Liigu edasi põhisisu juurde

Info  Hea klient! Levimas on erinevad pettused, mille abil püüavad kelmid saada ligipääsu kliendi pangakontole. Ära kunagi sisesta PIN koode, kui Sa ei ole ise tehingut algatanud ja pea meeles, et pank ei küsi kunagi internetipanka sisenemisel PIN 2 koodi!

Meie panus Eestile

Eestimaa rikkus on meie ettevõtlikud inimesed ja puhas loodus. Eestimaise pangana peame oma tegevuses tähtsaks hoida siinset keskkonda, et ka meie lapsed ja lapselapsed saaksid osa Eestimaa kaunist ja mitmekesisest loodusest.

Samuti soovime, et igas Eestimaa nurgas oleks võrdselt häid võimalusi pakkuv elu- ja ettevõtluskeskkond. Pangana anname igapäevaselt hoogu Eesti ettevõtetele ja aitame inimestel viia ellu nende unistusi. Ühte hoides ja väärtustades Eestimaa puhast loodust, viime elu edasi igas Eestimaa nurgas – nii maal kui ka linnas.

Meie panus Eestile

Kogukonna heaks

Coop Panga ja Coop jaekaubandusketi ühine eesmärk on viia elu edasi igas Eestimaa nurgas.

Meile on oluline, et igapäevaselt vajalikud tooted ja teenused oleksid kõigile kättesaadavad nende kodukohas.
 

Loe lähemalt

Keskkonna heaks

Coop Panga jaoks on tähtis, et meie igapäevasel tegevusel oleks selge positiivne mõju keskkonnale.

Selleks, et panustada jätkusuutlikkusse arengusse, liitusime 2021. aastal Vastutustundliku Ettevõtluse Fooruminga ning omame 2022. aastast pronkstaseme märgist.

Loe lähemalt

Töötajate heaks

Meie jaoks on loomulik pakkuda oma töötajatele kaasaegset töökeskkonda, paindlikku tööaega ja kaugtöö tegemise võimalusi.

Lisaks pakume ka põnevaid tööalaselt väljakutseid, igakülgseid arenguvõimalusi ja sõbralikku ning ühtehoidvat meeskonda.

Loe lähemalt