Liigu edasi põhisisu juurde

Pangalink

Pangalink võimaldab internetis kiiresti ning turvaliselt klientidelt makseid koguda. Äripaketis on pangalingi maksete vastuvõtmine tasuta.

Coop Panga klientide arv on kiiresti kasvamas ning meie pangalingiga pakud oma e-poes mugavat maksmist kõigile, kes kasutavad igapäevaselt Coop Panga teenuseid.


Esita taotlus

Pangalink on tasuta

Pangalingi teenuse pakkumiseks ava konto Coop Pangas. Meil on konto avamine ja teenusega liitumine tasuta. Äripaketis kogud pangalingi makseid tasuta ning igakuine kontohaldustasu puudub.

Aitab kasvatada läbimüüki

Pangalingi makse on lihtne ja mugav, sest võimaldab kliendil tasuda ostu eest kohe. Sellise kiire ja turvalise makselahenduse pakkumine aitab kasvatada läbimüüki ning tänu ettemaksule on vähem riske.

Kättesaadav kõikjal

Coop Pank on ettevõtjale abiks igas Eestimaa nurgas. Kui vajad lisateavet konto avamise ja meie pangalingi kohta, saada teele kiri pangalink@cooppank.ee või helista meie klienditoele 669 0966.Esita taotlus

Vaata lisaks

Internetipoe tarkvara peab olema võimeline koostama kliendi poolt valitud kaupadest elektroonilist maksekorraldust. Maksekorraldusele peab olema lisatud ka kaupmehe digitaalne allkiri.

Pangalingi teenuse kasutamisel paiguta veebilehele Coop Panga logo. Salvestamiseks kliki logol parempoolse hiireklahviga ja vali "Save Image As...".

 Coop Pank pangalink

Tutvu ka Coop Panga logo kasutamise juhendi ja pangalingi hinnakirjaga.