Liigu edasi põhisisu juurde

Käibekapitalilaen

Käibekapitalilaenu abil saad rahastada kindlat projekti või teha lühiajalisi investeeringuid.
 

Uus tegevussuund

Aitab finantseerida käibekapitali uue tegevussuuna käivitamisel.

Hooajalisus

Tagab täiendavad käibevahendid hooajalisusest tingitud ühekordse suurema kaubapartii sisseostmisel.

Suured tellimused

Aitab finantseerida tellimuse täitmisel tekkivat lühiajalist kapitalivajadust.



Esita taotlus

Vaata lisaks

Helo_Koskinen.png

Helo Koskinen
ärikliendi finantseerimise äriliini juht
+372 525 2905
helo.koskinen@cooppank.ee

Anne-Mai_Sallaste.png

Anne-Mai Sallaste
ärikliendisuhete juht
+372 664 0734
anne-mai.sallaste@cooppank.ee

Deniss_Gorbushin.png

Deniss Gorbušin
ärikliendisuhete juht
+372 664 0774
deniss.gorbusin@cooppank.ee

Merit_Mangli.png

Merit Mängli
ärikliendisuhete juht
+372 664 1886
merit.mangli@cooppank.ee

Mariana-Vornikoglo.png

Mariana Vornikoglo 
ärikliendisuhete juht
+372 669 0976
mariana.vornikoglo@cooppank.ee

Annika_Virolainen.png

Annika Virolainen
kaubanduse finantseerimise juht
+372 669 0992
annika.virolainen@cooppank.ee

Deiro_Kaju.png

Deiro Kaju
ärikliendisuhete juht
+372 664 0759
deiro.kaju@cooppank.ee

Ervin_Jogi.png

Ervin Jõgi
ärikliendisuhete juht
+372 782 8761
ervin.jogi@cooppank.ee

Riin-Sajale.png

Riin Sajale
ärikliendisuhete juht
+372 669 0958
riin.sajale@cooppank.ee

tuhi.png




 

  • Tähtaeg kuni 2 aastat
  • Tagatis
    - hüpoteek kinnisasjale (hoonestatud kinnistu, korteriomand, hoonestusõigus)
    - KredEx või MES käendus, kommertspant põhivarale ja muule vallasvarale, deposiit, eraisiku või juriidilise isiku käendus
  • Laenu tagastamine võib toimuda nii ühekordse maksena (tulevikus vara müügist laekuv raha) kui ka osade kaupa (igakuiselt)
  • Eesti Vabariigis registreeritud äriühing või äriregistris registreeritud füüsilisest isikust ettevõtja
  • Äriühingu omakapital peab vastama seaduses kehtestatud nõuetele
  • Laenutaotlus
  • Finantsaruanded
    - viimase 2 majandusaasta aastaaruanne (auditeeritud aastaaruanne, kui on auditeerimiskohustus ja aruanne pole esitatud äriregistrile)
    - jooksva majandusaasta kvartalite finantsaruanded, mis ei ole vanemad kui 2 kuud
  • Tagatisvara eksperthinnang, mille on koostanud Coop Panga poolt aktsepteeritud kinnisvarafirma