Liigu edasi põhisisu juurde

Info   Hea klient! Hetkel võib esineda häireid Mobiili-ID, Smart-ID ja ID-kaardi kasutamisel. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast.

Krediitkaart

Coop Panga krediitkaart on eriti mitmekülgne!

Coop Panga krediitkaardiga otsustad ise, kas kasutad seda kui järelmaksu kaarti ehk tasud igakuiselt kindlaid kuumakseid, maksad igal kuul just Sulle sobiva summa või maksad tagasi kogu eelmisel kuul kasutatud krediidi.

Vastuse krediitkaardi taotlusele saad kohe.

Kuutasu 1 €

ALUSTA TAOTLUST

Kiireim vastus

Küsime Sinult vaid mõne küsimuse ja vastuse oma krediitkaardi taotlusele saad kohe.

Ülekanded krediitkaardilt

Krediitkaardi kontolt saad teha ülekandeid oma arvelduskontole Coop Pangas. Krediidilimiiti võid kasutama hakata kohe, kui leping on sõlmitud.

Paindlikud tagasimaksed

Maksa tagasi nii nagu soovid. Sul on alati vabadus valida, millises summas ja millal kasutatud limiidi tagasi maksad. Oma valikut saad muuta igal hetkel.

Coop Panga kaartidel on ostukindlustus

Esimese pangana Eestis on meie kõikidel erakliendi pangakaartidel ostukindlustus. Maksa alati oma ostude eest Coop Panga deebet- või krediitkaardiga ning Sinu suuremad ostud on automaatselt 180 päevaks kindlustatud.

Kuumaksega arvelduspaketi reisikindlustus

Lisavõimalusena saavad Rahnu ja Rändrahnu paketi kliendid juurde tellida vaid 5,49 € kuutasuga aastase reisikindlustuse, mis kaitseb reisil nii Sind kui ka Su peret. Kindlustuskaitse hõlmab nii meditsiiniabi-, pagasi- kui ka reisitõrkekindlustust.

Oma pangakaardi PIN-koodi näed internetipangas

Pangakaardi PIN-koodi saad vaadata nii interneti- kui ka mobiilipangas piiramatu arv kordi ning sõltumata sellest, kas tegu on deebet- või krediitkaardiga.

Lisainfo

 • Kaardi kehtivus 3 aastat
 • Kaardi väljastamine tasuta
 • Krediidilimiidi suurus sõltub Sinu sissetulekutest ja olemasolevatest kohustustest
 • Maksimaalne krediidilimiit kuni neljakordne kuu netosissetulek, kuid mitte rohkem kui 5000 eurot

Kaardi tellimiseks esita taotlus kodulehel, internetipangas või lähimas pangakontoris. Peale taotluse kättesaamist võtab pangatöötaja Sinuga ühendust, et kokku leppida lepingu sõlmimiseks ja kaardi kättesaamiseks sobiv viis.

Tutvu ka krediitkaardi tingimuste ja hinnakirjaga.

Valuutakursi kalkulaator (Mastecardi tehingud)

Vali tagasimakse, mis sobib Sulle kõige paremini. Oma valikut saad alati mugavalt ja kiirelt muuta internetipangas.

1. Tasu kogu eelmisel kuul kasutatud summa
Kasutad krediitkaarti intressivabalt, sest iga kuu 10. kuupäeval võetakse Sinu kaardiga seotud arvelduskontolt automaatselt kogu eelmisel kuul kasutatud krediidilimiit.

2. Tee tagasimakseid ise
Vali ise, millal ja mis summas kasutatud krediidilimiidi tagasi maksad. Tagasimakseid võid teha nii tihti, kui soovid ja millises summas soovid. Iga kuu 10. kuupäeval võetakse Sinu kaardiga seotud arvelduskontolt ainult krediidilimiidi kasutamise eest kogunenud intress, kasutatud limiidi tagasimakse kuupäeva valid ise. Kui tagasimakse on tehtud enne 10. kuupäeva, siis intressi ei lisandu. Lepingu lõppemisel tuleb tasuda kogu kasutatud krediidilimiit.

3. Tasu iga kuu kindel summa
Saad määrata kindla summa, mille automaatselt iga kuu 10. kuupäeval Sinu kaardiga seotud arvelduskontolt tagasi võtame. Kui Sa ei ole krediidilimiiti kasutanud või oled kasutatud limiidi juba ise tagasi maksnud, siis osamakset sellel kuul automaatselt ei võeta. Osamakse ei sisalda endas intressi. Iga kuu 10. kuupäeval võetakse Sinu arvelduskontolt krediidilimiidi kasutamise eest kogunenud intress.

