Liigu edasi põhisisu juurde

Coop MasterCard Business deebetkaart

Kaks kaarti ühes – deebetkaart ja Coop Eesti kliendikaart

 • Coop Panga deebetkaardiga kehtivad Coopi kauplustes püsikliendi hinnad
 • Kontaktivabad viipemaksed – väikestes summades kaardimakseid saab teha kiirelt ja mugavalt
 • Coop Panga deebetkaardiga saab maksta ka internetis
 • Sularaha saab välja võtta ka Coopi kaupluste kassadest
   

Deebetkaardi info

Ava kõik

Coop Panga ärikiendi deebetaardiga kehtivad kõigis Coop Eesti kauplustes Säästukaardiga võrdsed soodushinnad. Täiendavaid tegevusi selle kehtima hakkamiseks tegema ei pea, sest soodustus kehtib automaatselt kassas Coop deebetkaardi esitades.

Vaata täpsemalt Coop Eesti lehelt.

Kõik Coop Panga pangakaardid on viipemakse võimalusega. Viipemaksega saab väiksemates summades makseid teha mugavalt ja kiirelt – kuni 25 euroseid makseid võimalik sooritada PIN-koodi sisestamata ja kaarti terminali panemata. Kaardiga tuleb vaid terminalil viibata.

Viipemaksed on turvalised – aeg-ajalt palub pank turvalisuse huvides ka väiksemate summade korral tehing PIN-koodiga kinnitada.

Viipemakseid saab teha kõikjal, nii Eestis kui ka välismaal ja vastavad terminalid tunneb ära viipemakse märgistusega (sümbol terminalil). Erinevates riikides võib viipemakse lubatud maksimumsumma olla erinev. Viipemaksete tegemise võimalust saab internetipangas välja ja uuesti sisse lülitada.

Määra oma kaardile kasutuslimiidid interneti- või mobiilipangas – limiidi saab määrata kaardimaksetele ja sularahatehingutele. Lisaks on võimalik määrata kõiki kaarditehinguid hõlmav kuulimiit. Turvalisuse huvides soovitame kaardi kasutuslimiidid määrata vastavalt reaalsele kaardi kasutusele ja võimalikult väikesed.

Kui oled internetipanga kasutaja, saad oma uue pangakaardi tellida posti teel. Kaart saadetakse lihtkirjana. Kaart ja PIN-kood jõuavad Sinuni erinevates ümbrikutes ja erinevatel päevadel.

Selleks, et saaksid oma posti teel saadetud kaarti kasutada, tuleb see kõigepealt aktiveerida internetipangas (menüü Kaardid, vali Aktiveeri). Kaardi aktiveerib ettevõtte volitatud esindaja internetipangas. Enne kaardi aktiveerimist veendu, et oled nii kaardi kui PIN-koodi rikkumata kujul kätte saanud.

Kaardi aktiveerimisel internetipangas pead sisestama kaardi 4 viimast numbrit. Enne kaardi kasutamist kirjuta kaardi tagaküljele enda allkiri.

Võta meiega kindlasti ühendust kui üks saadetistest ei ole Sinuni jõudnud või oled selle kätte saanud avatuna.

 • hoia kaardi PIN-kood vaid enda teada - jäta PIN-kood meelde ja hävita PIN-koodi ümbrik
 • kaardiga maksmisel kontrolli enne tehingu kinnitamist summat terminalis
 • internetis kaardiga maksmisel kasuta usaldusväärseid veebilehti
 • kui avastad konto väljavõttel tehinguid, mida ei ole sooritanud või tegemist on tundmatu teenusepakkujaga, sulge kaart ja anna sellest pangale viivitamatult teada
 • kui kaart kaob või varastatakse, siis sulge kaart koheselt internetipangas või helista telefonil 669 0966
 • anna pangale teada ka juhul, kui ei ole kindel, kas kaart on kadunud – kaardi saab ajutiselt blokeerida

Tutvu Coop Panga deebetkaardi tingimustega.

Tutvu Coop Panga hinnakirjaga.