Liigu edasi põhisisu juurde

Deebet- ja krediitkaardi ostukindlustus

Coop Pangas teeme teisiti! Kui teised pangad pakuvad ostukindlustust reeglina vaid krediitkaardi omanikele või kuldklientidele, siis Coop Pangas on ostukindlustus tasuta kaasas kõigil meie deebet- ja krediitkaarti kasutavatel eraklientidel. Maksa lihtsalt pangakaardiga ja Sinu suuremad ostud on 180 päevaks kindlustatud!

Mis on ostukindlustus?

Ostukindlustus on kaupade kindlustus äkilise ja ettenägematu hävimise, kahjustumise või varguse vastu.

Kindlustuskaitse rakendub automaatselt eraisiku deebet- ja krediitkaardiga soetatud kestvuskaupadele vastavalt kindlustustingimustele. Ostukindlustus kehtib ostudele vahemikus 100–2500€.

Automaatne ja tasuta

Kasuta oma ostu eest tasumiseks meie pangakaarti ja Sinu ost on automaatselt kindlustatud.

Lihtne ostu tõendamine!

Kindlustusjuhtumi korral piisab ostu tõendamiseks vaid internetipanga kaarditehingute ülevaatest.

Omavastutus ehk rahasumma,

mis tuleb kindlustusjuhtumi korral Sinul poolt tasuda, on vaid 30 €.

Mida peaksid teadma ostukindlustusest?

1. Vara kahjustumine
Näide: Lapse tõukeratas oli ostetud Coopi pangakaardiga. Laps kukkus õnnetult, purunes stange ja esiratta kinnitused. Kindlustus hüvitab ratta remondikulu, millest on lahutatud omavastutus 30 €.

2. Vara hävimine
Näide: Äsja ostetud 450 € maksnud mobiil kukkus merel olles paadist vette. Vara ei ole võimalik taastada. Kindlustus hüvitab vara maksumusest 420 €, kliendi omavastutus on 30 €.

3. Vargus
Näide: Reisil olles varastati auto pakiruumist kõik asjad, sealhulgas päikeseprillid. Päikseprillidel oli kehtiv ostukindlustus ja kindlustus hüvitab prillide ostuhinna, millest on lahutatud omavastutus 30 €.

4. Röövimine
Näide: Ööklubis võeti kliendilt vägivaldselt ära 3 kuud tagasi soetatud 370 € maksnud käekott. Omavastutus 30 €, kindlustus hüvitab 340 €.

Kindlustatud on uued asjad, mille eest kaardiomanik tasus täies ulatuses kehtiva kaardiga ja mille ostuhind oli vahemikus 100 kuni 2 500 €. Kindlustusjuhtum on kaardiga soetatud asja vargus, röövimine, asja äkiline ja ettenägematu hävimine või kahjustumine, mis ei ole kindlustuslepinguga välistatud.

Jah, maksa lihtsalt ostu eest oma Coop Panga deebet- või krediitkaardiga ning Sinu ostul on automaatselt 180-päevane kindlustuskaitse. Kindlustus kehtib kogu maailmas.

Kindlustuskaitse hakkab kehtima kauba kättesaamisel.

Ostukindlustus ei laiene kasutatud asjadele, taimedele, loomadele, suurema võimsusega mootorsõidukitele, toiduainetele ja kaupadele, mis on äratarvitatavad või mille kasutusaeg on lühem kui kolm kuud. Tutvu täpsemate ostukindlustuse tingimustega.

Kindlustussumma ühe aasta kohta kokku on 2500 €. Üheaastast perioodi arvestatakse kaardi väljastamisest. Kindlustussumma nuti- ja mobiiltelefonide, tahvel- ja sülearvutite, foto- ja videokaamerate, vääriskivide ja -metallide, karusnahast tootete, maalide, graafika ja skulptuuride puhul on 500 € kindlustusjuhtumi kohta. Kindlustuskaitse ei laiene järelmaksuga ostetud toodetele.

Jah, kui kindlustusobjekti on võimalik remontida ja see on majanduslikult otstarbekas, on hüvitise aluseks remondikulud, sh vajalikud ja mõistlikud transpordikulud. Kogu ostusumma kuulub hüvitamisele juhtudel, kus asja ei ole majanduslikult otstarbekas remontida. Näiteks võib olla teatud juhtudel mõistlik hüvitada vaid purunenud telefoni ekraanivahetus ja mitte.

Kuna Coop Panga ostukindlustuse koostööpartneriks on IF P&C Insurance AS, siis palume kindlustusjuhtumi* kiiremaks menetlemiseks sellest teada anda Ifile aadressil kahjud.if.ee/ee/muud-kahjud ning märkida poliisi numbri väljale märksõna „Coop“.

* Kindlustusjuhtum on kindlustatud toote äkiline ja ettenägematu hävimine, kahjustumine või vargus. Kindlustusjuhtumiks ei loeta toote kaotamist või maha unustamist.

Tutvu ostukindlustuse tingimustega.