Taskuhäälingud

Kuidas kiirelt rikkaks saada?

11.06.2021

Kes meist ei sooviks olla finantsiliselt iseseisev ja mitte muretseda selle pärast, kuidas teenida oma igakuist palgaraha?

Majandusliku iseseisvuse juurde jõudmiseks on mitmeid võimalusi. Alati võib alustada säästmisest, kuid on veel parem, kui osa säästudest investeerida.

Tuntud investor ja ettevõtja Jaak Roosaare ütleb, et suurim eksiarvamus investeerimise puhul ongi see, et investeerimisega saab rikkaks kohe või ühe tehinguga. „Tegelikult peaks investeerimine olema harjumus. 10 aastat järjepidevalt säästes ja investeerides võiks rahalise vabaduse saavutamine olla jõukohane igaühele,” lisab investor.

Coop Panga äripanganduse juht Arko Kurtmann täiendab, et rikkaks saamisel tuleb võtta riske. „Keegi ei saa rikkaks raha kulutades. Keegi ei saa rikkaks ka raha säästes. Säästmine on parem kui kulutamine, aga jõukust lood sa läbi investeerimise.”

Roosaare ja Kurtmann arutavad saates nii eri tüüpi ettevõtluse riskide ja eeliste üle ning räägivad ka investeeringuvõimalustest. Juttu tuleb rahatrüki mõjust majandusele ja tarkadest valikutest nii ettevõtja kui ka tarbijana.

Kuula saadet Soudcloudist või Spotifyst
Loe kokkuvõtet Delfist

Jaga:

Viimased taskuhäälingud