E-kaubandus

Kõik ühes makselahendus e-äridele

Koostöös Montonioga pakume veebikaupmeestele Eesti ühte populaarsemat kõik-ühes e-makselahendust: pangamaksed, kaardimaksed, Apple Pay, Google Pay, makselingi lisamine arvele, tarned ja tagastused.

Samuti toetab lahendus erinevaid liidestusi, nt WooCommerce, Magento, Prestashop, OpenCart. Erilahenduste jaoks saad kasutada API võimalusi.

Ja meie maksame oma arveldavale ärikliendile makselahenduse kasutamise eest boonust!

Kaupmehe boonus

Liitudes Coop Panga kaupmehe boonusega, maksame Sulle Montonio makselahenduse kasutamise eest boonust. Boonus hüvitab sulle kuni 200 makset kuus* täielikult ja mahtude kasvades kasvab ka boonus.

Mida boonuse saamiseks teha tuleb?

  1. Kasuta Coop Panka oma ettevõtte põhipangana. Kui Sul ei ole veel ärikliendi kontot, siis ava see siin.
  2. Sõlmi Coop Pangaga kaupmehe boonuse leping.
  3. Võta kasutusele Montonio e-makselahendus. Liitumine on tasuta ja integreerimine lihtne. Montonio kaudu laekuvad maksed suuna oma ettevõtte kontole Coop Pangas.

* 200 makset kuus on indikatiivne maht. Tegelik hind kujuneb vastavalt Sinu Montonio e-makselahenduse kuludele. Täpsema info leiad tingimustest.

Kõik e-poe makseviisid Montoniolt

Makseviisid

Pangamaksete poolel on kaetud kõik Eesti, Läti, Leedu, Soome ja Poola pangad. Kaardimakseid saab teha Mastercardi, Visa ja American Expressi kaartidega. Ostjad saavad tasuda ka Apple Pay, Google Pay, Revoluti ja N26 makseteenustega.

Makselingi saatmine

Lisades väljasaadetavatele arvetele automaaselt makselingid, suurendad kohese maksmise osakaalu ja vähendad võlglastega tegelemise kulu.

Tagastused

Automatiseeri tagasimaksed API kaudu või tee seda paari klikiga kaupmehe portaalis.

Tarned

Maksemoodul sisaldab ka Omniva, SmartPosti, DPD ja Venipaki tarneid.

Liidestused

WooCommerce, Magento, PrestaShop, OpenCart, Shopware ja erilahenduste jaoks API.

Osta kohe, maksa hiljem

Osta kohe, maksa hiljem. Ostja saab ostu eest tasuda ka hiljem ühes, kahes või kolmes võrdses osas ilma igasuguse intressi ja lisatasuta.

Täpsem info www.montonio.com

Coop Pank - mugav ja soodne pank Sinu ettevõttele

Lihtne interneti- ja mobiilipank

Coop Panga interneti- ja mobiilipanga abil pääsed oma rahaasjadele mugavalt ligi igal ajal ja igas kohas.

Tähtajatult tasuta arveldamine

Äripaketis puudub kuutasu ja konto haldamise tasu. Interneti- ja mobiilipangas saad teha piiramatus mahus tasuta Eesti-siseseid ja Euroopa makseid.

Arvelduskontol raha kasvab

Mida aktiivsemalt meie ärikliendi tooteid ja teenuseid kasutad, seda suuremat intressi arvelduskontol olevale rahale maksame: 0,5% – 2,0%.

Personaalne ärikliendihaldur

Coop Pangas on igal ärikliendil personaalne kliendihaldur, kes annab asjatundlikku nõu ettevõtte rahaasjades ja on alati olemas igas Eestimaa nurgas.

Paindlikud finantseerimislahendused

Meie finantseerimislahendused sünnivad rätsepatööna. Kuulame, mida Sa tegelikult vajad ja aitame omaltpoolt igati kaasa, et need mõtted teoks saaksid.

Hea ühilduvus teiste tarkvaradega

Pangaga seotud toimingute automatiseerimine aitab sul aega kokku hoida ja vigu vältida. Coop Pank Gateway liidestuse võimalus on olemas Eesti suuremates majandustarkvarades.

Kaupmehe boonus – hea teada