Liigu edasi põhisisu juurde

Info  Hea klient! Levimas on erinevad pettused, mille abil püüavad kelmid saada ligipääsu kliendi pangakontole. Ära kunagi sisesta PIN koode, kui Sa ei ole ise tehingut algatanud ja pea meeles, et pank ei küsi kunagi internetipanka sisenemisel PIN 2 koodi!

Naudi piirideta pangandust, mis teenib Sulle raha!

Rändrahnu arvelduspaketis teenid arvelduskontol olevalt rahalt 1% intressi. Liitu nüüd ja proovi Rändrahnu aasta lõpuni kuutasuta. Konto avamisel kasuta sooduskoodi: RAHATIKSUB

Ava konto

Teeni kontol olevalt rahalt 1% intressi

Rändrahnu paketis, teenid oma arvelduskontol seisvalt rahalt 1% intressi aastas. Mujal teenib Sinu arvelduskonto jääk 0,01%.

Võta tasuta sularaha automaatidest üle maailma

Rändrahnu pakett võimaldab tasuta sularaha väljavõtmist pangaautomaatidest Eestis ja üle maailma.

Kindlusta automaatselt kõik ostud

Tasu oma ostude eest Coop Panga deebet- või krediitkaardiga ning Sinu ostudel on automaatselt 180-päevane kindlustuskaitse.Ava konto

Rändrahn on parim valik, kui reisid keskmisest rohkem ning soovid kontol olevalt rahalt ka intressi teenida. Kuid lisaks Rändrahnule on meil valikus veel ka Rahnu ja Väikerahnu paketid, et iga klient leiaks oma igapäevaste rahaasjade korraldaiseks sobivaima lahenduse. Lase meil end positiivselt üllatada ja tutvu pakettidega.

Leia endale sobivaim lahendus. Rändrahnu paketti valides kasuta sooduskoodi: RAHATIKSUB