Liigu edasi põhisisu juurde

Coop Mastercard deebetkaart

Kaks kaarti ühes – deebetkaart ja Coop Eesti kliendikaart

 • kõikidele Coop Panga deebetkaardiga Coop Eesti kauplustes tehtavatele ostudele kehtivad püsikliendi hinnad ning sooritatud ostudel kogunevad boonuspunktid
 • kontaktivabad viipemaksed – väikestes summades kaardimakseid saab teha kiirelt ja mugavalt
 • Coop deebetkaardiga saab maksta ka ostude eest internetis
   

Deebetkaardi info

Ava kõik

Coop Panga deebetkaardile laienevad automaatselt kõik Coop Eesti kliendiprogrammi Säästukaardi tingimused ja soodustused – kaardiga Coop Eesti kauplustest tasumisel kehtivad kliendikaardi soodustused ning ostudelt kogunevad boonuspunktid. Täiendavaid tegevusi kliendiprogrammiga liitumiseks klient tegema ei pea.

Igal kliendil saab korraga olla üks Säästukaardi funktsionaalsusega kaart. Aktiveerides Coop Panga deebetkaardi kaotab kliendi seni kehtinud Säästukaart automaatselt kehtivuse.

Vaata täpsemalt Coop Eesti lehelt.

Kõik Coop Panga pangakaardid on viipemakse võimalusega. Viipemaksega saab väiksemates summades makseid teha mugavalt ja kiirelt – kuni 25 euroseid makseid võimalik sooritada PIN-koodi sisestamata ja kaarti terminali panemata. Kaardiga tuleb vaid terminalil viibata.

Viipemaksed on turvalised – aeg-ajalt palub pank turvalisuse huvides ka väiksemate summade korral tehing PIN-koodiga kinnitada.

Viipemakseid saab teha kõikjal, nii Eestis kui ka välismaal ja vastavad terminalid tunneb ära viipemakse märgistusega (terminalil). Erinevates riikides võib viipemakse lubatud maksimumsumma olla erinev.

Määra oma kaardile kasutuslimiidid internetipangas – limiidi saab määrata kaardimaksetele ja sularahatehingutele. Lisaks on võimalik määrata kõiki kaarditehinguid hõlmav kuulimiit. Turvalisuse huvides soovitame kaardi kasutuslimiidid määrata vastavalt reaalsele kaardi kasutusele ja võimalikult väikesed.

Kui oled internetipanga kasutaja, saad oma uue pangakaardi tellida posti teel. Kaart saadetakse lihtkirjana. Kaart ja PIN-kood jõuavad Sinuni erinevates ümbrikutes ja erinevatel päevadel.

Selleks, et saaksid oma posti teel saadetud kaarti kasutada, tuleb see kõigepealt aktiveerida internetipangas (menüü Kaardid, vali Aktiveeri). Kui tegemist on lisakaardiga, aktiveerib kaardi konto omanik. Enne kaardi aktiveerimist veendu, et oled nii kaardi kui PIN-koodi rikkumata kujul kätte saanud. Kaardi aktiveerimisel internetipangas pead sisestama kaardi 4 viimast numbrit. Enne kaardi kasutamist kirjuta kaardi tagaküljele ka enda allkiri.

Võta meiega kindlasti ühendust kui üks saadetistest ei ole Sinuni jõudnud või oled selle kätte saanud avatuna.

 • hoia kaardi PIN-kood vaid enda teada – jäta PIN-kood meelde ja hävita PIN-koodi ümbrik
 • kaardiga maksmisel kontrolli enne tehingu kinnitamist summat terminalis 
 • internetis kaardiga maksmisel kasuta usaldusväärseid veebilehti
 • kui avastad konto väljavõttel tehinguid, mida ei ole sooritanud või tegemist on tundmatu teenusepakkujaga, sulge kaart ja anna sellest pangale viivitamatult teada
 • kui kaart kaob või varastatakse, siis sulge kaart koheselt internetipangas või helistage telefonil 669 0966
 • anna pangale teada ka juhul, kui ei ole kindel, kas kaart on kadunud – kaardi saab ajutiselt blokeerida
 • pangaautomaadist sularaha väljavõtmisel välismaal pea meeles, et järgmistes riikides kehtib limiit 100 eurot

Tutvu Coop Panga deebetkaardi tingimustega.

Tutvu Coop Panga hinnakirjaga.

Alexela soodustus Coop Panga kaardiga

Coop Panga kaart on kasulik ka Alexela tanklates.