Liigu edasi põhisisu juurde

Info  Hea klient! Levimas on erinevad pettused, mille abil püüavad kelmid saada ligipääsu kliendi pangakontole. Ära kunagi sisesta PIN koode, kui Sa ei ole ise tehingut algatanud ja pea meeles, et pank ei küsi kunagi internetipanka sisenemisel PIN 2 koodi!

Ärikliendi koostöökogemus Coop Pangaga

Peame oluliseks, et ettevõtlusega oleks võimalikult lihtne tegeleda igas Eesti nurgas nii, et kõik vajalikud finantsteenused oleksid oma kodukandis kättesaadavad. Just seetõttu liigume äriklientidele lähemale. Oleme usaldusväärseks partneriks nii Eesti suuremates linnades kui ka väiksemates maakonnakeskustes.

Üheks Coop Panga ärikliendiks on Ida-Virumaal asuv transpordiettevõte Mettro OÜ. Palusime Mettro OÜ omanikul ja juhatuse liikmel Peeter Sillastel kirjeldada koostöö kogemust Coop Pangaga.

Minu esimene kokkupuude ja koostöö Coop Pangaga oli äärmiselt meeldiv ja värskendav. Tore on tõdeda, et on olemas finantsasutus, kes on valmis ära kuulama uued ideed, soovides ja suutes ka kaasa mõelda.

Mettro OÜ on tegev olnud juba aastast 2003, kuid 2017. aasta kevadel alustas ettevõte täiesti uue ärisuunaga – ohtlike ainete vedudega. Uue tegevusvaldkonna algsed investeeringud on olnud üsna mahukad – vajalik tehnika, millega vedusid sooritada, on kallis ning ka transpordi spetsiifikast tulenevate rahaliste käibevahendite vajadus on üsna märkimisväärne.

Uude või alustavasse ärisse tuleb tublisti panustada – nii raha kui ka aega – kuid tihitipeale sellest siiski ei piisa. Selleks, et ettevõtmine õnnestuks, on vaja usaldusväärseid partnereid. Mina olen selle partneri leidnud Coop Panga näol. Just suuresti tänu Coop Pangale ja Coop Liisingule oleme leidnud tee, kus kõik startiva äriideega seonduvad finantsküsimused on saanud lahendused. Need lahendused on sündinud üksteise mõistmises ja usalduses ettevõtja vastu - pank mõistab ja usaldab seda, mida usub ka ettevõtja.

Ma tänan Coop Panka usalduse eest ja julgen kindlasti oma kogemuse põhjal panka ka teistele ettevõtjatele soovitada –  Coop Panga suhtumine ja  lähenemine finantslahenduste leidmisel on väga professionaalne – oma ala spetsialistid on avatud erinevatele ideedele ning pakuvad reaalseid lahendusi – see üllatab meeldivalt.


___

Mettro OÜ on transpordiettevõte, mis tegeleb ohtlike ainete vedudega.

Jaga

Teised postitused

Euribori tõusu tulus kaksikvend: hoiuste üle käib tihke konkurents

Seoses euribori tõusuga räägitakse palju sellega kaasnevast laenumaksete kasvust, kuid teenimatult varju jääb selle mündi teine ja positiivsem pool: tähtajaliste hoiuste turule on naasnud konkurents, mis muudab hoiustamise taas tõsiseltvõetavaks alternatiiviks muude rahapaigutuste kõrval, kirjutab Coop Panga ärikliendi igapäevapanganduse juht Erje Mettas.