Liigu edasi põhisisu juurde

Maksete kogumine e-arvetega

Kui Sinu ettevõttele laekuvad iga kuu maksed ühtedelt ja samadelt klientidelt, on hea kasutada maksete kogumiseks e-arve teenust. Nimetatud teenus muudab raha kogumise mugavamaks nii  ettevõtte kui maksja seisukohast vaadates.

E-arve eelised:

  • Automaatne arvete tasumine e-arve püsimakse lepingu alusel lihtsustab maksete kogumist
  • Aitab ettevõttel planeerida sissetulevat rahavoogu
  • E-arved on keskkonnasõbralikud, kuna asendavad paberarveid

E-arvete edastamise teenust pakuvad järgmised operaatorid (e-arvete vahendajad):

NB! Pangaga eraldi lepingut sõlmima ei pea ja panga teenustasu e-arve esitajale ei kaasne!

E-arvete edastamine panka:

E-arve on elektooniline arve, mis luuakse, edastatakse ja säiltatakse elektroonilises keskkonnas

E-arvete edastamiseks Coop Panka tuleb Sinu ettevõttel sõlmida e-arvete edastamise leping (müüja leping) operaatoriga

Operaatori vahendusel saate e-arved saata otse interenetipanka, kus see kliendile vaatamiseks ja maksmiseks kuvatakse

Klient saab sõlmida interenetipangas e-arve püsimakse lepingu arve igakuiseks automaatseks maksmiseks

Lisaküsimuste korral pöörduge palun ärikliendihalduri poole

 

Markus-Eller.png

Markus Eller
ärikliendihaldur
+372 664 0778
markus.eller@cooppank.ee

Erli Listak

Erli Listak
ärikliendihaldur
+372 669 0970
erli.listak@cooppank.ee

Mariana Rõbakova

Mariana Rõbakova
ärikliendihaldur
+372 669 0969
mariana.robakova@cooppank.ee

Tauno_tekko.png

Tauno Tekko
ärikliendihaldur
+372 664 0789
tauno.tekko@cooppank.ee

Ingrid-Egorov.png

Ingrid Egorov
suurkliendihaldur
+372 664 0779
ingrid.egorov@cooppank.ee

Kristina_Selgitski

Kristina Selgitski
ärikliendihaldur
+372 664 0764
kristina.selgitski@cooppank.ee

Airi Truija

Airi Truija
ärikliendihaldur
+372 669 0907
airi.truija@cooppank.ee

Peeter Puskar

Peeter Puskar
ärikliendihaldur
+372 664 0753
peeter.puskar@cooppank.ee

Janika Tüvist

Janika Tüvist
ärikliendihaldur
+372 664 1889
janika.tuvist@cooppank.ee

Maria_Mutra.png

Maria Mutra
suurkliendihaldur
+372 669 0991
maria.mutra@cooppank.ee

Monika Kinkar

Monika Kinkar
suurkliendihaldur
+372 550 5446
monika.kinkar@cooppank.ee

Kristiina Sikk

Kristiina Sikk
ärikliendihaldur
+372 664 0750
kristiina.sikk@cooppank.ee

Jan-Erik Jegorov

Jan-Erik Jegorov
ärikliendihaldur
+372 5783 5803
jan-erik.jegorov@cooppank.ee