Liigu edasi põhisisu juurde

Remondilaen

Kodu vajab remonti, sisustus on väsinud ja tehnika tahab väljavahetamist? Remondilaenuga saad kõik plaanid korraga ellu viia!

Laenukalkulaator

...

... ...

...

... ...

Esita taotlus kohe ja saad vastuse sekunditega

74 EUR

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest.

Intress alates
12,9%
Summa kuni
15 000
Periood
6-72 kuud
Vastus
sekunditega

Ava konto ja saa osa eripakkumisest!

•    Lepingutasu 0 €
•    Laenu ennetähtaegne tagastamine 0 €

Soodustuste saamiseks kasuta kampaaniakoodi, mille leiad pärast konto avamist internetipangast. Konto avamine võtab aega kõigest mõne minuti. Proovi järele!
 

AVA KONTO

Lihtne ja kiire
Taotluse täitmine on lihtne ja pakkumise saad loetud sekunditega. Raha kanname Sinu kontole hiljemalt järgmisel tööpäeval.
Kättesaadav kõikjal
Taotluse saad esitada ööpäevaringselt internetis, lähimas pangakontoris või Coopi kauplustes üle Eesti.
Usaldusväärne
Meie asjatundlikud töötajad on Sinu jaoks alati olemas, et leida parim lahendus Sinu soovide elluviimiseks.Esita taotlus

Lisainfo

 • Ilma tagatiseta
 • Fikseeritud aastane intress alates 12,9% laenujäägilt
 • Laenusumma 300 – 15 000 €
 • Laenuperiood 6 kuud – 6 aastat
 • Lepingutasu 2% laenusummast, min 35 €
 • Lepingu haldustasu 1,5 € kuus
 • Vähemalt 21-aastane Eesti kodanik või Eesti elamisloaga välismaalane
 • Igakuine sissetulek alates 280 €
 • Korrektne maksekäitumine

Maksimaalne laenusumma sõltub Sinu sissetulekust ja kohustustest.

Vajadusel palume edastada kontoväljavõtte. Aktsepteerime digitaalselt allkirjastatud viimase 6 kuu kontoväljavõtet (bdoc formaadis), mis sisaldab infot kõikide sissetulekute ja väljaminekute kohta. Selle saad alla laadida oma kodupanga internetipangast. Väljavõtte palume saata aadressile finants@cooppank.ee.

Laenutaotluse saad esitada internetis, Coop Panga kontorites ja Coopi kauplustes üle Eesti.

Lepingu saad digitaalselt allkirjastada ID-kaardi või Mobiil-IDga. Vajadusel kutsume Sind enne laenu väljamaksmist isikusamasuse tuvastamiseks Coop Panga kontorisse või Coopi kauplusesse. Võta kaasa enda isikut tõendav dokument (ID-kaart, pass või juhiluba).

Kanname raha Sinu kontole hiljemalt 1 tööpäeva jooksul pärast lepingu sõlmimist ja vajadusel isikusamasuse tuvastamist. Raha laekub Sinu kontole sõltuvalt pangast kas samal või järgneval tööpäeval pärast meiepoolse ülekande tegemist.

Pärast digiallkirjastamist jääb leping kättesaadavaks allkiri.ee keskkonnas, kust saad selle soovi korral endale arvutisse alla laadida. Lingi lepingule leiad ühtlasi ka e-kirjast, mis saadetakse Sulle lepingu sõlmimisel.

Laenumaksed

Esitame igakuiselt e-arve, mille leiad oma kodupanga internetipangast. E-arve saadetakse automaatselt panka, kuhu kantakse Sinu laenusumma. Mugavamaks tasumiseks soovitame sõlmida e-arve püsimakse lepingu.

Lepingu muutmine

 • Maksekuupäeva muutmine

Maksepäev saab olla 5., 10., 15. või 20. kuupäev.

 • Maksepuhkus

Vajadusel on võimalik taotleda maksepuhkust. Maksepuhkuse pikkus ja tingimused määratakse Sinu vajadusi ja võimalusi arvesse võttes.

 • Ennetähtaegne tagastamine

Laenu võib tagastada ka enne lepingu lõpptähtaega.

Lepingu muutmiseks pöördu palun Coop Panga kontorisse või kirjuta meile finants@cooppank.ee. Lepingu muudatuse tasu arvestatakse vastavalt hinnakirjale.

Maksete hilinemine

Kui osamakse ei ole maksepäevaks tasutud, saadame SMS-iga meeldetuletuse makse tasumiseks. Makse hilinemisega kaasnevad kulud ja viivise arvestus vastavalt hinnakirjale. Kui näed pikemaajalisi probleeme maksete tasumisel, siis soovitame kindlasti pöörduda panga poole, et leida üheskoos sobiv lahendus.

Enne lepingu sõlmimist soovitame tutvuda finantsteenuse tingimustega ning vajadusel pidada nõu spetsialistiga.

Väikelaenu krediidi kulukuse määr on 25,05% aastas järgmistel näidistingimustel: laenusumma 3000 €, lepinguperiood 36 kuud, tagasimaksete arv 36, fikseeritud intressimäär aastas 19,9% arvestatuna laenujäägilt, lepingutasu 60 €, igakuine haldustasu 1,5 €, igakuine osamakse 114,16 €, krediidi kogusumma 4165,67 € ja tagasimaksete summa 4105,67 €. Väikelaenu pakub Coop Finants AS.