Liigu edasi põhisisu juurde

Tule kliendiks!

Pank keset elu. Eestimaise pangana on meie soov tuua pangateenused just sinna kus on meie kliendid. Vali endale sobivaim lahendus meie kolme arvelduspaketi hulgast: Väikerahn, Rahn või Rändrahn. Soovi korral saad meie pangakaartidega mugavalt maksta ka Apple Pay või Google Pay abil, naudid automaatset ostukindlustust ning saad kasutada lihtsat biomeetrilise tuvastusega mobiili- ja internetipanka.

tule kliendiks

Ava konto, see on lihtne!

Tuvasta end elektrooniliselt ja ava konto vaid mõne minutiga!

+372

Annan Coop Pank AS-ile nõusoleku minu kohta ametlikest andmekogudest päringute tegemiseks ja minu andmete töötlemiseks Coop Pank AS-iga kliendisuhte loomise eesmärgil.

Maksed on
Eestis ja Euroopas tasuta
Pangakaart on
Coopi sooduskaart
Pangakaardil on
ostukindlustus
Sularaha välja
terves Euroopas tasuta

Coop Pank on läbi ja lõhki eestimaine

Aitame hoida elu igas Eestimaa nurgas! Kõik algab meist endist.

Kuni 26-aastastele ja üle 55-aastastele igapäevased pangateenused tasuta

Ostukindlustusega deebetkaart, tasuta maksed, parimad hinnad Coopi poodides ning tasuta sularaha väljavõtmine nii Eesti kui ka Euroopa pangaautomaatidest — kõik see on Rahnu paketis tasuta.

Ka lapsele saad oma arvelduskonto avada mugavalt ja kiirelt internetipangas või kontoris.

Konto on koheselt kasutamiseks valmis ning alates 6-aastastele saab tellida ka päris oma pangakaardi. Tuleviku kindlustamiseks pakume ka parima intressiga lastehoiust, millele lisame omalt poolt stardikapitali 50 eurot.

180-päevane ostukindlustus tasuta

Miks valida Coop Panga kaart?

Oleme Eestis ainus pank, kelle pangakaartidel on ostukindlustus, millega Sinu suuremad ostud on automaatselt 180 päevaks kindlustustatud. Meie kliendid tunnevad rõõmu ka tasuta maksetest, soodushindadest Coopi poodides ning tasuta sularaha väljavõtmisest nii Eesti kui ka Euroopa pangaautomaatidest. Lisaks on võimalik juurde tellida kuutasupõhine reisikindlustus.

LOE LÄHEMALT

Maksed on
Eestis ja Euroopas tasuta
Pangakaart on
Coopi sooduskaart
Pangakaardil on
ostukindlustus
Sularaha välja
terves Euroopas tasuta

Coop Panga kätte maks

Maksa Coop Panga kaardiga, sest iga kuu maksame me ühele õnnelikule kliendile kätte – terve kuu kulutused.
 

Vaata lähemalt    

Vali endale sobivaim pakett

Ava konto

Tutvu lähemalt - pakettide tingimused ja hinnakiri

Kõige suurem sularahavõrk

Coop Panga kaardiga saad sularaha tasuta välja võtta ligi 1100 pangaautomaadist Eestis ning lisaks ka Euroopas. Sularaha sisse- ja väljamakseid saad teha 330 Coopi poes samuti tasuta.

LEIA LÄHIM KAUPLUS

Coop Panga kaartidel on ostukindlustus

Esimese pangana Eestis on meie kõikidel erakliendi pangakaartidel ostukindlustus. Maksa alati oma ostude eest Coop Panga deebet- või krediitkaardiga ning Sinu suuremad ostud on automaatselt 180 päevaks kindlustustatud.

Kuumaksega arvelduspaketi reisikindlustus

Lisavõimalusena saavad Rahnu ja Rändrahnu paketi kliendid juurde tellida vaid 8,90 € kuutasuga aastase reisikindlustuse, mis kaitseb reisil nii Sind kui ka Su peret. Kindlustuskaitse hõlmab nii meditsiiniabi-, pagasi- kui ka reisitõrkekindlustust.

Interneti- ja mobiilipanga kasutamine on lihtne, päriselt ka!


Hoia oma rahaasjadel silma peal just seal, kus oled Sina. Coop Panga interneti- ja mobiilipanga kasutamine on tõeliselt mugav ja lihtne. Proovi järele!

