Liising

ärikliendi liising

Liising ärikliendile

Kui Sul seisab ees ettevõttele uue sõiduki, masina või seadme soetamine, leiad Coop Liisingust sobiva finantseerimislahenduse. Meie tingimused ettevõttele on paindlikud, liisingu taotlemine lihtne ja kiire ning asjatundlik nõu alati käepärast.

Sõiduautod, väikebussid, kaubikud

Uue või kasutatud sõiduauto, kaubiku, väikebussi saad soetada meie paindlike tingimustega autoliisinguga. Vali sõiduk välja ja täida liisingutaotlus veebis, pangakontoris või sõiduki müüja juures. Kui soovid enne taotluse täitmist liisinguhalduriga nõu pidada, siis lepi kokku sobiv aeg ja arutame asjad läbi.

Helista 669 0937 või võta ühendust halduriga.

Masinad ja seadmed

Masinate ja seadmete liisinguga saad lihtsalt ja mugavalt soetada põllu- ja metsatehnikat, tööstus- ja tootmisseadmeid või muid eriotstarbelisi masinaid, jaotades kulutused pikema perioodi peale. Finantseerime ettevõtteid terviklahendusena, mis tähendab, et masinate ja seadmete liisimist pakume Coop Panga laenuklientidele. Liisingusumma on alates 50 000 eurot.

Kirjuta meile oma soovist: arilaenud@cooppank.ee

Sõidukiliisingu taotluse protsess

2

Esita finantsaruanded

Palume Sul saata meile viimase majandusaasta aastaaruande ja jooksva majandusaasta bilansi koos kasumiaruandega viimase kvartali lõpu seisuga.
3

Edasta meile müügipakkumine

Kasutatud sõiduki puhul lisada ka hindamisakt.
4

Vajaduse korral palume edastada liisinguhalduri poolt soovitud täiendavad dokumendid

5

Lepi müüjaga kokku auto üleandmine

6

Naudi sõidurõõmu!

Liising ärikliendile – hea teada