 • Vähemalt 18-aastane Eesti kodanik või Eesti elamisloaga välismaalane
 • Minimaalne netosissetulek 350 €/kuus
 • Korrektne maksekäitumine

Kõik Coop Panga pangakaardid on viipemakse võimalusega. Väiksemates summades ostude eest saad tasuda mugavalt ja kiirelt viipemaksega. Kuni 50-eurose makse puhul ei ole vaja PIN-koodi sisestada ja kaarti terminali panna, piisab vaid terminalile kaardiga viipamisest.

Viipemaksed on turvalised – aeg-ajalt palub pank turvalisuse huvides ka väiksemate summade korral tehingu PIN-koodiga kinnitada.

Viipemakseid saad teha kõikjal, nii Eestis kui ka välismaal, jälgi viipemakse märgistust terminalil. Erinevates riikides võib viipemakse lubatud maksimumsumma olla erinev. Viipemakselimiite saad mugavalt internetipangas muuta ning viipefunktsiooni vastavalt vajadusele sisse ja välja lülitada.

 • Hoia kaardi PIN-kood vaid enda teada – jäta PIN-kood meelde ja hävita PIN-koodi ümbrik.
 • Kaardiga maksmisel kontrolli enne tehingu kinnitamist summat terminalis.
 • Internetis kaardiga maksmisel kasuta usaldusväärseid veebilehti.
 • Kui avastad kontoväljavõttel tehinguid, mida ei ole sooritanud või tegemist on tundmatu teenusepakkujaga, sulge kaart ja anna sellest pangale viivitamatult teada.
 • Kui kaart kaob või varastatakse, siis sulge kaart kohe internetipangas või helista telefonil 669 0966.
 • Teavita panka ka juhul, kui Sa ei ole kindel, kas kaart on kadunud – kaardi saab ajutiselt blokeerida.

Krediidi kulukuse esialgne määr on 20,51% aastas järgmistel näidistingimustel:
krediidilimiit 1000 €, fikseeritud intress 18% aastas, kaardi hooldustasu 1 € kuus, krediidi kogusumma 2223 € ja tagasimaksete summa 2162 €.

Määr on arvestatud eeldusel, et krediidilimiit võetakse kasutusele esimesel võimalusel ja kogumahus ning kasutatud krediidilimiit makstakse tagasi igakuiselt täies ulatuses ühe maksena 12 järjestikusel kuul.

Mis on ostukindlustus?
Ostukindlustus on automaatselt rakenduv 180-päevane kindlustuskaitse Sinu suurematele ostudele, mille eest oled tasunud Coop Panga deebet- või krediitkaardiga. 
 

Millistele ostudele ostukindlustus kehtib?
Ostukindlustus kehtib igale kauplusest või e-poest tehtud kestvuskauba* ostule, mille ostuhind on 100–2500 €. Omavastutus iga kindlustusjuhtumi kohta on 30 €.

* Kestvuskaubad on tooted, mille osas on ka tootja ette näinud pikema kasutusea: mobiiltelefonid, tahvel- ja sülearvutid, riided, jalatsid, elektritõukerattad, vääriskivid ja -metallid, karusnahast tooted, maalid, skulptuurid jms. Kestvuskaupade alla ei kuulu näiteks kasutatud kaubad, toiduained, mootorsõidukid, taimed ja loomad. Juhime tähelepanu, et teatud kaupadele (nt tehnikaseadmed) on maksimaalseks hüvitislimiidiks 500 €. Tutvu ostukindlustuse tingimustega lähemalt siit.

Kas ostukindlustus kehtib ka välismaalt ostetud või e-poest tellitud kaupadele?
Jah, maksa vaid ostu eest oma Coop Panga deebet- või krediitkaardiga ning Sinu ostul on automaatselt 180-päevane kindlustuskaitse.

Kuidas käituda kindlustusjuhtumi korral?
Kuna Coop Panga ostukindlustuse koostööpartneriks on IF P&C Insurance AS, siis palume kindlustusjuhtumi* kiiremaks menetlemiseks sellest teada anda siit. Poliisi väljale kirjuta lihtsalt märksõna „Coop“.

* Kindlustusjuhtum on kindlustatud toote äkiline ja ettenägematu hävimine, kahjustumine või vargus. Kindlustusjuhtumiks ei loeta toote kaotamist või maha unustamist.

Kas mul peab ostukviitung alles olema, et kindlustusjuhtumi korral hüvitist saada?
Ei pea, sest kindlustusjuhtumiga seotud ostu tõendamiseks piisab ka vaid internetipanga väljavõttest. 

Tutvu ostukindlustuse tingimustega.