Liigu edasi põhisisu juurde

Arvelduskonto

Arvelduskonto avamine on esimene samm igapäevapanganduse toodete kasutamiseks. Arvelduskontoga seotakse kõik igapäevaste rahaasjade korraldamiseks vajalikud pangateenused – arveldused, pangakaardid, raha kogumine jne. Arvelduskonto olemasolul on sul võimalik kasutada Coop Panga pangakaarte, internetipanka ning hoiustada.

Konto avamiseks pead enda isiku tuvastama, külastades meie pangakontorit või valitud Coopi kauplustes asuvat pangapunkti. Pangaesindusse tulles võta palun kaasa kehtiv isikut tõendav dokument – ID kaart, pass või juhiluba.

Arvelduskonto info

Ava kõik

Meie arvelduspaketid koondavad ühes teenustasus kokku kõik olulised igapäevased pangateenused, mida kliendid enim tarbivad – arvelduskonto, kaardimaksed, ülekanded ja sularaha tehingud. Pakettidega soovime pakkuda kindlust, mugavust ja samas teha pangateenust ka soodsamaks.

Selleks, et oma igapäevaseid pangateenuseid soodsamalt tarbida, soovitame valida just Sulle sobiv arvelduspakett.

Meie pakett nimega Rahn on mõeldud inimesele, kes elab ja töötab alaliselt Eestis ning kelle igapäeva arveldusteenuste pank on Coop Pank. Pakett Rändrahn on aga mõeldud inimesele, kellele lisaks meeldib või on vajadust lisaks ka rohkem reisida, või kes sooritab oste internetis ning vajab seetõttu suuremat paindlikkust. Valides enda vajadustele vastava arvelduspaketi, ei pea Sa igapäevaseid pangatoiminguid ei muretsema, et maksad enim kasutatavate teenuste eest midagi lisaks.

Arvelduskontol olev raha teenib intressi. Intress arvestatakse kuu miinimumjäägilt ja ümardatakse kahe kohani peale koma.

Kuu jooksul arvestatud intresse summas alla 0,05 euro välja ei maksta ja järgmisesse perioodi edasi ei kanta.

Arvelduskontodel ja hoiustel oleva raha tagab Tagatisfond, kes hüvitab hoiused 100% ulatuses, kuid mitte rohkem kui 100 000 eurot hoiustaja kohta ühes krediidiasutuses.

Täpsem info Tagatisfondi kodulehel www.tf.ee.

Lapsele saab konto avada lapsevanem (seaduslik esindaja). Konto avamiseks peab lapsevanem esitama lapse sünnitunnistuse või sünnitõendi ning enda isikuttõendava dokumendi. Kui laps on vähemalt 6-aastane, saab lapsele tellida Coop Panga deebetkaardi, millele lapsevanem saab määrata sobivad päeva ja kuulimiidid. Esimese konto ja kaardi avamine on lapsele tasuta, paketiga liitudes puudub ka igakuine kuutasu. Lapsele raha kogumiseks on Coop Pangas võimalik avada lastehoius.

Tutvu Coop Panga hinnakirjaga.