Liigu edasi põhisisu juurde

Õnneks on meil nüüd oma pank, kuhu võib alati sirge seljaga pöörduda. Inimesed kuulatakse siin ära ja erinevatele küsimustele leitakse koos lahendused.

Pank, mis sobitub Sinu eluga, mitte vastupidi!

Kõige soodsamad hinnad

Coop Panga kaartidega makstes kehtivad Sulle Coopi kauplustes kõige soodsamad hinnad. Lisaks saad kaupluse kassas võtta sularaha või lisada raha oma pangakontole.

Kõige paindlikum krediitkaart

Ainult Coop Panga krediitkaardiga saad ise valida, millal ja millises ulatuses kasutatud summa tagasi maksad ning kõik kaardiga tehtud tehingud on Sulle intressivabad kuni 40 päeva.

Eestimaise pangana on meie sooviks aidata inimestel viia ellu oma unistusi igas Eestimaa nurgas – nii maal kui ka linnas. Meid iseloomustub julgus teha pangandust uuenduslikult, luues pangateenuseid, mis sobituks meie kliendi eluga. Ootame Sind, et aidata Sul unistused teoks teha.

Vaata, kuidas Coop Pank Sinu elu lihtsamaks saab muuta

Igal Eesti inimesel võiks taskus olla Coop Panga kaart

„Kliente kõnetab ennekõike eestimaisus ja oma kodupank, mis tekitab usaldusväärsust ja kui kaart pakub veel ka parimaid hindasid oma kodukaupluses, siis on kliendiga lihtne juttu alustada. Kui ma ise aktiivselt Coop Panga teenuseid kasutan, siis tean, mida klientidele pakun ja oskan paremini ka kõik plusspunktid välja tuua,“ on Coopi kaupluse töötaja Leida veendunud.

Loe edasi >

Unistused on täitumiseks – Maarika ja Tõnu lugu

Mõnikord lihtsalt on nii, et sa valmistud ja planeerid, kuid siis pakub elu Sulle midagi, mida sa oodata ei osanud. Elus ette tulevateks ootamatusteks aitab valmis olla Coop Panga krediitkaart, mis annab kindlustunde, et vajadusel on Sul lisaraha alati olemas. Selle võimalusterohke kaardiga saad maksta nii kallimate asjade ja reiside eest kui ka tasuda kõik oma igapäevased ostud.

Loe edasi >

Võta suurimast sularahavõrgustikust maksimum

Kuigi enamus inimesi ei vaja igapäevaselt sularaha, läheb seda mõnikord siiski tarvis. Sageli võib selline olukord tekkida kõige ootamatumal ja kiiremal hetkel. Ja just siis lookleb sularahaautomaadi ees pikk, kümneid minuteid kestev järjekord. Maapiirkonnas ei pruugi aga sobivat või ükskõik millise panga sularahaautomaati üldse olla. Coop Panga kliendina Sa sularaha kättesaadavuse pärast muret tundma ei pea – Sinu kasutuses on suurim sularahavõrgustik nii Eestis kui ka välismaal.

Loe edasi >AVA KONTO INTERNETIS