Liigu edasi põhisisu juurde

Info  Hea klient! Levimas on erinevad pettused, mille abil püüavad kelmid saada ligipääsu kliendi pangakontole. Ära kunagi sisesta PIN koode, kui Sa ei ole ise tehingut algatanud ja pea meeles, et pank ei küsi kunagi internetipanka sisenemisel PIN 2 koodi!

Reisikindlustus kuumaksega

Muretumaks reisimiseks pakume koostöös If kindlustusega Väikerahnu, Rahnu ja Rändrahnu arvelduspaketi klientidele soodsaima kuutasuga aastast reisikindlustust, mis kaitseb reisil olles kogu perekonda. Kindlustus kehtib reisimisel kogu maailmas (välja arvatud Venemaa, Ukraina ja Valgevene) ja sisaldab COVID-19 kaitset.

Aastane reisikindlustus

Väikerahnu, Rahnu ja Rändrahnu paketi klientidele vaid 8,90 € kuus

Jäid enne reisi haigeks või reis tühistati?

Reisitõrkekindlustuse hüvitisliimit: 2 000 €

Pagas on kadunud või varastatud?

Pagasikindlustuse hüvitisliimit: 1 000 €

Reisil juhtus õnnetus või haigestumine?

Meditsiiniabikindlustuse hüvitisliimit: 500 000 €

COVID-19 kindlustuskaitse

Kehtib kogu maailmas.
Tutvu tingimustegaVaata lähemalt

Mida peaksid teadma reisikindlustusest?

Reisikindlustus sisaldab meditsiiniabi kindlustust, pagasikindlustust, reisitõrkekindlustust, vastutuskindlustust, õigusabikindlustust ning lisaks kuuluvad hüvitamisele ka kuni 200 € ulatuses välismaalt tehtud kõned ja sõnumid. Täpsema ülevaate reisikindlustuse tingimuste, kindlustussummade ning hüvitislimiitide osas leiad siit.

Hüvitame COVID-19-ga seotud reisitõrkekulud ning meditsiiniabikulud kogu maailmas juhul, kui kindlustatul on kindlustusjuhtumi toimumise ajal kehtiv immuniseerimise tõend või tõend COVID-19 läbipõdemise kohta viimase kuue kuu jooksul.

Kui kindlustatul puudub immuniseerimise tõend või tõend COVID-19 läbipõdemise kohta viimase kuue kuu jooksul, kehtib COVID-19 kindlustuskaitse Euroopas ja Türgis, Egiptuses, Araabia Ühendemiraatides (AÜE), Tuneesias, Marokos, Iisraelis, Gruusias, Armeenias, Aserbaidžaanis ja Kasahstanis.

Lastele vanuses kuni 11 aastat (kaasa arvatud) kehtib COVID-19 kindlustus kogu maailmas sõltumata immuniseerimistõendi või läbipõdemisetõendi olemasolust.

Väikerahnu, Rahnu ja Rändrahnu arvelduspaketiga on seotud vaid 8,90 € kuutasuga aastane reisikindlustus. Kui soovid osta reisikindlustust lühemaks perioodiks kui aasta, siis esita taotlus siit.

Jah, kui reisid koos perega, siis on ka Sinu pere kindlustatud. Pereks loeme Sinuga koos reisivat abikaasat / elukaaslast, kes on kindlustusjuhtumi toimumise hetkel noorem kui 80 aastat ja lapsi, kes on nooremad kui 22 aastat.

Reisikindlustuse kehtivus ei sõltu kuidagi sellest, millise panga kaardiga oled reisi eest tasunud.

Kuna Coop Panga arvelduspaketi reisikindlustuse koostööpartneriks on IF P&C Insurance AS, siis palume kahjujuhtumi kiiremaks menetlemiseks kahjujuhtumist teada anda aadressil info@if.ee. Sinu reisikindlustuse sertifikaat on igal ajahetkel kättesaadav ka meie internetipangas, kuid soovitame selle igaks juhuks enne reisi ka välja printida ja kaasa võtta. Sertifikaadilt leiad täpsema käitumisjuhise kindlustusjuhtumi korral.

Ei, Sinu kindlustusmakse on kindlustusperioodiks fikseeritud ning selle jooksul toimunud kindlustusjuhtumid Sinu igakuise makse suurust ei mõjuta.

Tutvu reisikindlustuse tingimustega.