Liigu edasi põhisisu juurde

Info  Hea klient! Levimas on erinevad pettused, mille abil püüavad kelmid saada ligipääsu kliendi pangakontole. Ära kunagi sisesta PIN koode, kui Sa ei ole ise tehingut algatanud ja pea meeles, et pank ei küsi kunagi internetipanka sisenemisel PIN 2 koodi!

Mugavalt paindliku tagasimaksega krediitkaart

Coop Panga krediitkaardiga otsustad ise, millal kasutatud krediidi tagasimakseid teed. Oma valikut saad igal ajal internetipangas muuta.

Lisaks saad krediitkaardilt teha ülekandeid oma arvelduskontole ja sinu ostud on automaatselt kindlustatud.

Vastuse taotlusele saad kohe.

ALUSTA TAOTLUST

Paindlikud tagasimaksed

Kasuta kuni 40-päevast intressivaba perioodi ja maksa tagasi, millal ja mis summas ise soovid. Oma valikut saad iga hetk muuta.

Ülekanded arvelduskontole

Krediitkaardilt saad teha ülekandeid oma Coop Panga arvelduskontole. Vastame taotlusele sekunditega ning krediidilimiiti võid kasutama hakata kohe, kui leping on sõlmitud.

Ostukindlustus

Meie krediitkaardil on automaatne ostukindlustus ja Sinu suuremad ostud on alati 180 päevaks kindlustatud.

Lisainfo

Kuutasu 1 €  
Kaardi saatmine, blokeerimine, sulgemine Tasuta    
Krediidilimiit Maksimaalselt 5000€  
Intress alates 18% kasutatud krediidilimiidilt/aastas  
Maksed pangakaardiga tasuta  
Sularaha väljavõtmine automaadist 2,5% summast + 2 €/tehing  
Coop Sula väljamakse 2,5% summast + 1 €/tehing  
Coop Sula sissemakse 2,5% summast + 2 €/tehing  
Ülekanne arvelduskontole 2,5% summast + 1 €/tehing  
Kuumaksega reisikindlustus 8,9 €  

 

Tutvu ka krediitkaardi tingimuste ja hinnakirjaga.

Valuutakursi kalkulaator (Mastecardi tehingud)

Vali tagasimakse, mis sobib Sulle kõige paremini. Oma valikut saad alati mugavalt ja kiirelt muuta internetipangas.

1. Tasu kogu eelmisel kuul kasutatud summa
Kasutad krediitkaarti intressivabalt, sest iga kuu 10. kuupäeval võetakse Sinu kaardiga seotud arvelduskontolt automaatselt kogu eelmisel kuul kasutatud krediidilimiit.

2. Tee tagasimakseid ise
Vali ise, millal ja mis summas kasutatud krediidilimiidi tagasi maksad. Tagasimakseid võid teha nii tihti, kui soovid ja millises summas soovid. Iga kuu 10. kuupäeval võetakse Sinu kaardiga seotud arvelduskontolt ainult krediidilimiidi kasutamise eest kogunenud intress, kasutatud limiidi tagasimakse kuupäeva valid ise. Kui tagasimakse on tehtud enne 10. kuupäeva, siis intressi ei lisandu. Lepingu lõppemisel tuleb tasuda kogu kasutatud krediidilimiit.

3. Tasu iga kuu kindel summa
Saad määrata kindla summa, mille automaatselt iga kuu 10. kuupäeval Sinu kaardiga seotud arvelduskontolt tagasi võtame. Kui Sa ei ole krediidilimiiti kasutanud või oled kasutatud limiidi juba ise tagasi maksnud, siis osamakset sellel kuul automaatselt ei võeta. Osamakse ei sisalda endas intressi. Iga kuu 10. kuupäeval võetakse Sinu arvelduskontolt krediidilimiidi kasutamise eest kogunenud intress.

Kõik Coop Panga pangakaardid on viipemakse võimalusega. Väiksemates summades ostude eest saad tasuda mugavalt ja kiirelt viipemaksega. Kuni 50-eurose makse puhul ei ole vaja PIN-koodi sisestada ja kaarti terminali panna, piisab vaid terminalile kaardiga viipamisest.

