Liigu edasi põhisisu juurde

Info  Hea klient! Pühapäeval, 24. septembril kell 02.00–14.00 ei tööta Coop Panga internetipank ja mobiiliäpp, sest toimuvad plaanilised arendustööd. Samuti esineb sel perioodil häireid veebis maksete tegemisel ja isiku autentimisel pangalingi vahendusel. Nimetatud perioodil saab Coop Panga pangakaartidega teha makseid kõigi ostukohtade füüsilistes makseterminalides ja võtta välja sularaha kõigist pangaautomaatidest ning Coopi kaupluste kassadest. Palume ebamugavuste pärast vabandust!

Avasime Eedeni keskuses pangapunkti

Jõudsalt üle Eesti tegevust laiendav Coop Pank avas Tartus Eedeni keskuse infoletis pangapunkti. Nüüd on Coop Pangal üle Eesti asuvates Coopi kauplustes kokku 25 pangapunkti.

 

Uudse lahendusena Coop Panga poolt kasutusele võetud pangapunktid on alternatiivseks lahenduseks pangakontoritele. Pangapunktis saab teenindaja abil ja pangapunkti arvuti kaudu teha vajalikke pangatoiminguid mugavalt kaupluses kohapeal. Coopi poodidesse paigaldatud pangapunktides on võimalik avada pangakontot, vormistada pangakaarti ja esitada väikelaenu taotlust.

 

Coop Pank on Lõuna-Eestis kenasti esindatud, lisaks Eedeni keskuse pangapunktile on pangal Lõuna-Eestis veel 10 pangapunkti ning kontorid Tartus, Põlvas, Viljandis ja Võrus.

 

Kõikide meie pangapunktide ja -kontorite asukohad leiad siit.

Jaga