Taskuhäälingud

Asjad ja olukorrad, mis sinu elus alati kindlustatud peaksid olema

07.12.2021

Coop Kindlustusmaakleri juht Raivo Piibor ning PZU kodu- ja reisikindlustuse tootejuht Kristo Õunapuu põhjendavad seda majandusliku olukorra erinevustega, mis võib jätta mulje riskide maandamise ebavajalikkusest. Lisaks olevat siin natuke tegemist ka eestlasliku jonniga, mis paneb arvama, et alati saadakse ise hakkama ja pole vaja liigselt muretseda.

Õunapuu sõnas, et kui kohustuslikud kindlustused kõrvale jätta, siis ta tahaks loota, et kõik inimesed leiavad võimaluse kindlustada ära oma kodu. „Kõige muuga on alati võimalik hakkama saada, aga ma tõesti ei sooviks kellelegi olukorda, kui tal pole kohta, kus elada,” sõnas ta.

Piibor rääkis, et juhul kui inimesel endal ei ole tahtmist eri kindlustusseltside pakkumustesse süveneda, võib ta alati abi küsida ka professionaalidelt ehk pöörduda võrdluse saamiseks kindlustusmaaklerite poole, kes annavad nõu ja pakuvad ka turuülevaadet.

Muu hulgas räägiti ka sellese, et kuigi praeguseks tuleb COVIDi-juhtumite kaitse kaasa juba enamiku reisikindlustustega, tasuks kindlasti süveneda, millistel juhtudel see kehtib, kellele see kaitse tegelikult laieneb ja millistes summades. Näiteks Coop Pank pakub oma arvelduspaketi klientidele mõistliku hinnaga kuutasulist reisikindlustust, mille koroonaviiruse kindlustuskaitse laieneb kogu perele ja mis hüvitab COVID-19-ga seotud reisitõrkekulud ja meditsiiniabikulud kogu maailmas.

Kuula saadet Soudcloudist või Spotifyst
Loe kokkuvõtet Delfist

Jaga:

Viimased taskuhäälingud