Võlakirjad

Võlakirjainvestori avaldus

Coop Pank AS peab Eesti residentidest eraisikutele tehtavate intressimaksete pealt kinni tulumaksu 20% ulatuses. Juhul, kui te olete otsustanud osta väärtpabereid investeerimiskonto vahendusel lükkamaks edasi tulumaksukohustust, täitke palun ära alljärgnev vorm, millega informeerite Coop Pank ASi enda soovist intressimaksed kätte saada täies mahus.

Juhime tähelepanu sellele, et maksukohustust ei saa edasi lükata mittekaubeldavate (näiteks AT1 tüüpi) võlakirjade osas, mis Tulumaksuseaduse tähenduses ei ole finantsvara.

Tulumaksukohustuse edasilükkamiseks esitage meile avaldus hiljemalt 10 tööpäeva enne intressimaksete teostamist.

Kui tekib probleeme või küsimusi seoses juuresoleva avaldusega, võtke ühendust Coop Panga klienditoega telefonil 669 0966 või klienditugi@cooppank.ee .

Käesoleva avaldusega kinnitan, et Coop Pank ASi võlakirjad on soetatud minu poolt välja toodud investeerimiskontole, mida deklareerin Maksu- ja Tolliametis investeerimiskontona. Sealt tulenevalt soovin investeerimiskonto süsteemi kasutades lükata nimetatud investeerimiskontole laekunud intressimaksetelt tulumaksu tasumist edasi. Kinnitan avalduses esitatud andmete õigsust ja nõustun Coop Pank ASi poolt minu isikuandmete töötlemisega vastavalt kliendiandmete töötlemise põhimõtetega .