Liigu edasi põhisisu juurde

Tule kliendiks

Coop Panga soov on tuua igapäevased pangateenused inimestele lähemale, et igaühel oleks hea elada igas Eestimaa nurgas.
Soovime pakkuda pangateenuseid kõigile lihtsalt ja mugavalt ning toome need Coopi kauplustesse üle Eesti.
 

Tule kliendiks, argumendid

Miks tulla kliendiks?

Ava kõik

Coop Pangal on 15 kontorit üle Eesti, kus pakume kogu oma teenuste paketti alates konto avamisest kuni erinevate laenu- ja hoiustamistoodeteni. Ootame Sind meie juurde kindla sooviga, aga ka siis, kui vajad nõu ja lisainfot meie pangateenuste osas.

Toome pangateenused ka Coop Eesti kauplustesse üle Eesti. Meie pangakontoritele lisanduvad järjest pangapunktid ja -stendid. Nii saavad igapäevased pangateenused kättesaadavaks paljudes Coop Eesti kauplustes. Soovime muuta kauplused kohaks, kus koos poeskäiguga saad teha ka lihtsamaid pangatoiminguid.

Coop Eesti kauplustes asuvates pangapunktides saab teha igapäevaseid pangateenuseid – avada kontot, vormistada pangakaardi ning väikelaenu ja Säästukaart Plussi. Kaupluste pangapunktides teenindavad Sind koolitatud kaupluse töötajad, seega pöördu pangateenuste sooviga julgesti nende poole!

Pangastendist leiad infomaterjalid meie teenuste kohta. Samas on võimalik täita ka taotlus konto avamiseks või väikelaenu saamiseks. Kui asetad taotluse stendis asuvasse postkasti, siis jõuab see panka ja võtame Sinuga ühendust, et leppida kokku sobiv koht ja aeg lepingute allkirjastamiseks.

Vaata, kus asuvad meie pangakontorid ja -punktid

Coop Panga deebetkaart kehtib Coopi kauplustes kliendikaardina ja muudab ostmise tõeliselt soodsaks.

Coop Eesti lojaalsusprogrammi soodustused kehtivad ka meie pangakaardile ja nii saab kasutaja oma igapäevastelt ostudelt erinevaid soodustusi. Kliendikaardi eelised kehtivad pangakaardi tellimisel automaatselt ja selleks ei pea eraldi midagi tegema.

Kõigil meie pangakaartidel on ka viipemakse funktsioon. See teeb kuni 25-euroste ostude eest tasumise ning soodustuse saamise veelgi mugavamaks.

Coop Panga deebetkaardiga saad sularaha välja võtta kõikide pankade automaatidest. Kui valid paketi Rahn või Rändrahn, siis lisatasu vastavalt paketitingimustele Sulle ei rakendu.

Paketid


Pakett Rahn on mõeldud inimesele, kes elab ja töötab alaliselt Eestis ning kelle igapäeva arveldusteenuste pank on Coop Pank.
Paketiga Rahn oma igapäevaseid pangatoiminguid tehes ei pea Sa muretsema, et maksad enim kasutatavate teenuste eest midagi lisaks.

Pakett Rändrahn on aktiivsele inimesele, kes elab ja töötab alaliselt Eestis ning kelle igapäeva arveldusteenuste pank on Coop Pank.
Pakett pakub suuremat paindlikkust, mis on vajalik, kui reisid palju või oled tihe internetist ostja.

Selleks, et edaspidi jõuaksid laekumised Sinu arvelduskontole Coop Pangas, ära unusta teavitada oma tööandjat ja/või Sotsiaalkindlustusametit.
Avalduse palga laekumise konto muutmiseks leiad siit.
Avalduse pensioni laekumise konto muutmiseks leiad siit.

Pakettide võrdlustabel

Kuidas tulla kliendiks?

Coop Panga kliendiks on kõige mugavam tulla internetis läbi meie kodulehe, pangakontorites ja Coop Eesti kaupluste pangapunktides, mis asuvad Eestimaa eri asulates.

tule kliendiks