Liigu edasi põhisisu juurde

Pangalink

Internetist ostmine on muutunud igapäevaseks toiminguks ning on tänapäeval üks kiiremini arenevaid valdkondi.

Coop Panga klientide arv on kiiresti kasvamas ning vajadus meie pangalingi järele üha suureneb. Et asju oleks mugav ajada just seal, kus meie kliendid parasjagu on, siis pakume e-poodidele internetis tehtavate maksete vastuvõtmiseks pangalingi lahendust turu parimatel tingimustel:

 • pangalingi lepingu sõlmimine tasuta
 • Äripaketiga liitunutele on pangalingi maksete vastuvõtmine tasuta
 • konto avamine on tasuta

Küsi lisateavet meie klienditoelt pangalink@cooppank.ee või helista 669 0966.

Coop Panga pangalingi saamiseks peab ettevõttel olema Coop Pangas konto. Konto avamiseks saab enda andmed meile mugavalt edastada siin, võtame ühendust ning lepime kokku kohtumise avamisdokumentide allkirjastamiseks.

Lisainfo

Ava kõik
 • Ava konto. Pangalingi teenuse kasutamiseks ava konto Coop Pangas. Konto avamiseks täida taotlus kodulehel või tule meie esindusse.
 • Esita taotlus. Kui konto on juba olemas, siis esita pangalingi taotlus ja võtame Sinuga ühe tööpäeva jooksul ühendust.
 • Internetipoe tarkvara peab olema võimeline koostama kliendi poolt valitud kaupadest elektroonilist maksekorraldust. Maksekorraldusele peab olema lisatud ka kaupmehe digitaalne allkiri.

  Pangalingi teenuse kasutamisel paiguta veebilehele Coop Panga logo. Salvestamiseks kliki logol parempoolse hiireklahviga ja vali "Save Image As...".

   Coop Pank pangalink

  Tutvu ka Coop Panga logo kasutamise juhendiga.