Liigu edasi põhisisu juurde

Hea klient! Levimas on pankade nimel tehtavad petukõned ja saadetavad petusõnumid, mille abil püüavad kelmid saada ligipääsu kliendi pangakontole. Kahtluse korral lõpeta kõne ja ära ava sõnumiga saadetud veebiaadresse. Loe ka eiaitah.ee

Ärikliendi deebetkaart

Kaks kaarti ühes – deebetkaart ja Coopi kliendikaart!

Coop Panga deebetkaart kehtib Coopi kauplustes kliendikaardina ja muudab ostmise tõeliselt soodsaks.
 

Pangakaart on kliendikaart

Deebetkaart toimib kliendikaardina ning sellega maksmisel kehtivad Sulle kõigis Coopi kauplustes püsikliendi hinnad.

Sularaha poe kassast

Coop Pank on Eesti suurima sularaha võrguga pank – meie kaardiga saad võtta sularaha välja kõikide pankade automaatidest ja 330 Coopi kauplusest.

Viipemaksed ja internetiostud

Väiksemas summas kaardimakseid saad teha mugavalt viibates. Kõikide meie kaartidega saad maksta ka internetis.

Vaata lisaks

Coop Panga ärikliendi deebetkaardiga kehtivad kõigis Coop Eesti kauplustes Säästukaardiga võrdsed soodushinnad. Täiendavaid tegevusi selle kehtima hakkamiseks tegema ei pea, sest soodustus kehtib automaatselt kassas Coop deebetkaardi esitamisel.

Vaata täpsemalt Coop Eesti lehelt.

Kõik Coop Panga kaardid on viipemakse võimalusega. Viipemaksega saab väiksemates summades makseid teha mugavalt ja kiirelt – kuni 50-euroseid makseid saab teha PIN-koodi sisestamata ja kaarti terminali panemata. Kaardiga tuleb vaid terminalil viibata.

Viipemaksed on turvalised – aeg-ajalt palub pank turvalisuse huvides ka väiksemate summade korral tehing PIN-koodiga kinnitada.

Viipemakseid saab teha kõikjal, nii Eestis kui ka välismaal ja vastavad terminalid tunneb ära viipemakse märgistuse järgi. Erinevates riikides võib viipemakse lubatud maksimumsumma olla erinev.

Määra oma kaardile kasutuslimiidid interneti- või mobiilipangas – limiidi saab määrata kaardimaksetele ja sularahatehingutele. Lisaks on võimalik määrata kõiki kaarditehinguid hõlmav kuulimiit. Turvalisuse huvides soovitame kaardi kasutuslimiidid määrata vastavalt reaalsele kaardi kasutusele ja võimalikult väikesed.

Kui oled internetipanga kasutaja, saad oma uue pangakaardi tellida posti teel. Kaart saadetakse lihtkirjana. Kaart ja PIN-kood jõuavad Sinuni erinevates ümbrikutes ja erinevatel päevadel.

Selleks, et saaksid oma posti teel saadetud kaarti kasutada, tuleb see kõigepealt aktiveerida internetipangas (menüü Minu Pank -> Kaardid -> Aktiveeri). Kaardi aktiveerib ettevõtte volitatud esindaja internetipangas. Enne kaardi aktiveerimist veendu, et oled nii kaardi kui ka PIN-koodi rikkumata kujul kätte saanud. Kaardi aktiveerimisel internetipangas pead sisestama kaardi 4 viimast numbrit. Enne kaardi kasutamist kirjuta kaardi tagaküljele ka enda allkiri.

Võta meiega kindlasti ühendust, kui üks saadetistest ei ole Sinuni jõudnud või oled selle kätte saanud avatuna.

Tutvu ka Coop Panga deebetkaardi tingimuste ja hinnakirjaga.

  • Hoia kaardi PIN-kood vaid enda teada – jäta PIN-kood meelde ja hävita PIN-koodi ümbrik.
  • Kaardiga maksmisel kontrolli enne tehingu kinnitamist summat terminalis.
  • Internetis kaardiga maksmisel kasuta usaldusväärseid veebilehti.
  • Kui avastad kontoväljavõttel tehinguid, mida ei ole sooritanud või tegemist on tundmatu teenusepakkujaga, sulge kaart ja anna sellest pangale viivitamatult teada.
  • Kui kaart kaob või varastatakse, siis sulge kaart kohe internetipangas või helistades telefonil 669 0966.
  • Teavita panka ka juhul, kui Sa ei ole kindel, kas kaart on kadunud – kaardi saab ajutiselt blokeerida.