Liigu edasi põhisisu juurde

Reisikindlustus kuumaksega

Muretumaks reisimiseks pakume koostöös If kindlustusega Väikerahnu, Rahnu ja Rändrahnu arvelduspaketi klientidele soodsaima kuutasuga aastast reisikindlustust, mis kaitseb reisil olles kogu perekonda. Kindlustus kehtib reisimisel kogu maailmas (välja arvatud Venemaa, Ukraina ja Valgevene) ja sisaldab COVID-19 kaitset. Aastane reisikindlustus maksab vaid 8,9€ kuus.

Jäid enne reisi haigeks või reis tühistati?

Reisitõrkekindlustuse hüvitisliimit: 2 000 €

Pagas on kadunud või varastatud?

Pagasikindlustuse hüvitisliimit: 1 000 €

Reisil juhtus õnnetus või haigestumine?

Meditsiiniabikindlustuse hüvitisliimit: 500 000 €

COVID-19 kindlustuskaitse

Kehtib kogu maailmas.
Tutvu tingimustegaVaata lähemalt

Mida peaksid teadma reisikindlustusest?

Reisikindlustus sisaldab meditsiiniabi kindlustust, pagasikindlustust, reisitõrkekindlustust, vastutuskindlustust, õigusabikindlustust ning lisaks kuuluvad hüvitamisele ka kuni 200 € ulatuses välismaalt tehtud kõned ja sõnumid. Täpsema ülevaate reisikindlustuse tingimuste, kindlustussummade ning hüvitislimiitide osas leiad siit.

Jah, kui reisid koos perega, siis on ka Sinu pere kindlustatud. Pereks loeme Sinuga koos reisivat abikaasat / elukaaslast, kes on kindlustusjuhtumi toimumise hetkel noorem kui 80 aastat ja lapsi, kes on nooremad kui 22 aastat.

Reisikindlustuse kehtivus ei sõltu kuidagi sellest, millise panga kaardiga oled reisi eest tasunud.

Kuna Coop Panga arvelduspaketi reisikindlustuse koostööpartneriks on IF P&C Insurance AS, siis palume kahjujuhtumi kiiremaks menetlemiseks kahjujuhtumist teada anda aadressil info@if.ee. Sinu reisikindlustuse sertifikaat on igal ajahetkel kättesaadav ka meie internetipangas, kuid soovitame selle igaks juhuks enne reisi ka välja printida ja kaasa võtta. Sertifikaadilt leiad täpsema käitumisjuhise kindlustusjuhtumi korral.

Ei, Sinu kindlustusmakse on kindlustusperioodiks fikseeritud ning selle jooksul toimunud kindlustusjuhtumid Sinu igakuise makse suurust ei mõjuta.

Tutvu reisikindlustuse tingimustega.