Liigu edasi põhisisu juurde

Info  Hea klient! Levimas on erinevad pettused, mille abil püüavad kelmid saada ligipääsu kliendi pangakontole. Ära kunagi sisesta PIN koode, kui Sa ei ole ise tehingut algatanud ja pea meeles, et pank ei küsi kunagi internetipanka sisenemisel PIN 2 koodi!

Käibekapitalilaen

Käibekapitalilaenu abil saad rahastada kindlat projekti või teha lühiajalisi investeeringuid.
 

Uus tegevussuund

Aitab finantseerida käibekapitali uue tegevussuuna käivitamisel.

Hooajalisus

Tagab täiendavad käibevahendid hooajalisusest tingitud ühekordse suurema kaubapartii sisseostmisel.

Suured tellimused

Aitab finantseerida tellimuse täitmisel tekkivat lühiajalist kapitalivajadust.

Vaata lisaks

  • Tähtaeg kuni 2 aastat
  • Minimaalne laenusumma on 50 000 €
  • Tagatis
    - hüpoteek kinnisasjale (hoonestatud kinnistu, korteriomand, hoonestusõigus)
    - KredEx või MES käendus, kommertspant põhivarale ja muule vallasvarale, deposiit, eraisiku või juriidilise isiku käendus
  • Laenu tagastamine võib toimuda nii ühekordse maksena (tulevikus vara müügist laekuv raha) kui ka osade kaupa (igakuiselt)
  • Eesti Vabariigis registreeritud äriühing või äriregistris registreeritud füüsilisest isikust ettevõtja
  • Äriühingu omakapital peab vastama seaduses kehtestatud nõuetele
  • Laenutaotlus
  • Finantsaruanded
    - viimase 2 majandusaasta aastaaruanne (auditeeritud aastaaruanne, kui on auditeerimiskohustus ja aruanne pole esitatud äriregistrile)
    - jooksva majandusaasta kvartalite finantsaruanded, mis ei ole vanemad kui 2 kuud
  • Tagatisvara eksperthinnang, mille on koostanud Coop Panga poolt aktsepteeritud kinnisvarafirma

Helo_Koskinen.png

Helo Koskinen
ärikliendi finantseerimise regioonijuht
+372 525 2905
helo.koskinen@cooppank.ee

Villi Hunt

Villi Hunt
ärikliendisuhete juht
+372 5331 5160
villi.hunt@cooppank.ee

Deniss_Gorbushin.png

Deniss Gorbušin
ärikliendisuhete juht
+372 664 0774
deniss.gorbusin@cooppank.ee

Merit_Mangli.png

Merit Mängli
ärikliendisuhete juht
+372 664 1886
merit.mangli@cooppank.ee

Dmitri-Zhelnovatõi.png

Dmitri Želnovatõi
ärikliendisuhete juht
+372 669 0935
dmitri.zelnovatoi@cooppank.ee

Kersti Maisvee

Kersti Maisvee
ärikliendisuhete juht
+372 511 9144
kersti.maisvee@cooppank.ee

Argo_Randloo.png

Argo Randloo
ärikliendisuhete juht
+372 566 45058
argo.randloo@cooppank.ee

Aleksandr_Tsekmazov.png

Aleksandr Tšekmazov
kaubanduse finantseerimise juht
+372 669 0992
aleksandr.tsekmazov@cooppank.ee

Deiro_Kaju.png

Deiro Kaju
ärikliendisuhete juht
+372 664 0759
deiro.kaju@cooppank.ee

Ervin_Jogi.png

Ervin Jõgi
ärikliendisuhete juht
+372 782 8761
ervin.jogi@cooppank.ee

Madis-Hunerson.png

Madis Hünerson
ärikliendisuhete juht
+372 515 2819 
madis.hunerson@cooppank.ee

Ligia Tenina

Ligia Tenina
ärikliendisuhete juht
+372 505 7543
ligia.tenina@cooppank.ee

Svetlana Tanina

Svetlana Tanina
ärikliendisuhete juht
+372 5197 1766
Svetlana.tanina@cooppank.ee