Liigu edasi põhisisu juurde

Info Coop Pangast ei saa teha makseid Venemaale ja Valgevenesse ning samuti ei saa nendest riikidest makseid vastu võtta. Kogu sanktsioonidega ja Ukraina toetamisega seotud info leiad siit.

Liising

Kui Sul seisab ees ettevõttele uue sõiduki, masina või seadme soetamine, leiad Coop Liisingust sobiva finantseerimislahenduse. Meie tingimused ettevõttele on paindlikud, liisingu taotlemine lihtne ja kiire ning asjatundlik nõu alati käepärast.
 

Esita taotlus

 

Sõiduautod, väikebussid, kaubikud

Uue või kasutatud sõiduauto, kaubiku, väikebussi saad soetada meie paindlike tingimustega autoliisinguga. Vali sõiduk välja ja täida liisingutaotlus veebis, pangakontoris või sõiduki müüja juures. Kui soovid enne taotluse täitmist liisinguhalduriga nõu pidada, siis lepi kokku sobiv aeg ja arutame asjad läbi. Helista 669 0937 või kirjuta liising@cooppank.ee

Masinad, seadmed

Masinate ja seadmete liisinguga saad lihtsalt ja mugavalt soetada põllu- ja metsatehnikat, tööstus- ja tootmisseadmeid või muid eriotstarbelisi masinaid, jaotades kulutused pikema perioodi peale. Finantseerime ettevõtteid terviklahendusena, mis tähendab, et masinate ja seadmete liisimist pakume Coop Panga laenuklientidele. Kirjuta meile oma soovist: arilaenud@cooppank.ee.

Lisainfo

Jaana Dolenko

Jaana Dolenko
sõiduautod, kaubikud, väikebussid
jaana.dolenko@cooppank.ee

Kaja Kruusmaa

Kaja Kruusmaa
sõiduautod, kaubikud, väikebussid
kaja.kruusmaa@cooppank.ee

Natalia Tretjakova

Natalia Tretjakova
sõiduautod, kaubikud, väikebussid
natalia.tretjakova@cooppank.ee

Karolin Saarits

Karolin Saarits
sõiduautod, kaubikud, väikebussid
karolin.saarits@cooppank.ee

Martin Sarv

Martin Sarv
sõiduautod, kaubikud, väikebussid
martin.sarv@cooppank.ee

Anna Mineeva

Anna Mineeva
sõiduautod, kaubikud, väikebussid
anna.mineeva@cooppank.ee

Liisingusumma Alates 10 000 € (sh km)
Intressimäär Intressimäär on individuaalne ja seotud 6 kuu EURIBORiga
Sõiduki vanus Liisinguperioodi lõpus mitte üle 16 aasta
Sissemakse Alates 0% *
Periood Kuni 6 aastat
Kindlustus Kaskokindlustus on kohustuslik

Coop Panga kindlustuspartnerid
Lepingutasu 1% sõiduki hinnast (min 195 €)

* kuni 25 000 € maksev sõiduk

 

Tutvu ka hinnakirjaga.

  • Liisingutaotlus
  • Finantsaruanded
    - viimase majandusaasta aastaaruanne
    - jooksva majandusaasta bilanss ja kasumiaruanne viimase kvartali lõpu seisuga
  • Müügipakkumine (kasutatud sõiduki puhul vajadusel ka hindamisakt)
  • Vajadusel täiendavad dokumendid