Viipemaksed on turvalised – aeg-ajalt palub pank turvalisuse huvides ka väiksemate summade korral tehingu PIN-koodiga kinnitada.

Viipemakseid saad teha kõikjal, nii Eestis kui ka välismaal, jälgi viipemakse märgistust terminalil. Erinevates riikides võib viipemakse lubatud maksimumsumma olla erinev. Viipemakselimiite saad mugavalt internetipangas muuta ning viipefunktsiooni vastavalt vajadusele sisse ja välja lülitada.

  • Hoia kaardi PIN-kood vaid enda teada – jäta PIN-kood meelde ja hävita PIN-koodi ümbrik.
  • Kaardiga maksmisel kontrolli enne tehingu kinnitamist summat terminalis.
  • Internetis kaardiga maksmisel kasuta usaldusväärseid veebilehti.
  • Kui avastad kontoväljavõttel tehinguid, mida ei ole sooritanud või tegemist on tundmatu teenusepakkujaga, sulge kaart ja anna sellest pangale viivitamatult teada.
  • Kui kaart kaob või varastatakse, siis sulge kaart kohe internetipangas või helista telefonil 669 0966.
  • Teavita panka ka juhul, kui Sa ei ole kindel, kas kaart on kadunud – kaardi saab ajutiselt blokeerida.

Krediidi kulukuse esialgne määr on 20,51% aastas järgmistel näidistingimustel:
krediidilimiit 1000 €, fikseeritud intress 18% aastas, kaardi hooldustasu 1 € kuus, krediidi kogusumma 2223 € ja tagasimaksete summa 2162 €.

Määr on arvestatud eeldusel, et krediidilimiit võetakse kasutusele esimesel võimalusel ja kogumahus ning kasutatud krediidilimiit makstakse tagasi igakuiselt täies ulatuses ühe maksena 12 järjestikusel kuul.

Mis on ostukindlustus?
Ostukindlustus on automaatselt rakenduv 180-päevane kindlustuskaitse Sinu suurematele ostudele, mille eest oled tasunud Coop Panga deebet- või krediitkaardiga. 
 

Millistele ostudele ostukindlustus kehtib?
Ostukindlustus kehtib igale kauplusest või e-poest tehtud kestvuskauba* ostule, mille ostuhind on 100–2500 €. Omavastutus iga kindlustusjuhtumi kohta on 30 €.

* Kestvuskaubad on tooted, mille osas on ka tootja ette näinud pikema kasutusea: mobiiltelefonid, tahvel- ja sülearvutid, riided, jalatsid, elektritõukerattad, vääriskivid ja -metallid, karusnahast tooted, maalid, skulptuurid jms. Kestvuskaupade alla ei kuulu näiteks kasutatud kaubad, toiduained, mootorsõidukid, taimed ja loomad. Juhime tähelepanu, et teatud kaupadele (nt tehnikaseadmed) on maksimaalseks hüvitislimiidiks 500 €. Tutvu ostukindlustuse tingimustega lähemalt siit.

Kas ostukindlustus kehtib ka välismaalt ostetud või e-poest tellitud kaupadele?
Jah, maksa vaid ostu eest oma Coop Panga deebet- või krediitkaardiga ning Sinu ostul on automaatselt 180-päevane kindlustuskaitse.

Kuidas käituda kindlustusjuhtumi korral?
Kuna Coop Panga ostukindlustuse koostööpartneriks on IF P&C Insurance AS, siis palume kindlustusjuhtumi* kiiremaks menetlemiseks sellest teada anda siit. Poliisi väljale kirjuta lihtsalt märksõna „Coop“.

* Kindlustusjuhtum on kindlustatud toote äkiline ja ettenägematu hävimine, kahjustumine või vargus. Kindlustusjuhtumiks ei loeta toote kaotamist või maha unustamist.

Kas mul peab ostukviitung alles olema, et kindlustusjuhtumi korral hüvitist saada?
Ei pea, sest kindlustusjuhtumiga seotud ostu tõendamiseks piisab ka vaid internetipanga väljavõttest. 

Tutvu ostukindlustuse tingimustega.