Liigu edasi põhisisu juurde

Hea klient! Levimas on petukõned, kus kelmid tutvustavad end pangatöötajana ja püüavad pankade nimel raha või kliendi andmeid (nt PIN-kood) välja petta. Kahtluse korral lõpeta kõne ja teavita meid juhtunust. Loe täpsemalt, kuidas petukõnesid ära tunda eiaitah.ee

Arvelduspaketi reisikindlustus

Muretumaks reisimiseks pakume koostöös If kindlustusega Rahnu ja Rändrahnu arvelduspaketi klientidele soodsaima kuutasuga aastast reisikindlustust, mis kaitseb reisil olles kogu perekonda. Kindlustuskaitse kehtib reisimisel kogu maailmas, kuid Covid-19 pandeemia tõttu ei hüvitata otseselt viirusega seotud reisitõrkeid ning meditsiiniabi kulusid.

Aastane reisikindlustus

Rahnu ja Rändrahnu paketi klientidele vaid 4,49 € kuus

Jäid enne reisi haigeks või reis tühistati?

Reisitõrkekindlustuse hüvitisliimit: 2 000 €

Pagas on kadunud või varastatud?

Pagasikindlustuse hüvitisliimit: 1 000 €

Reisil juhtus õnnetus või haigestumine?

Meditsiiniabikindlustuse hüvitisliimit: 500 000 €Vaata lähemalt

Mida peaksid teadma reisikindlustusest?

Reisikindlustus sisaldab meditsiiniabi kindlustust, pagasikindlustust, reisitõrkekindlustust, vastutuskindlustust, õigusabikindlustust ning lisaks kuuluvad hüvitamisele ka kuni 200 € ulatuses välismaalt tehtud kõned ja sõnumid. Reisikindlustuse raames ei hüvitata Covid-19 viirusega seotud kahjujuhtumeid, mis on seotud näiteks reisi ärajäämise või meditsiiniabiga. Täpsema ülevaate reisikindlustuse tingimuste, kindlustussummade ning hüvitislimiitide osas leiad siit.

Rahnu ja Rändrahnu arvelduspaketiga on seotud vaid 4.49 € kuutasuga aastane reisikindlustus. Kui soovid osta reisikindlustust lühemaks perioodiks kui aasta, siis esita taotlus siit.

Jah, kui reisid koos perega, siis on ka Sinu pere kindlustatud. Pereks loeme Sinuga koos reisivat abikaasat / elukaaslast, kes on kindlustusjuhtumi toimumise hetkel noorem kui 80 aastat ja lapsi, kes on nooremad kui 22 aastat.

Reisikindlustuse kehtivus ei sõltu kuidagi sellest, millise panga kaardiga oled reisi eest tasunud.

Kuna Coop Panga arvelduspaketi reisikindlustuse koostööpartneriks on IF P&C Insurance AS, siis palume kahjujuhtumi kiiremaks menetlemiseks kahjujuhtumist teada anda aadressil info@if.ee. Sinu reisikindlustuse sertifikaat on igal ajahetkel kättesaadav ka meie internetipangas, kuid soovitame selle igaks juhuks enne reisi ka välja printida ja kaasa võtta. Sertifikaadilt leiad täpsema käitumisjuhise kindlustusjuhtumi korral.

Ei, Sinu kindlustusmakse on kindlustusperioodiks fikseeritud ning selle jooksul toimunud kindlustusjuhtumid Sinu igakuise makse suurust ei mõjuta.

Tutvu reisikindlustuse tingimustega.