Liigu edasi põhisisu juurde

Info  Hea klient! Enda kaitsmiseks petturite eest on oluline alati mõista, mida Sa PIN-koodiga kinnitad ja hoida oma PIN-koodid vaid enda teada. Pea meeles, et internetipanka sisenemiseks ei ole kunagi vaja sisestada PIN2-koodi, samuti ei küsi pank seda sinult telefonikõne või e-kirja teel!

Vaata, millised olime enne

2. oktoobril muutis senine Eesti Krediidipank ärinime ja turule tuli Coop Pank. Uue panga loomisel ühendas Coop panganduse ja jaekaubanduse, et pangateenuseid saaks kasutada seal, kus inimesed seda kõige enam vajavad.

Näiteks saab Coop kauplustes asuvates pangapunktides avada pangakontot, taotleda krediitkaarti või väikelaenu. Coop pangakaart annab igapäevastelt ostudelt allahindlusi ja kogub boonust. Alates järgmise aasta kevadest saab võtta sularaha välja Coopi kaupluste kassadest. Coop Panga eesmärgiks on tuua pank inimeste kodudele lähemale ja olla eestimaise pangana olemas kõikide Eesti inimeste jaoks üle Eesti.

Vaata fotodelt, milline nägi välja Eesti Krediidipank ja milline on uus Coop Pank.

Logod

Coop Pank logo   Krediidipank logo

Pangakaardid

Coop Pank pangakaardid   Krediidipank pangakaardid

Internetipank

Internetipank enne ja pärast

Kesklinna kontor

Kesklinna kontor   Kesklinna kontor Krediidipank
Kesklinna kontor   Kesklinna kontor Krediidipank
Kesklinna kontor   Kesklinna kontor Krediidipank
Kesklinna kontor   Kesklinna kontor Krediidipank
Jaga

Teised postitused

Kliendilood: mitmekülgne riigimetsa hoidja RMK

Coopi südameasi on edendada elu kogu Eestimaal ning toetada kohalikke tööandjaid. Meie klientide hulgas on palju siinseid ettevõtteid, kes oma edulugu loovad. Iga kuu teeme tutvust ühe Coop Panga ärikliendiga, kellel on oluline panus Eesti arendusse.