Liigu edasi põhisisu juurde

Lastehoius

Lastehoius on mõeldud raha kogumiseks Sinu lapsele, et katta iseseisva elu alustamisega seotud kulutusi või muid suuremaid väljaminekuid, näiteks õppemaks ülikoolis, uus arvuti või telefon, uue auto või oma kodu sissemakse.

  • lastehoius on mõeldud lapsele raha kogumiseks
  • ühekordne lisaboonus lepingu sõlmimisel
  • täiendavate juurdemaksete võimalus

Lastehoiuse kalkulaator

aastat
EUR

2.0 % + 50 EUR

Hoiuste info

Ava kõik

Lastehoiuse intress on hoiutoodetest kõige kõrgem. Intressi arvestamine toimub igapäevaselt lastehoiuse kontol päeva lõpus olevalt jäägilt.

Kehtiv intressimäär on 2%.

Lepingu ennetähtaegselt lõpetamisel pank jooksva perioodi eest intressi ei maksa.

Hoiuse saab sõlmida lapsevanem ja hoius lõpeb lapse 18-aastaseks saamisel, viimane võimalus lastehoiust teha on lapse 15. sünnipäeval. Hoiuse sõlmimisel kannab pank omalt poolt lastehoiusele ühekordse lisaboonusena stardikapitaliks 50 eurot.

Raha võivad igal ajal ja ükskõik mis summas kanda lastehoiusele nii vanemad, vanavanemad, laps ise kui ka kõik teised. Igal aastal tuleb lastehoiusele maksta vähemalt 72 eurot. Kui hoius on kehtinud vähemalt kolm aastat, on lapse 7-, 10- või 15-aastaseks saamisel võimalik tema sünnipäevakuu jooksul hoiusel olevat raha lepingut katkestamata välja võtta.

Tutvu Coop Panga lastehoiuse tingimuste ja hoiustaja teabelehega.

Tutvu Coop Panga hinnakirjaga.

Hoiused tagab Tagatisfond, kes hüvitab hoiused 100% ulatuses, kuid mitte rohkem kui 100 000 eurot hoiustaja kohta ühes krediidiasutuses. Täpsem info Tagatisfondi kodulehel www.tf.ee.