Liigu edasi põhisisu juurde

Arvelduskonto

Meie soov on teha Sinu igapäevased pangatoimingud võimalikult lihtsaks ja mugavaks, et Sul oleks oma finantsidest alati hea ülevaade. Kõik igapäevased pangateenused on seotud arvelduskontoga. Arvelduste kulusid aitab kontrolli all hoida tasuta Äripakett, kuhu on koondatud kõik vajalikud pangateenused. Äripaketis säästad aastas olulise summa teenustasudelt!

Coop Pangas säästad!

...

... ...

...

... ...

+150,00

122,00

€ / aastas

Pakkumine kehtib Eestis registreeritud ettevõtetele.
* Arvutamisel on kasutatud Eesti pankade tavahindasid: makse teise panka 0,38 € ja arvelduskontol oleva raha eest arvestatud intressi 0,01%.

Intress
0,50%
Kiired välkmaksed
tasuta
Deebetkaart
tasuta
Pangalink
tasuta

Kõrgeim intress kogu arvelduskonto jäägile Eestis.

Väikseim väljamakstav summa on 1 euro.

Valuutakontod

Saate raha vastu võtta, hoida ja vahetada EUR, DKK, NOK, SEK valuutades. Avage igas valuutas nii palju alamkontosid, kui vajate oma ettevõtte juhtimiseks.

Loe rohkem

Maksed ilma piirideta

Makseid Eestisse või välisriiki saad tehe meie interneti- ja mobiilipangas ning pangakontorites. Välkmaksena jõuab raha kohale sekundite jooksul.

Loe rohkem

Koondmaksed

Internetipangas saate mugavalt teostada konfidentsiaalseid palga- ja pensionimakseid. Koondmaksed debiteeritakse kontolt ühe reana ja üksikmakseid näevad õigustega kasutajad.

Vaata videot

Sularaha

Coopi kauplustes on ärikliendil võimalik Coop Panga kaardiga teha sularaha sisse- ja väljamakseid. Lisaks saab kaardiga võtta sularaha kõikide pankade automaatidest üle Eesti.

Loe rohkem

E-arved

Kui Sinu ettevõttele laekuvad iga kuu maksed ühtedelt ja samadelt klientidelt, on hea kasutada maksete kogumiseks e-arve teenust. Teenus muudab raha kogumise mugavamaks ning võimaldab planeerida sissetulevat rahavoogu.

Loe rohkem

Tähtajaline hoius

Ära lase kogunenud rahal kontol seista, vaid pane tähtajalisele hoiusele lisa teenima. Võrreldes suuremate pankadega on Coop Pangal kõrgem hoiuse intress.

Loe rohkem

Lisainfo

  Coop Pank LHV Luminor SEB Swedbank
Intress kontojäägilt 0,50%

0,01%

(alates 20 000€ 1%)

0% 0,01% 0,01%

 

Uuendatud 18.10.2023 seisuga.

 

 

Markus-Eller.png

Markus Eller
ärikliendihaldur
+372 664 0778
markus.eller@cooppank.ee

Erli Listak

Erli Listak
ärikliendihaldur
+372 669 0970
erli.listak@cooppank.ee

Mariana Rõbakova

Mariana Rõbakova
ärikliendihaldur
+372 669 0969
mariana.robakova@cooppank.ee

Tauno_tekko.png

Tauno Tekko
ärikliendihaldur
+372 664 0789
tauno.tekko@cooppank.ee

Ingrid-Egorov.png

Ingrid Egorov
suurkliendihaldur
+372 664 0779
ingrid.egorov@cooppank.ee

Kristina_Selgitski

Kristina Selgitski
ärikliendihaldur
+372 664 0764
kristina.selgitski@cooppank.ee

airi_truija

Airi Truija
ärikliendihaldur
+372 669 0907
airi.truija@cooppank.ee

Peeter Puskar

Peeter Puskar
ärikliendihaldur
+372 664 0753
peeter.puskar@cooppank.ee

Janika Tüvist

Janika Tüvist
ärikliendihaldur
+372 664 1889
janika.tuvist@cooppank.ee

Maria_Mutra.png

Maria Mutra
suurkliendihaldur
+372 669 0991
maria.mutra@cooppank.ee

Monika Kinkar

Monika Kinkar
suurkliendihaldur
+372 550 5446
monika.kinkar@cooppank.ee

Kristiina Sikk

Kristiina Sikk
ärikliendihaldur
+372 664 0750
kristiina.sikk@cooppank.ee

Jan-Erik Jegorov

Jan-Erik Jegorov
ärikliendihaldur
+372 5783 5803
jan-erik.jegorov@cooppank.ee

 

Arvelduskontosid saad avada internetipangas ja kontoris. Internetipangas saad avada kuni kolm arvelduskontot. Rohkemate kontode avamiseks pöördu oma personaalse ärikliendihalduri poole või lähimasse pangakontorisse .