Taskuhäälingud

Iga neljas kodulaen võetakse koos KredExi käendusega

26.02.2021

Kui tavaliselt küsib pank kodulaenuks kuni 15–30-protsendilist omafinantseeringut, siis KredExi käendusega saab selle numbri viia 10 protsendi juurde.

KredExi käendust saavad kasutada kõik inimesed, kuid KredExil on laenu käendamiseks kindlad võimalused ehk tooted. Näiteks käendatakse alla 35-aastaseid kõrg- või keskeriharidusega spetsialiste; peresid, kus kasvab vähemalt üks kuni 15-aastane laps ja kaitseväe või kaitseliidu veterane.

Paar aastat tagasi tuli KredEx välja ka energiatõhusa eluasemelaenu käendusega, mille puhul ei vaadata niivõrd seda, kes on laenuvõtja, vaid pigem maja või korteri energiatõhusust, mida ostma hakatakse. Kui tegemist on vähemalt C-energiaklassi kuuluva korteri või eramuga, saab selle soetamiseks küsida energiatõhusa eluasemelaenu käendust.

Seda, millal ja millise käenduse saamiseks KredExi poole pöörduda, oskab tavaliselt kõige paremini soovitada panga laenuhaldur. Coop Panga erakliendi kinnisvarafinantseerimise äriliini juht Karin Ossipova lubab, et Coop Pank võtab oma klientide vajadustesse süvenemiseks aega ja on alati pühendunud neile sobivate lahenduste leidmisele.

Kuula saadet Soudcloudist või Spotifyst
Loe kokkuvõtet Delfist

Jaga:

Viimased taskuhäälingud