Liigu edasi põhisisu juurde

Info  Hea klient! Enda kaitsmiseks petturite eest on oluline alati mõista, mida Sa PIN-koodiga kinnitad ja hoida oma PIN-koodid vaid enda teada. Pea meeles, et internetipanka sisenemiseks ei ole kunagi vaja sisestada PIN2-koodi, samuti ei küsi pank seda sinult telefonikõne või e-kirja teel!

Coop Panga sularaha sissemakse teenus aitab kohalikku elu edendada

Haapsalus tegutseva toitlustusettevõtte Vanaisa Juures omaniku Jaan Kelneri sõnul oli Coop Panga loodud sularaha sissemakse teenus väikeettevõtjate poolt väga oodatud.

Aasta alguses avatud pisike hubane äraolemise klubi Vanaisa juures on koht, kuhu on oodatud külla kõik, et saada kokku ja veeta toredalt aega, just nagu oleksid vanaisa juures. Toidu ja joogi valikul eelistab Jaan kohalikke väiketootjaid, kelle kaup on värske ja mahe. Ka panga valikul lähtus ta kodumaisusest. „Minu jaoks on kohaliku elu edendamine tähtis ning Coop Pank täidab seda eesmärki. Ei ole tavaline, et pank toob teenuseid kodule lähemale, eriti sularaha sissemakse teenuse, millest kindlasti on puudust tuntud.“

Igas kuus tehakse Coopi kauplustes ligi 30 000 sularaha väljavõtmise tehingut - see raha läheb ringlusesse ja järelikult on vajadus ka raha arvele panemise teenuse järele. Ka Jaan usub, et sularahas arveldamine ei ole kuhugi kadunud. „Toitlustusasutustes arveldatakse sularahas iga päev, pea 40% päevasest kassast toimub sularahas. Minul on nüüd hea võimalus viia see koduteele jäävasse Coopi kauplusesse ning raha on hetkega pangakontol,“ on Jaan rahul.

Hetkel saab sularaha kontole panna juba 200 Coopi kaupluses. Suve keskpaigaks saavad panga era- ja ärikliendid raha arvele panna enam kui 300 Coopi kaupluses.

Sissemakse teenus toimib kaupluse kassas samamoodi nagu pangaautomaadis: klient ulatab sularaha müüja kätte, sisestab oma pangakaardi makseterminali ja kinnitab summa PIN-koodi sisestamisega. Müüja ulatab seejärel kliendile sissemakset kinnitava kassatšeki. Müüja ei näe kliendi kontoseisu.

Tänu eelmisel kevadel avatud sularaha väljavõtmise teenusele on nii kohalike kui ka turistide elu muutunud lihtsamaks. Jaan toob kohe ka näite: „Haapsalu vanalinna piirkonnas on vaid üks pangaautomaat. Suviste festivalide ajal on juhtunud, et väga paljud kauplejad arveldavad vaid sularahas ja pangaautomaadist saab raha lihtsalt otsa. Sellistel perioodidel peavad kohalikud sageli mitu päeva ootama, kuni automaati taas raha lisatakse. Head lahendust pakub Coopi kauplus, eriti äsja taasavatud Vanalinna kauplus, mis on kohe melu keskel.“

 

Jaga

Teised postitused

Kliendilood: mitmekülgne riigimetsa hoidja RMK

Coopi südameasi on edendada elu kogu Eestimaal ning toetada kohalikke tööandjaid. Meie klientide hulgas on palju siinseid ettevõtteid, kes oma edulugu loovad. Iga kuu teeme tutvust ühe Coop Panga ärikliendiga, kellel on oluline panus Eesti arendusse.