Liigu edasi põhisisu juurde

Mugavalt paindliku tagasimaksega krediitkaart

Coop Panga krediitkaardiga otsustad ise, millal kasutatud krediidi tagasimakseid teed. Oma valikut saad igal ajal internetipangas muuta.

Lisaks saad krediitkaardilt teha ülekandeid oma arvelduskontole ja sinu ostud on automaatselt kindlustatud. Krediitkaardiga saad maksta mugavalt ja turvaliselt ka Apple Pay või Google Pay abil.

Vastuse taotlusele saad kohe.

ALUSTA TAOTLUST

Paindlikud tagasimaksed

Kasuta kuni 40-päevast intressivaba perioodi ja maksa tagasi, millal ja mis summas ise soovid. Oma valikut saad iga hetk muuta.

Ülekanded arvelduskontole

Krediitkaardilt saad teha ülekandeid oma Coop Panga arvelduskontole. Vastame taotlusele sekunditega ning krediidilimiiti võid kasutama hakata kohe, kui leping on sõlmitud.

Ostukindlustus

Meie krediitkaardil on automaatne ostukindlustus ja Sinu suuremad ostud on alati 180 päevaks kindlustatud.

Lisainfo

Kuutasu 1 €  
Kaardi saatmine, blokeerimine, sulgemine Tasuta    
Krediidilimiit Maksimaalselt 5000€  
Intress alates 18% kasutatud krediidilimiidilt/aastas  
Maksed pangakaardiga tasuta  
Sularaha väljavõtmine automaadist 2,5% summast + 2 €/tehing  
Coop Sula väljamakse 2,5% summast + 1 €/tehing  
Coop Sula sissemakse 0,5% summast + 2 €/tehing  
Ülekanne arvelduskontole 2,5% summast + 1 €/tehing  
Kuumaksega reisikindlustus 8,9 €  

 

Tutvu ka krediitkaardi tingimuste ja hinnakirjaga.

Valuutakursi kalkulaator (Mastecardi tehingud)

Vali tagasimakse, mis sobib Sulle kõige paremini. Oma valikut saad alati mugavalt ja kiirelt muuta internetipangas.

1. Tasu kogu eelmisel kuul kasutatud summa
Kasutad krediitkaarti intressivabalt, sest iga kuu 10. kuupäeval võetakse Sinu kaardiga seotud arvelduskontolt automaatselt kogu eelmisel kuul kasutatud krediidilimiit.

2. Tee tagasimakseid ise
Vali ise, millal ja mis summas kasutatud krediidilimiidi tagasi maksad. Tagasimakseid võid teha nii tihti, kui soovid ja millises summas soovid. Iga kuu 10. kuupäeval võetakse Sinu kaardiga seotud arvelduskontolt ainult krediidilimiidi kasutamise eest kogunenud intress, kasutatud limiidi tagasimakse kuupäeva valid ise. Kui tagasimakse on tehtud enne 10. kuupäeva, siis intressi ei lisandu. Lepingu lõppemisel tuleb tasuda kogu kasutatud krediidilimiit.

3. Tasu iga kuu kindel summa
Saad määrata kindla summa, mille automaatselt iga kuu 10. kuupäeval Sinu kaardiga seotud arvelduskontolt tagasi võtame. Kui Sa ei ole krediidilimiiti kasutanud või oled kasutatud limiidi juba ise tagasi maksnud, siis osamakset sellel kuul automaatselt ei võeta. Osamakse ei sisalda endas intressi. Iga kuu 10. kuupäeval võetakse Sinu arvelduskontolt krediidilimiidi kasutamise eest kogunenud intress.

Krediidi kulukuse esialgne määr on 22,21% aastas järgmistel näidistingimustel:
krediidilimiit 1000 €, fikseeritud intress 18% aastas, kaardi kuutasu 1 €, krediidi kogusumma 1119,76 € ja tagasimaksete summa 1107,76 €.

Määr on arvestatud eeldusel, et kogu krediidilimiit võetakse kasutusele esimesel võimalusel ja täies mahus, kasutatud krediidilimiit makstakse tagasi igakuiselt võrdsete osamaksetena 12 järjestikusel kuul ning intressi ja kaardi kuutasu makstakse koos krediidilimiidi osamaksetega.

Mis on ostukindlustus?
Ostukindlustus on automaatselt rakenduv 180-päevane kindlustuskaitse Sinu suurematele ostudele, mille eest oled tasunud Coop Panga deebet- või krediitkaardiga. 
 

