Liigu edasi põhisisu juurde

Väikelaen

Oled mõelnud võtta laenu, kuid Sul puudub tagatis? Väikelaen on just Sinu jaoks.


Universaalne tagatiseta pangalaen sobib igaks otstarbeks. Taotluse saad esitada internetis, lähimas pangakontoris või mõnes suuremas Coop Eesti kaupluses.

Intress alates

12,9%

Laenusumma kuni

15 000 €

Periood

6-72 kuud

Vastus mõne

minutiga

Kalkulaator

...

... ...

...

... ...

...

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest.

 1. Taotlus. Täida väikelaenu taotlus internetis või pangakontoris.

 2. Laenuotsus. Vastuse oma laenutaotlusele saad mõne minutiga.

 3. Laenuleping. Positiivse laenuotsuse korral allkirjasta laenuleping. Kui taotlesid laenu internetis, siis allkirjasta see ID kaardi või mobiil-ID abil.

Väikelaenu info

Ava kõik
 • ilma tagatiseta
 • fikseeritud intressiga alates 12,9% laenujäägilt
 • laenusumma vahemikus 300 – 15 000 eurot
 • laenuperiood 6 kuud – 6 aastat
 • lepingutasu kuni 2% laenusummast, min 35 eurot
 • lepingu haldustasu 1,5 eurot kuus
 • vähemalt 21-aastane Eesti Vabariigi või Eestis alalist või tähtajalist elamisluba omav muu riigi kodanik
 • igakuine sissetulek on suurem kui 280 eurot
 • korrektne maksekäitumine

Maksimaalne laenusumma sõltub taotleja igakuisest sissetulekust ja kohustustest. Maksegraafiku puhul on igakuised osamaksed kogu laenuperioodile jaotunud võrdselt.

Vajadusel palume esitada konto väljavõtte. Aktsepteerime digitaalselt allkirjastatud viimase 6 kuu konto väljavõtet (bdoc formaadis), mis sisaldab infot kõikide sissetulekute ja kohustuste kohta. Selle saab alla laadida oma kodupanga internetipangast. Kui konto väljavõte esitatakse Coop Pangast, Swedbankist või SEB-st, peab see olema panga poolt digitaalselt allkirjastatud bdoc formaadis. Kui konto väljavõte esitatakse mõnest teisest pangast, tuleb konto väljavõte salvestada PDF formaati ning seejärel DigiDoc programmi abil ise digitaalselt allkirjastada. Väljavõtte palume saata aadressile finants@cooppank.ee.

Laenutaotlust on võimalik esitada kõikides Coop Panga kontorites, pangapunktides ning meie kodulehel.

Lepingu allkirjastamiseks tuleb esitada isikut tõendav dokument (ID kaart, pass või juhiluba), digitaalselt saab lepingut allkirjastada ID kaardi või mobiili ID-ga.

Laenusumma väljamaksmise eelduseks võib olla isikusamasuse tuvastamine. Isikusamasust saab tuvastada lähimas Coop Panga kontoris või pangapunktis.

Raha kanname Sinu kontole üldjuhul 1 tööpäeva jooksul peale lepingu sõlmimist ja vajadusel isikusamasuse tuvastamist. Raha laekub laenusaaja arvelduskontole sõltuvalt pangast kas samal või järgneval pangapäeval pärast meiepoolse ülekande teostamist.

Tutvu laenulepingu lepingueelse teabega.

Peale digiallkirjastamist jääb leping kättesaadavaks allkiri.ee keskkonnas, kust saad selle soovi korral ka endale arvutisse alla laadida. Lingi lepingule leiad ühtlasi ka e-mailist, mis saadeti Sulle lepingu sõlmimisel. Kui siiski ei õnnestu lepingut leida, siis palume pöörduda lähimasse Coop Panga kontorisse.

Laenumaksed

Esitame igakuiselt e-arve, mille leiad oma kodupanga internetipangast. E-arve saadetakse automaatselt panka, kuhu kanti Sinu laenusumma. Mugavamaks tasumiseks soovitame kindlasti oma kodupangas sõlmida e-arve püsimakse lepingu. Arve loetakse makstuks, kui see on tasutud korrektse viitenumbriga, mille leiad oma lepingust või e-arvelt.

Ennetähtaegne tagastamine

Laenu võib tagastada ka enne lepingu lõpptähtaega. Selleks palume esitada vastavasisuline avaldus lähimas Coop Panga kontoris või saata aadressile finants@cooppank.ee.

Maksekuupäeva muutmine

Maksepäeva muutmiseks võta ühendust pangatöötajaga. Maksepäev saab olla 5., 10., 15. või 20. kuupäev. Lepingu muudatuse tasu on leitav hinnakirjast.

Maksepuhkus

Vajadusel on võimalik taotleda maksepuhkust. Selleks palume ühendust võtta pangatöötajaga. Maksepuhkuse pikkus ja tingimused määratakse kliendi vajadusi ja võimalusi arvesse võttes.

Maksete hilinemine

Kui osamakse ei ole maksepäevaks tasutud, saadame SMS-ga meeldetuletuse makse tasumiseks. Makse hilinemisega kaasnevad kulud ning hilinenud maksetelt arvestatakse viivist. Makse hilinemisega seotud kulud leiad hinnakirjast. Kui näed pikemaajalisi probleeme maksete tasumisel, siis soovitame kindlasti panga poole pöörduda, et üheskoos paindlik lahendus leida.

 • lepingu sõlmimise tasu 2% laenusummast, min 35 eurot
 • lepingu haldustasu 1,5 eurot kuus
 • lepingu muutmise tasu 15 eurot
 • ennetähtaegne tagastamine
  • 0,5% tagastatavalt summalt kui tagastamise hetkel on lepingu lõppemiseni jäänud vähem kui 1 aasta
  • 1% tagastatavalt summalt kui tagastamise hetkel on lepingu lõpuni jäänud rohkem kui 1 aasta
 • viivise määr
  • lepingus fikseeritud määr
 • võla menetlemise kulud
  • osamakse(te) tasumisega viivituses olemise eest saadetud meeldetuletus 5 eurot

Väikelaenu pakub Coop Finants AS. Enne lepingu sõlmimist soovitame tutvuda finantsteenuse tingimustega ning vajaduse korral pidada nõu spetsialistiga.

Väikelaenu krediidi kulukuse määr on 25,05% aastas järgmistel näidistingimustel: laenusumma 3000 €, lepinguperiood 36 kuud, tagasimaksete arv 36 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 19,9% arvestatuna laenujäägilt, lepingutasu 60 €, igakuine haldustasu 1,50 €, igakuine osamakse 114,16 €, krediidi kogusumma 4165,67 € ja tagasimaksete summa 4105,67 €.