Liigu edasi põhisisu juurde

Maksa mugavalt ja turvaliselt nüüd ka Apple Pay abil

 • Lisa pangakaart Apple Walletisse ning maksa oma iPhone, Apple Watchi, iPadi või Maciga kiirelt ja mugavalt kõikjal, kus näed viipemakse või Apple Pay märki
 • Apple Pay on kiire ja turvaline viis maksmiseks, nii kauplustes kui internetis

Kuidas seadistada Apple Pay?

Coop Panga mobiiliäpi kaudu
 1. Kontrolli, et Sinu Apple seadmel on Face ID või Touch ID ja kõige uuem tarkvara versioon.
 2. laadi alla Coop Panga mobiilipank
 3. ava mobiilipangas menüüpunkt Kaardid
 4. vali kaart, millega soovid Apple Pay makseid teha ja aktiveeri kaardi juures Apple Pay

 

Apple Walleti äpi kaudu
 1. Kontrolli, et Sinu Apple seadmel on Face ID või Touch ID ja kõige uuem tarkvara versioon.
 2. ava Apple Walleti äpp ja kaardi lisamiseks vali “+“ ning otsi nimekirjas üles Coop Pank. Skanni või sisesta kaardiandmed
 3. vali, kas soovid kaardi lisamiseks vajalikku kontrollkoodi saada SMS-i või e-kirjaga
 4. sisesta saabunud kontrollkood. Kui sisestatud kood on õige, lisatakse sinu kaart Apple Walletisse.

Lisainfo

 • Apple Payga saad tasuda igal pool, kus näed viipemakse või Apple Pay märki - seda nii kaupluse kassas kui ka internetis makstes.
 • Maksmiseks viipa oma iPhone või Apple Watchiga makseterminali kohal samamoodi, nagu kaardiga viipemakset tehes.
 • Lisaks kauplustele saad Apple Payd kasutada ka veebipoodides ja äppides ostude eest tasumiseks.

Apple Payga saab kasutada kõiki Coop Panga kaarte (nii oma deebet- kui ka krediitkaarti ning ka ärikliendi kaarte). Läbi Coop Panga mobiiliäpi saab kaardi Apple Walletisse lisada kaardi kasutaja ise. Kaardi lisamiseks Walletisse peab kaardi kasutaja olema vähemalt 13-aastane.

Apple Payga maksmine on turvaline, kuna maksmisel ei salvestata kunagi Sinu seadmesse ega teenusepakkuja juures sinu kaardiandmeid. Makse tegemisel kaardiandmeid ei kasutata, vaid makse kinnitamine toimub seadmega seotud numbri ja tehingu tegemiseks genereeritud unikaalse koodi alusel. Apple Payga maksmisel saad olla kindel, et Sinu kaardi andmed on turvaliselt kaitstud.

Coopi kauplustes Apple Payga sularahatehinguid teha ei saa, selleks vajad füüsilist Coop Panga kaarti. Viipemakse võimekusega automaate veel hetkel kasutada ei saa. See funktsioon lisandub Apple Pay osas meie kaardile tulevikus.

Hetkel veel nutiseadmega Coopi kauplustes kahjuks kliendikaarti kasutada ei saa - kliendikaardi soodustuseks ja iseteeninduse puldi väljastamiseks tuleb hetkel veel kasutada füüsilist kaarti.

Apple Payga saad maksta oma kaardi makse- ja kuulimiidi ulatuses. Kaardile kehtivaid limiite saad vaadata ja muuta mobiili- ja internetipangas.

Kauba tagastamine toimub samamoodi, nagu füüsilise kaardiga tehtud tehingu puhul.

Apple Payd saab kasutada nendes Apple seadmetes, millel on Face ID või Touch ID tugi. Apple Watch peab olema Series 1 või uuem versioon.