Liigu edasi põhisisu juurde

Coop Säästukaart Pluss

Coop Säästukaart Pluss on kliendikaart, millega makstes kehtivad Sulle Coopi kauplustes kõige soodsamad hinnad. Tasudes ostukorvi eest Coop Säästukaart Plussiga saad kasutada igakuist makselimiiti. Ostude eest tasud järgmisel kuul e-arve alusel – sarnaselt mobiili- või elektriarvega. Lihtne!

Vaata palju säästad
400 3 tase

10 € 1000 €

441

105

Arvutus on ligikaudne. Mida suuremad on Sinu igakuised ostud, seda rohkem boonusraha teenid.

Soodsaimad
hinnad
Sularaha
kassast
Intressivaba
40 päeva
Boonuspunkte
10% rohkem

Alati plussis!

Maksa ostude eest Coop Säästukaart Plussiga, nii saad lisaks suurimatele soodustustele ka 10% rohkem boonuspunkte.

Sularaha poe kassast

Sa ei pea sularaha saamiseks otsima pangaautomaati või sõitma kontorisse, vaid saad vajaliku summa võtta välja Coopi kaupluses ostu käigus.

Limiiti saad muuta igal hetkel

Kaardi limiite saad mugavalt muuta interneti- või mobiilipangas. See võtab aega vaid mõne sekundi ja nii saad kasvõi kassas enne ostude eest tasumist vajaliku limiidi panna.

Kuni 40 päeva intressivabad maksed

Ise määrad, mis summas ja ajal kasutatud ostulimiidi tagasi maksad. 40 päeva on intressivaba. Kaardile saad teha juurdemakseid, nii suureneb maksmiseks kasutatav summa.

Lisainfo

  • Krediidilimiit kuni 800 €
  • Intressivaba periood 40 päeva (v.a sularaha väljavõtmisel). Intressi 19,9% arvestatakse kasutatud limiidilt.
  • Kaardi haldustasu 0,95 €/kuus
  • Vähemalt 18-aastane Eesti kodanik või Eesti elamisloaga välismaalane
  • Igakuine sissetulek alates 300 €
  • Korrektne maksekäitumine
  • Võimalus vormistada piiramatus koguses lisakaarte. Lisakaardil vanusepiirangut ei ole.

Taotluse saad esitada internetis või Coop Panga kontorites.

Lepingu saad digitaalselt allkirjastada ID-kaardi, Smart-ID või Mobiil-Idga või sobivas Coop Panga kontoris.

Oma lepingu infot näed siit.

Kaardi saadame Sulle postiga koduaadressile.

Kaarti saab aktiveerida mobiili- ja internetipangas või SMS-i teel. Saada SMS numbrile 13014 sisuga Sinu kaardi neli viimast numbrit (näiteks 1234) ja kaart ongi kasutamiseks valmis. Kaardi PIN-koodi saadame Sulle SMS-iga, mille palume kohe internetipangas ära muuta.

Kõige soodsamad hinnad saad Coop Säästukaart Plussiga ostude eest tasudes. Vali välja sobivad tooted ja ütle kassas teenindajale, et soovid maksta Coop Säästukaart Plussiga või vali iseteeninduskassas makseviisiks Säästukaart Pluss. Ostu kinnitamiseks pead sisestama PIN koodi.

Coop Säästukaart Plussi kliendina ei pea Sa sularaha saamiseks otsima pangaautomaati või sõitma kontorisse, vaid saad vajaliku summa võtta välja otse kaupluses. Sularaha väljastavad kõik 330 Coopi poodi. Leia lähim Coopi kauplus

Sularaha väljavõtmiseks ei ole vaja teha ostu, vaid ütle teenindajale, et soovid Coop Säästukaart Plussiga sularaha võtta.

Sularaha väljavõtmisel kaasnevad tasud on toodud hinnakirjas.

Mille eest boonuspunkte saab?
Boonuspunktid kogunevad Coopi kauplustes tehtud ostudelt. Boonusprogramm on astmeline – mida suuremad on ostud, seda enam boonuspunkte iga kulutatud euro pealt teenib. Tasemete arvestus on kuupõhine. Kuu jooksul ostusummalt ja tootepakkumistelt kogutud boonuspunktid kantakse kaardi omaniku boonuskontole järgmise kuu 6. kuupäeval.

Kogunenud boonuspunkte näed mobiili- ja internetipangas.

Kuidas boonuspunkte kasutada?
Boonuspunkte saad kasutada Coopi kauplustes ostude eest tasumiseks. Boonuspunktid arvutatakse ümber eurodeks (1000 punkti = 1 euro).

Kasutatud summa võid soovi korral tagastada pikema perioodi jooksul ja osamaksete suuruse valid ise. See teeb suuremate ostude planeerimise lihtsaks ja mugavaks. 

Esitame igakuiselt e-arve, mille leiad oma kodupanga internetipangast. Mugavamaks tasumiseks soovitame sõlmida e-arve püsimakse lepingu.

Maksekaardil on ka ettemaksuvõimalus. Oma limiidikontole sissemakseid tehes palume kindlasti kasutada Sulle antud unikaalset viitenumbrit. Makse saaja on Coop Pank AS  ja konto nr EE584204278605960726. Unikaalse viitenumbri leiad oma lepingust või e-arvelt.

Hoia kaardi PIN-kood vaid enda teada. Kui kaart kaob või varastatakse, siis blokeeri kaart kohe internetipangas või helista telefonil 669 0966. Turvalisuse huvides soovitame kaardi PIN-koodi aegajalt muuta. Seda saad teha mugavalt internetipangas.

Teavita panka ka juhul, kui Sa ei ole kindel, kas kaart on kadunud – kaardi saab ajutiselt blokeerida.

Kui osamakse ei ole maksepäevaks tasutud, saadame SMS-iga meeldetuletuse makse tasumiseks. Makse hilinemisega kaasnevad kulud ja viivise arvestus toimub vastavalt hinnakirjale. Kui näed pikemaajalisi probleeme maksete tasumisel, siis soovitame kindlasti pöörduda panga poole, et leida üheskoos sobiv lahendus.

Krediidi kulukuse esialgne määr on 21,33% aastas järgmistel näidistingimustel:
krediidilimiit 800 €, fikseeritud intress 19,9% aastas, kaardi väljastamise tasu on 0 €, kaardi hooldustasu 0,95 € kuus, igakuine limiidi tagasimakse suurus 100%. Määr on arvestatud eeldusel, et kogu krediidilimiit võetakse kasutusele igakuiselt esimesel võimalusel ja maksimumsummas ning maksekohustus täidetakse tervikuna igakuiselt maksepäeval ühe aasta jooksul.