Millistele ostudele ostukindlustus kehtib?
Ostukindlustus kehtib igale kauplusest või e-poest tehtud kestvuskauba* ostule, mille ostuhind on 100–2500 €. Omavastutus iga kindlustusjuhtumi kohta on 30 €.

* Kestvuskaubad on tooted, mille osas on ka tootja ette näinud pikema kasutusea: mobiiltelefonid, tahvel- ja sülearvutid, riided, jalatsid, elektritõukerattad, vääriskivid ja -metallid, karusnahast tooted, maalid, skulptuurid jms. Kestvuskaupade alla ei kuulu näiteks kasutatud kaubad, toiduained, mootorsõidukid, taimed ja loomad. Juhime tähelepanu, et teatud kaupadele (nt tehnikaseadmed) on maksimaalseks hüvitislimiidiks 500 €. Tutvu ostukindlustuse tingimustega lähemalt siit.

Kas ostukindlustus kehtib ka välismaalt ostetud või e-poest tellitud kaupadele?
Jah, maksa vaid ostu eest oma Coop Panga deebet- või krediitkaardiga ning Sinu ostul on automaatselt 180-päevane kindlustuskaitse.

Kuidas käituda kindlustusjuhtumi korral?
Kuna Coop Panga ostukindlustuse koostööpartneriks on IF P&C Insurance AS, siis palume kindlustusjuhtumi* kiiremaks menetlemiseks sellest teada anda siit. Poliisi väljale kirjuta lihtsalt märksõna „Coop“.

* Kindlustusjuhtum on kindlustatud toote äkiline ja ettenägematu hävimine, kahjustumine või vargus. Kindlustusjuhtumiks ei loeta toote kaotamist või maha unustamist.

Kas mul peab ostukviitung alles olema, et kindlustusjuhtumi korral hüvitist saada?
Ei pea, sest kindlustusjuhtumiga seotud ostu tõendamiseks piisab ka vaid internetipanga väljavõttest. 

Tutvu ostukindlustuse tingimustega.
 

 • Eraisik alates 20. eluaastast (k.a).
 • Minimaalne igakuine netosissetulek 500 eurot.
 • Eesti kodanik või elamisloaga isik, kelle elamisluba kehtib vähemalt kaardi kehtivusaja lõpuni.
 • Korrektne varasem maksekäitumine. Puuduvad tähtaegselt tasumata võlgnevused ning aktiivsed maksehäired.
 • Pank on taotleja krediidivõimelisuse hindamise tulemusena veendunud, et lepingust tulenevad kohustused täidetakse lepingus kokkulepitud tingimustel.

Krediitkaart on kohustus, mille võtmisel soovitame realistlikult läbi mõelda nii oma vajadused kui ka võimalused.

 • Mõtle, milleks ja millises summas Sul krediidivõimekust vaja on.
 • Mõtle juba ette, milliste vahenditega plaanid kasutatud krediiti tagasi maksta.
 • Tutvu krediidikulukuse tüüpnäitega, et saaksid tervikpildi krediitkaardi kasutamise kuludest ning intressi arvutamise loogikast.
 • Pea meeles, et kui Sinu majanduslik olukord peaks mingil põhjusel halvenema, oled võtnud kohustuse, mille korral pead kasutusele võetud krediidi makseid sellegpoolest edasi tasuma.
 • Enne lepingu sõlmimist soovitame hoolikalt lugeda läbi kõik dokumendid (leping, teabeleht ning krediitkaardi tüüptingimused).
 • Erinevate küsimuste või muredega soovitame julgelt pöörduda esimese asjana meie poole. Olgu selleks lisainfo vajadus või potentsiaalsed makseraskused, koos leiame parima lahenduse.
 • Hoia kaardi PIN-kood vaid enda teada – jäta PIN-kood meelde ja hävita PIN-koodi ümbrik.
 • Kaardiga maksmisel kontrolli enne tehingu kinnitamist summat terminalis.
 • Internetis kaardiga maksmisel kasuta usaldusväärseid veebilehti.
 • Kui avastad kontoväljavõttel tehinguid, mida ei ole sooritanud või tegemist on tundmatu teenusepakkujaga, sulge kaart ja anna sellest pangale viivitamatult teada.
 • Kui kaart kaob või varastatakse, siis sulge kaart kohe internetipangas või helista telefonil 669 0966.
 • Teavita panka ka juhul, kui Sa ei ole kindel, kas kaart on kadunud – kaardi saab ajutiselt blokeerida.