Liigu edasi põhisisu juurde

Autolaen

Musta Reede eripakkumine – intress 8,8%! Kasuta sooduskoodi MUSTREEDE. Pakkumine kehtib kuni 29.11.2021. Soovid osta auto, mootorratta või hoopis ATV? Võta autolaen – sissemakset ja kaskokindlustust ei ole vaja ning sõiduk kuulub kohe Sulle.

Laenukalkulaator

...

... ...

...

... ...

Näidisarvutus on tehtud 12,9% intressimääraga.

88 EUR

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest.

Ennetähtaegne tagastamine
tasuta
Intress alates
7,9%
Lihtne
taotlus
Vastus
sekunditega

Raha kätte samal päeval

Coop Panga kontole kanname laenusumma samal tööpäeval. Kui Sa ei ole veel Coop Panga klient, siis ava konto internetis.
 

ava konto   

Lihtne ja kiire

Taotluse täitmine on lihtne ja pakkumise saad loetud sekunditega. Raha kanname Sinu kontole hiljemalt järgmisel tööpäeval.

Kättesaadav kõikjal

Taotluse saad esitada ööpäevaringselt internetis või lähimas pangakontoris üle Eesti. Isikutuvastust saab teha mugavalt arvuti või mobiiltelefoni vahendusel.

Usaldusväärne

Meie asjatundlikud töötajad on Sinu jaoks alati olemas, et leida parim lahendus Sinu soovide elluviimiseks.Esita taotlus

Lisainfo

 • Ilma tagatiseta
 • Fikseeritud aastane intress alates 7,9% laenujäägilt
 • Laenusumma 300 – 15 000 €
 • Laenuperiood 6 kuud – 6 aastat
 • Lepingutasu 2% laenusummast, min 35 €
 • Lepingu haldustasu 1,5 € kuus
 • Vähemalt 18-aastane Eesti kodanik
 • Laenuperioodi lõppemise hetkel ei või vanus ületada 75 aastat
 • Igakuine sissetulek alates 280 €
 • Korrektne maksekäitumine

Maksimaalne laenusumma sõltub Sinu sissetulekust ja kohustustest.

Vajadusel palume edastada kontoväljavõtte. Aktsepteerime panga poolt digitaalselt allkirjastatud viimase 6 kuu kontoväljavõtet (bdoc või asice formaadis), mis sisaldab infot kõikide sissetulekute ja väljaminekute kohta. Selle saad alla laadida oma kodupanga internetipangast. Väljavõtte palume üles laadida iseteeninduses või saata e-kirjaga finants@cooppank.ee.

Laenutaotluse saad esitada internetis või Coop Panga kontorites üle Eesti.

Lepingu saad digitaalselt allkirjastada ID-kaardi, Smart-ID või Mobiil-IDga. Laenusumma väljamaksmiseks võib olla vajalik isikusamasuse tuvastamine. Seda saab teha mugavalt arvuti või mobiiltelefoni vahendusel, Coop Panga kontoris või Coopi kaupluses. Isikutuvastuseks on vajalik isikut tõendav dokument (ID-kaart, pass või juhiluba).

Raha kanname Sinu kontole hiljemalt järgmisel tööpäeval pärast lepingu sõlmimist ja vajadusel isikusamasuse tuvastamist. Raha laekub Sinu kontole sõltuvalt pangast kas samal või järgneval tööpäeval pärast meiepoolse ülekande tegemist.

Laenumaksed

Laenumaksed palume tasuda Coop Finants AS kontole EE384204278603522603. Ära unusta makse tasumisel märkida viitenumbrit, mille leiad oma lepingust või e-arvelt.

Esitame igakuiselt e-arve, mille leiad oma kodupanga internetipangast. E-arve saadetakse automaatselt panka, kuhu kantakse Sinu laenusumma. Mugavamaks tasumiseks soovitame sõlmida e-arve püsimakse lepingu.

Lepingu muutmine

 • Maksekuupäeva muutmine

Maksepäev saab olla 1., 5., 10., 15. või 20. kuupäev.

 • Maksepuhkus

Vajadusel on võimalik taotleda maksepuhkust. Maksepuhkuse pikkus ja tingimused määratakse Sinu vajadusi ja võimalusi arvesse võttes.

Maksepuhkuse avalduse vorm

  • Ennetähtaegne tagastamine

  Laenu võib tagastada ka enne lepingu lõpptähtaega.

  Lepingu muutmiseks esita vastavasisuline korraldus iseteeninduses, saada avaldus e-kirjaga finants@cooppank.ee või pöördu lähimasse Coop Panga kontorisse. Lepingu muudatuse tasu arvestatakse vastavalt hinnakirjale.

  Maksete hilinemine

  Kui osamakse ei ole maksepäevaks tasutud, saadame SMS-iga meeldetuletuse makse tasumiseks. Makse hilinemisega kaasnevad kulud ja viivise arvestus vastavalt hinnakirjale. Kui näed pikemaajalisi probleeme maksete tasumisel, siis soovitame kindlasti pöörduda panga poole, et leida üheskoos sobiv lahendus.

  Enne lepingu sõlmimist tutvuge finantsteenuse tingimustega ning vajadusel pidage nõu spetsialistiga.

  Autolaenu krediidi kulukuse määr on 23,46% aastas järgmistel näidistingimustel: laenusumma 5000 €, lepinguperiood 72 kuud, tagasimaksete arv 72, fikseeritud intressimäär aastas 19,9% arvestatuna laenujäägilt, lepingutasu 100 €, igakuine haldustasu 1,5 €, igakuine osamakse 120,97 €, krediidi kogusumma 8810,16 € ja tagasimaksete summa 8710,16 €. Autolaenu pakub Coop Finants AS.