Lisainfo

Kõige mugavam on Coop Panga kliendiks tulla internetis. Internetipanka saad kohe kasutama hakata ja kaardi saadame Sulle postiga koju.

Kontot on võimalik avada ka meie pangakontorites või Coopi kauplustes asuvates pangapunktides.

Loe rohkem arvelduskonto ületoomisest Coop Panka.

Mis on ostukindlustus?
Ostukindlustus on automaatselt rakenduv 180-päevane kindlustuskaitse Sinu suurematele ostudele, mille eest oled tasunud Coop Panga deebet- või krediitkaardiga. 
 

Millistele ostudele ostukindlustus kehtib?
Ostukindlustus kehtib igale kauplusest või e-poest tehtud kestvuskauba* ostule, mille ostuhind on 100–2500 €. Omavastutus iga kindlustusjuhtumi kohta on 30 €.

* Kestvuskaubad on tooted, mille osas on ka tootja ette näinud pikema kasutusea: mobiiltelefonid, tahvel- ja sülearvutid, riided, jalatsid, elektritõukerattad, vääriskivid ja -metallid, karusnahast tooted, maalid, skulptuurid jms. Kestvuskaupade alla ei kuulu näiteks kasutatud kaubad, toiduained, mootorsõidukid, taimed ja loomad. Juhime tähelepanu, et teatud kaupadele (nt tehnikaseadmed) on maksimaalseks hüvitislimiidiks 500 €. Tutvu ostukindlustuse tingimustega lähemalt siit.

Kas ostukindlustus kehtib ka välismaalt ostetud või e-poest tellitud kaupadele?
Jah, maksa vaid ostu eest oma Coop Panga deebet- või krediitkaardiga ning Sinu ostul on automaatselt 180-päevane kindlustuskaitse.

Kuidas käituda kindlustusjuhtumi korral?
Kuna Coop Panga ostukindlustuse koostööpartneriks on IF P&C Insurance AS, siis palume kindlustusjuhtumi* kiiremaks menetlemiseks sellest teada anda siit. Poliisi väljale kirjuta lihtsalt märksõna „Coop“.

* Kindlustusjuhtum on kindlustatud toote äkiline ja ettenägematu hävimine, kahjustumine või vargus. Kindlustusjuhtumiks ei loeta toote kaotamist või maha unustamist.

Kas mul peab ostukviitung alles olema, et kindlustusjuhtumi korral hüvitist saada?
Ei pea, sest kindlustusjuhtumiga seotud ostu tõendamiseks piisab ka vaid internetipanga väljavõttest. 

Tutvu ostukindlustuse tingimustega.
 

Ka lapsele saad oma arvelduskonto avada mugavalt ja kiirelt meie kodulehelt valides „Tule kliendiks või pangakontoris. Kontot saab avada lapsevanem või seaduslik esindaja ning selleks on vaja tema enda isikut tõendavat dokumenti. Kuni 15-aastasele konto avamiseks ei pea lapsel olema oma isikut tõendavat dokumenti.

Konto avatakse koheselt ning nii lapsevanem kui alates 7-aastane (k.a.) laps saavad internetipangas kontot viivitamata kasutama hakata. Vähemalt 6-aastasele lapsele saab tellida ka pangakaardi. Lapsele on peamised pangateenused (konto, kaart ja maksed) tasuta.

Lapsele raha kogumiseks on võimalik avada lastehoius, millele pakume turu parimat intressi ning lisaks kannab Coop Pank hoiusele omalt poolt stardikapitaliks 50 eurot.

Selleks, et edaspidi jõuaksid Sinu laekumised Coop Panka, ära unusta teavitada oma tööandjat. Avalduse palga laekumise konto muutmiseks leiad siit.

Toetuste, pensionide või vanemahüvitiste suunamiseks uuele arvelduskontole muuda Sotsiaalkindlustusameti iseteeninduses oma andmeid. Vormid on ka Sotsiaalkindlustusameti kodulehel. Teine võimalus on tuua avaldus meie kontorisse ja edastame selle ise.

Arvelduskontodel ja hoiustel olev raha on tagatud Tagatisfondi poolt, kes hüvitab hoiused 100% ulatuses, kuid mitte rohkem kui 100 000 eurot hoiustaja kohta ühes krediidiasutuses.