Liigu edasi põhisisu juurde

Krediitkaart

Coop krediitkaart on just nii
paindlik nagu Sina soovid!

Ainult Coop Panga krediitkaardiga saad ise valida, millal ja millises ulatuses kasutatud summa tagasi maksad ning kuni 40 päeva on Sulle intressivaba. Nii on Sul kindlustunne, et vajadusel on lisaraha alati olemas.
 

Esita taotlus

Kuni 40 päeva Intressivaba

Intressivaba periood kehtib lisaks kaardimaksetele ka sularahatehingutele ja ülekannetele kaardikontolt.

Ülekanded kaardikontolt

Krediitkaardi kontolt saad teha ülekandeid oma arvelduskontole Coop Pangas. Krediidilimiiti võid kasutama hakata kohe, kui leping on sõlmitud.

Paindlikud tagasimaksed

Maksa tagasi nii nagu soovid. Sul on alati vabadus valida, millises summas ja millal kasutatud limiidi tagasi maksad. Oma valikut saad muuta igal hetkel.

Parimad hinnad Coopi kauplustes

Krediitkaardiga makstes kehtivad Sulle Coopi kauplustes kõige soodsamad hinnad ja ostudelt koguneb 10% rohkem boonuspunkte.

Lisainfo

 • Kaardi kehtivus 3 aastat
 • Kaardi väljastamine tasuta
 • Krediidilimiidi suurus sõltub Sinu sissetulekutest ja olemasolevatest kohustustest
 • Maksimaalne krediidilimiit kuni neljakordne kuu netosissetulek, kuid mitte rohkem kui 5000 eurot

Kaardi tellimiseks esita taotlus kodulehel, internetipangas või lähimas pangakontoris. Peale taotluse kättesaamist võtab pangatöötaja Sinuga ühendust, et kokku leppida lepingu sõlmimiseks ja kaardi kättesaamiseks sobiv viis.

Tutvu ka krediitkaardi tingimuste ja hinnakirjaga.

Vali tagasimakse, mis sobib Sulle kõige paremini. Oma valikut saad alati mugavalt ja kiirelt muuta internetipangas.

1. Tasu kogu eelmisel kuul kasutatud summa
Kasutad krediitkaarti intressivabalt, sest iga kuu 10. kuupäeval võetakse Sinu kaardiga seotud arvelduskontolt automaatselt kogu eelmisel kuul kasutatud krediidilimiit.

2. Tee tagasimakseid ise
Vali ise, millal ja mis summas kasutatud krediidilimiidi tagasi maksad. Tagasimakseid võid teha nii tihti, kui soovid ja millises summas soovid. Iga kuu 10. kuupäeval võetakse Sinu kaardiga seotud arvelduskontolt ainult krediidilimiidi kasutamise eest kogunenud intress, kasutatud limiidi tagasimakse kuupäeva valid ise. Kui tagasimakse on tehtud enne 10. kuupäeva, siis intressi ei lisandu. Lepingu lõppemisel tuleb tasuda kogu kasutatud krediidilimiit.

3. Tasu iga kuu kindel summa
Saad määrata kindla summa, mille automaatselt iga kuu 10. kuupäeval Sinu kaardiga seotud arvelduskontolt tagasi võtame. Kui Sa ei ole krediidilimiiti kasutanud või oled kasutatud limiidi juba ise tagasi maksnud, siis osamakset sellel kuul automaatselt ei võeta. Osamakse ei sisalda endas intressi. Iga kuu 10. kuupäeval võetakse Sinu arvelduskontolt krediidilimiidi kasutamise eest kogunenud intress.

 • Vähemalt 18-aastane Eesti kodanik või Eesti elamisloaga välismaalane
 • Minimaalne netosissetulek 350 €/kuus
 • Korrektne maksekäitumine

Kõik Coop Panga pangakaardid on viipemakse võimalusega. Väiksemates summades ostude eest saad tasuda mugavalt ja kiirelt viipemaksega. Kuni 50-eurose makse puhul ei ole vaja PIN-koodi sisestada ja kaarti terminali panna, piisab vaid terminalile kaardiga viipamisest.

Viipemaksed on turvalised – aeg-ajalt palub pank turvalisuse huvides ka väiksemate summade korral tehingu PIN-koodiga kinnitada.

Viipemakseid saad teha kõikjal, nii Eestis kui ka välismaal, jälgi viipemakse märgistust terminalil. Erinevates riikides võib viipemakse lubatud maksimumsumma olla erinev. Viipemakselimiite saad mugavalt internetipangas muuta ning viipefunktsiooni vastavalt vajadusele sisse ja välja lülitada.

 • Hoia kaardi PIN-kood vaid enda teada – jäta PIN-kood meelde ja hävita PIN-koodi ümbrik.
 • Kaardiga maksmisel kontrolli enne tehingu kinnitamist summat terminalis.
 • Internetis kaardiga maksmisel kasuta usaldusväärseid veebilehti.
 • Kui avastad kontoväljavõttel tehinguid, mida ei ole sooritanud või tegemist on tundmatu teenusepakkujaga, sulge kaart ja anna sellest pangale viivitamatult teada.
 • Kui kaart kaob või varastatakse, siis sulge kaart kohe internetipangas või helista telefonil 669 0966.
 • Teavita panka ka juhul, kui Sa ei ole kindel, kas kaart on kadunud – kaardi saab ajutiselt blokeerida.

Krediidi kulukuse esialgne määr on 20,51% aastas järgmistel näidistingimustel:
krediidilimiit 1000 €, fikseeritud intress 18% aastas, kaardi hooldustasu 1 € kuus, krediidi kogusumma 2223 € ja tagasimaksete summa 2162 €.

Määr on arvestatud eeldusel, et krediidilimiit võetakse kasutusele esimesel võimalusel ja kogumahus ning kasutatud krediidilimiit makstakse tagasi igakuiselt täies ulatuses ühe maksena 12 järjestikusel kuul.