Liigu edasi põhisisu juurde

Hea klient! Levimas on pankade nimel saadetavad petusõnumid, mille abil püüavad kelmid saada ligipääsu kliendi pangakontole. Kahtluse korral ära ava sõnumiga saadetud veebiaadresse. Loe lisaks.

Kortermajade renoveerimiseks on praegu suurepärane aeg

Korteriühistutel on hetkel parim aeg hakata ellu viima oma renoveerimisprojekte, kuna ehitushinnaindeksi kasv on pidurdunud ja olukord ehitusturul soosib tellijaid. Lisaks on Eesti pankadel suur huvi rahastada renoveerimisprojekte, jagab Coop Panga ärikliendisuhete juht Villi Hunt.

Kaasaegne raamatupidamine väärtustab aega ja efektiivsust

Üha digitaalsemaks muutuv maailm nõuab muutusi ka raamatupidajate ja ettevõtjate mõtlemises, et otsustamiseks vajalik info oleks kiiremini kättesaadav ja töö muutuks efektiivsemaks, räägivad Coop Panga ärikliendi igapäevapanganduse äriliini juht Erje Mettas ning raamatupidamise ja finantsnõustamisega tegeleva Klaar.me projektijuht Mari-Liis Kikas.

Kodumaine pank toetab kohalikku ettevõtjat igal ajal

Majanduslangus on Eestis kestnud juba poolteist aastat ja pikalt väga madalal püsinud töötuse määr näitab tõusutrendi. Samas pole eraisikute ega ettevõtete laenunõudlus oluliselt vähenenud ning ka pankade julgus laene väljastada on püsinud hea, kirjutab Coop Panga ärikliendi igapäevapanganduse äriliini juht Erje Mettas.

Kliendilood: 114-aastase kogemusega Coop Harju

Seekord tutvustame Coop Harju organisatsiooni, kes oma pika tegutsemisaja jooksul on pidanud rinda pistma paljude muutustega. Coop Harju juhatuse esimees Jaan Marjundi räägib, kuidas nad juba enam kui sada aastat kohalikku ellu panustavad.