Liigu edasi põhisisu juurde

Info Coop Pangast ei saa teha makseid Venemaale ja Valgevenesse ning samuti ei saa nendest riikidest makseid vastu võtta. Kogu sanktsioonidega ja Ukraina toetamisega seotud info leiad siit.

Maksete kogumine e-arvetega

Kui Sinu ettevõttele laekuvad iga kuu maksed ühtedelt ja samadelt klientidelt, on hea kasutada maksete kogumiseks e-arve teenust. Nimetatud teenus muudab raha kogumise mugavamaks nii  ettevõtte kui maksja seisukohast vaadates.

E-arve eelised:

  • Automaatne arvete tasumine e-arve püsimakse lepingu alusel lihtsustab maksete kogumist
  • Aitab ettevõttel planeerida sissetulevat rahavoogu
  • E-arved on keskkonnasõbralikud, kuna asendavad paberarveid

E-arvete edastamise teenust pakuvad järgmised operaatorid (e-arvete vahendajad):

NB! Pangaga eraldi lepingut sõlmima ei pea ja panga teenustasu e-arve esitajale ei kaasne!

E-arvete edastamine panka:

E-arve on elektooniline arve, mis luuakse, edastatakse ja säiltatakse elektroonilises keskkonnas

E-arvete edastamiseks Coop Panka tuleb Sinu ettevõttel sõlmida e-arvete edastamise leping (müüja leping) operaatoriga

Operaatori vahendusel saate e-arved saata otse interenetipanka, kus see kliendile vaatamiseks ja maksmiseks kuvatakse

Klient saab sõlmida interenetipangas e-arve püsimakse lepingu arve igakuiseks automaatseks maksmiseks

Lisaküsimuste korral pöörduge palun ärikliendihalduri poole

 

Markus-Eller.png

Markus Eller
ärikliendihaldur
+372 664 0778
markus.eller@cooppank.ee

Erli Listak

Erli Listak
ärikliendihaldur
+372 669 0970
erli.listak@cooppank.ee

Mariana Rõbakova

Mariana Rõbakova
ärikliendihaldur
+372 669 0969
mariana.robakova@cooppank.ee

Janika Tüvist

Janika Tüvist
ärikliendihaldur
+372 664 1889
janika.tuvist@cooppank.ee

 

 

Maria_Mutra.png

Maria Mutra
suurkliendihaldur
+372 669 0991
maria.mutra@cooppank.ee

Alina Bukato

Alina Bukato
ärikliendihaldur
+372 669 0998
alina.bukato@cooppank.ee

Ingrid-Egorov.png

Ingrid Egorov
suurkliendihaldur
+372 664 0779
ingrid.egorov@cooppank.ee

Ingrid-Egorov.png

Evelin Ruuse
ärikliendihaldur
+372 664 1871
evelin.ruuse@cooppank.ee