Liigu edasi põhisisu juurde

Deebetkaart

Kaks kaarti ühes – deebetkaart ja Coopi kliendikaart!

Coop Panga deebetkaart kehtib Coopi kauplustes kliendikaardina. Sellega makstes kehtivad Sulle Coopi kauplustes kõige soodsamad hinnad ja teenid ostudelt 10% rohkem boonuspunkte.
 

Parimad hinnad

Deebetkaardiga makstes kehtivad Sulle Coopi kauplustes kõige soodsamad hinnad ja ostudelt koguneb 10% rohkem boonuspunkte, mida saad kasutada järgmiste ostude eest tasumiseks.

Sularaha poe kassast

Meie kaardiga saad võtta sularaha välja ja teha sissemakseid kõikides 330 Coopi kaupluses.

Viipemaksed ja internetiostud

Väiksemas summas kaardimakseid saad teha mugavalt viibates. Kõikide meie kaartidega saad maksta ka internetis.

Vaata lisaks

Coop Panga deebetkaardile laienevad automaatselt kõik Säästukaart Plussi tingimused ja soodustused – kaardiga maksmisel kehtivad kõige soodsamad hinnad ja ostudelt koguneb enim boonuspunkte. Deebetkaardi omanik on automaatselt kliendiprogrammiga liitunud.

Coop Panga deebetkaardile laienevad parimad pakkumised. Vaata pakkumisi siit.

Kõik Coop Panga kaardid on viipemakse võimalusega. Viipemaksega saab väiksemates summades makseid teha mugavalt ja kiirelt – kuni 50-euroseid makseid saab teha PIN-koodi sisestamata ja kaarti terminali panemata. Kaardiga tuleb vaid terminalil viibata.

Viipemaksed on turvalised – aeg-ajalt palub pank turvalisuse huvides ka väiksemate summade korral tehing PIN-koodiga kinnitada.

Viipemakseid saab teha kõikjal, nii Eestis kui ka välismaal ja vastavad terminalid tunneb ära viipemakse märgistuse järgi. Erinevates riikides võib viipemakse lubatud maksimumsumma olla erinev.

Määra oma kaardile kasutuslimiidid internetipangas – limiidi saab määrata kaardimaksetele ja sularahatehingutele. Lisaks on võimalik määrata kõiki kaarditehinguid hõlmav kuulimiit. Turvalisuse huvides soovitame kaardi kasutuslimiidid määrata vastavalt reaalsele kaardi kasutusele ja võimalikult väikesed.

Kui oled internetipanga kasutaja, saad oma uue pangakaardi tellida posti teel. Kaart saadetakse lihtkirjana. Kaart ja PIN-kood jõuavad Sinuni erinevates ümbrikutes ja erinevatel päevadel.

Selleks, et saaksid oma posti teel saadetud kaarti kasutada, tuleb see kõigepealt aktiveerida internetipangas (menüü Minu Pank -> Kaardid -> Aktiveeri). Kui tegemist on lisakaardiga, aktiveerib kaardi konto omanik. Enne kaardi aktiveerimist veendu, et oled nii kaardi kui ka PIN-koodi rikkumata kujul kätte saanud. Kaardi aktiveerimisel internetipangas pead sisestama kaardi 4 viimast numbrit. Enne kaardi kasutamist kirjuta kaardi tagaküljele ka enda allkiri.

Võta meiega kindlasti ühendust, kui üks saadetistest ei ole Sinuni jõudnud või oled selle kätte saanud avatuna.

  • Hoia kaardi PIN-kood vaid enda teada – jäta PIN-kood meelde ja hävita PIN-koodi ümbrik.
  • Kaardiga maksmisel kontrolli enne tehingu kinnitamist summat terminalis.
  • Internetis kaardiga maksmisel kasuta usaldusväärseid veebilehti.
  • Kui avastad kontoväljavõttel tehinguid, mida ei ole sooritanud või tegemist on tundmatu teenusepakkujaga, sulge kaart ja anna sellest pangale viivitamatult teada.
  • Kui kaart kaob või varastatakse, siis sulge kaart koheselt internetipangas või helistades telefonil 669 0966.
  • Teavita panka ka juhul, kui Sa ei ole kindel, kas kaart on kadunud – kaardi saab ajutiselt blokeerida.