Liigu edasi põhisisu juurde

Golfiklubi kutsub Coop Panga kliente soodsalt mängu õppima

Harjumaal Rae vallas Suuresta külas asuv Golf X Rae golfikeskus pakub Coop Panga klientidele võimalust golfi mängimine tavalisest märksa soodsamalt selgeks õppida.

Golf on mäng, mida võib proovima tulla igaüks. Sisse-elamise teevad mõnusaks golfiklubidele omane hooliv ja heatujuline õhustik ning abivalmis töötajad.

Golf X Rae golfikeskus pani kokku 6 põhjust, miks golfiga juba sel suvel tutvust teha:

1.    Golf sobib kõigile. Seda saad mängida kogu perega.
On vähe spordialasid, millest saab rõõmu tunda igas vanuses. Golfiga saab algust teha juba lapsena ja seda võib vabalt harrastada veel ka kõrges eas, kui iga spordiala enam jõukohane pole. Otsid tegevust, mis peret emotsionaalselt liidaks? Soovid mängida rahus ja ihuüksi? Või tahad sõpradega ühe meeleoluka päeva veeta? Golfiväljakul on kõik need variandid võimalikud.

2.    Golfis leiad põnevust ja võimalusi eneseületusteks.
Pealtnäha lihtne ja rahulik mäng nõuab head enesevalitsemist ja õiget tehnikat. Mida rohkem mängid, seda paremaks muutud, sest tulemused ei lase end kaua oodata. Iga mäng algab puhtalt lehelt ning pakub alati uutmoodi kirge ja põnevust.

3.    Pideva liikumisega treenid keha ja põletad üllatavalt palju kaloreid.
Nagu teisedki kestvusalad, hoiab golf pulssi mitme tunni jooksul mõõdukalt kõrgena. Seega on see iseäranis kasulik treening just südamele. Ühe ringiga läbid märkamatult ligi 10 km ja põletad kuni 1000 kcal. Lisaboonusena suureneb tasapisi Sinu keha vastupidavus, koordinatsioon, tasakaal ja ka lihasjõud.

4.    Tahad leida uusi sõpru ja kasulikke tutvusi?
Kuna golf on seltskondlik mäng, mille jooksul on aega omavahel põhjalikumalt tutvuda ja vestelda, sünnivad väljakul ka kasulikud tutvused ja toredad sõprussuhted. Mõnikord arvatakse, et golfi ringkonnaga liitumiseks peaks tundma mingeid müstilisi „õigeid inimesi“. Tegelikult pole see sugugi nii – kogukonda on oodatud kõik uued mängijad.

5.    Golf rahustab meeli ja teeb Sinust keskendumise meistri.
Tänapäeva kiires elutempos on enese väljalülitamine hädavajalik. Selleks et sooritada suurepäraseid golfilööke, tuleb rahuneda ja keskenduda, kogu muu maailm ununeb. Nii mõjub golf ergastavalt ka vaimule. Lisaks sellele on looduses kulgemine juba iseenesest meditatiivne.

6.    Golfimäng on taskukohane.
Kuna golf oli algselt vaid kõrgklassi harrastus, peetakse seda siiani kalliks ja kättesaamatuks. Kui sirvid erinevate golfiklubide hinnakirju, siis näed – see ei ole enam kaugeltki nii. Kallist varustust ei ole tarvis osta, sest seda on võimalik ka rentida. Kokkuvõttes on golfi harrastamisele kuluv summa kuude lõikes täiesti võrreldav spordiklubi kuumaksuga.

Kui tahad järele proovida, siis Coop Panga klientidele Coop Panga pangakaardiga tasumisel on Golf X Rae golfiklubil sel suvel magusad pakkumised:

Golf elustiiliks pakett hinnaga 196 € (tavahind 245 €)
, milles sisaldub:

  • 10-tunnine algõppe koolitus
  • 2-tunnine jätkukoolitus
  • Green card’`i tunnistus
  • Harjutuspallid koolituse vältel
  • Varustuse laenutus koolituse ajal
  • 2 x 9 raja mänguringi läbimine koos mentoriga
  • Hooajaline piiramatu mänguõigus 18 rajal

Lisaks pakub Golf X Rae golfiklubi Coop Panga klientidele:

  • Kõigi teiste green card `i pakettide tavahindadest soodustus 15%
  • Coop Panga kaardiga maksmisel varustuse laenutus tasuta
  • Coop Panga kaardiga tasumisel restoranis 10% soodustus

Väljak, varustus ja treener juba ootavad Sind! Vaata lisainfot siit.

Jaga

Teised postitused

Tagastatud tulumaks loob soodsa pinnase kogumiseks

Eelmise aasta eest enammakstud tulumaksu hakkab maksuamet tänavu tagastama 5. märtsist. Mullu tagastati inimese kohta keskmiselt 200–300 eurot, kuid riigilt võib parimatel juhtudel tagasi saada suisa mitu tuhat eurot. Coop Panga erakliendipanganduse juht Karel Parve annab nõu, kuidas enammakstud ja tagasi saadud tulumaksusumma kõige tulusamalt teenima panna.

Tulude deklareerimine on alanud: mida kinnisvara omanikuna silmas pidada?

Alates 15. veebruarist kuni 30. aprillini saab esitada tuludeklaratsioone Maksu- ja Tolliametile ning enammakstud tulumaksu tagastatakse alates 5. märtsist. Coop Panga erakliendi kinnisvarafinantseerimise äriliini juht Karin Ossipova toob välja kodulaenu ja kinnisvaraga seotud olulised punktid, millele tuludeklaratsiooni esitades tähelepanu pöörata.