erakliendi kaartidele tasuta kaasa tulevat ostukindlustust. Otsime pidevalt võimalusi, kuidas teha teistest paremini ja eristuda. Kiiresti areneva pangana peame leidma viise, kuidas klientidele rohkem meeldida, kuidas nende elu paremaks teha. Tasuta ostukindlustus pangakaardil on selleks kindlasti üks hea võimalus,“ selgitab Coop Panga erakliendi igapäevapanganduse juht Teet Kerem.

Iga kindlustuse puhul on alati peamine küsimus: mida see katab? Kerem ütleb, et Coop Panga eraisiku pangakaardiga kaasa tulev ostukindlustus kehtib kaardiga ostetud kestvuskaupadele, mille hind jääb vahemikku 100–2500 eurot (elektroonika puhul on ostukindlustuse maksimaalne määr 500 eurot). Kindlustuskaitse kehtib igale ostule 180 päeva ja omavastutus on antud kindlustuse puhul vaid 30 eurot.

„Siinkohal on silmas peetud, et kindlustatud ja mõistliku omavastutusega oleksid kaetud ka väiksemas summas ostetud asjad. Kui telefon või jalanõud maksavad 100 või 200 eurot ja nendega juhtub pärast ostu õnnetus, on 30-eurone omavastutus igati mõistlik,” lisab Kerem.

Kuula saadet Soudcloudist või Spotifyst
Loe kokkuvõtet Delfist

Jaga:

Viimased taskuhäälingud