Liigu edasi põhisisu juurde

Liising

Kui Sul seisab ees ettevõttele uue sõiduki, masina või seadme soetamine, leiad Coop Liisingust sobiva finantseerimislahenduse. Meie tingimused ettevõttele on paindlikud, liisingu taotlemine lihtne ja kiire ning asjatundlik nõu alati käepärast.
 

Esita taotlus

 

Sõiduautod, väikebussid, kaubikud

Uue või kasutatud sõiduauto, kaubiku, väikebussi saad soetada meie paindlike tingimustega autoliisinguga. Vali sõiduk välja ja täida liisingutaotlus veebis, pangakontoris või sõiduki müüja juures. Kui soovid enne taotluse täitmist liisinguhalduriga nõu pidada, siis lepi kokku sobiv aeg ja arutame asjad läbi. Helista 669 0937 või kirjuta liising@cooppank.ee

Kommertssõidukid, masinad, seadmed

Kommertssõidukite- ja seadmete liisinguga saad lihtsalt ja mugavalt soetada ettevõtte masinaparki uusi või kasutatud veokeid, haagiseid, põllu- ja metsatehnikat, tööstus- ja tootmisseadmeid või muid eriotstarbelisi masinaid, jaotades kulutused pikema perioodi peale. Meie liisinguhaldurid aitavad leida Sulle sobivaima lahenduse.

Lisainfo

Anna Mineeva

Anna Mineeva
sõiduautod, kaubikud, väikebussid
anna.mineeva@cooppank.ee

Merle Lepik.png

Merle Lepik
sõiduautod, kaubikud, väikebussid
merle.lepik@cooppank.ee

Jelizaveta Slessareva.png

Jelizaveta Slessareva
sõiduautod, kaubikud, väikebussid
jelizaveta.slessareva@cooppank.ee

Kaire Järvamägi

Kaire Järvamägi
sõiduautod, kaubikud, väikebussid
kaire.jarvamagi@cooppank.ee

Kaja Kruusmaa

Kaja Kruusmaa
sõiduautod, kaubikud, väikebussid
kaja.kruusmaa@cooppank.ee

Katrin Pihl.png

Katrin Pihl
kommertssõidukid, seadmed
katrin.pihl@cooppank.ee

Liisingusumma Alates 10 000 € (sh km)
Intressimäär Intressimäär on individuaalne ja seotud 6 kuu EURIBORiga
Sõiduki vanus Liisinguperioodi lõpus mitte üle 16 aasta
Sissemakse Alates 0%
Periood Kuni 6 aastat
Kindlustus Kaskokindlustus on kohustuslik

Coop Panga kindlustuspartnerid
Lepingutasu 1% sõiduki hinnast (min 195 €)
   

Tutvu ka hinnakirjaga.

  • Liisingutaotlus
  • Finantsaruanded
    - viimase majandusaasta aastaaruanne
    - jooksva majandusaasta bilanss ja kasumiaruanne viimase kvartali lõpu seisuga
  • Liisinguvõtja pädeva organi otsus liisingu taotlemise ja tagatis(t)e seadmise kohta
  • Müügipakkumine (kasutatud sõiduki puhul vajadusel ka hindamisakt)
  • Vajadusel täiendavad dokumendid