Liigu edasi põhisisu juurde

Kaardimaksete vastuvõtmine

Et kliendid saaksid ostude eest kiiresti ja mugavalt tasuda ning raha jõuaks ruttu ettevõtte kontole, pakume Sulle kaardimaksete vastuvõtmise teenust. Loe täpsemalt siit.

Esita taotlus

Aitab kasvatada käivet

Ostude arv kasvab, sest maksmine toimub lihtsalt ja mugavalt. Raha jõuab ettevõtte kontole juba järgmisel pangapäeval.

Turvaline ja kiire

Kaardimaksete vastuvõtmine on kiire ja turvaline. Teenuse kasutamiseks on vaja vaid makseterminali ja kaupmehelepingut.

Väheneb sularaha

Vabanete aeganõudvast sularahaga arveldamisest ning ära jäävad sularaha töötlemise- ja inkassatsioonikulud.



Esita taotlus

Lisainfo

Markus-Eller.png

Markus Eller
ärikliendihaldur
+372 664 0778
markus.eller@cooppank.ee

Erli Listak

Erli Listak
ärikliendihaldur
+372 669 0970
erli.listak@cooppank.ee

Aleksei Akulistõi

Aleksei Akulistõi
ärikliendihaldur
+372 664 1871
aleksei.akulistoi@cooppank.ee

Ingrid-Egorov.png

Ingrid Egorov
suurkliendihaldur
+372 664 0779
ingrid.egorov@cooppank.ee

Ekaterina-Reinas.png

Ekaterina Reinas
ärikliendihaldur
+372 669 0969
ekaterina.reinas@cooppank.ee

Alina Bukato

Alina Bukato
ärikliendihaldur
+372 669 0998
alina.bukato@cooppank.ee

Siim-Gontmacher.png

Siim Gontmacher 
suurkliendihaldur
+372 669 0991
siim.gontmacher@cooppank.ee

 

Kaardimaksete vastuvõtmise lahendust pakume koostöös Nets Denmark A/S Eesti filiaaliga. Kaardimaksete statistika ja raportid saate alati mugavalt kätte Netsi kaupmeesportaalist.

Makseterminalid, mida pakume, toetavad viipemakseid. Sõltuvalt ettevõtte vajadustest pakume 2 tüüpi makseterminale:

Mobiilne terminal

  • nii liikuva kui ka püsiva müügikohaga ettevõttele
  • vajab sideühenduseks vaid mobiilsidet (saab kasutada kõikjal Eestis)

Statsionaarne terminal

  • püsiva müügikohaga ettevõttele
  • vajab sidepidamiseks interneti püsiühendust