Liigu edasi põhisisu juurde

Sinu uus kodu Kiili Kodukvartalis

Coop Panga klientidel on suurepärane võimalus soetada oma uus kodu Kiili Kodukvartalisse. Esimesed korterid valmivad juba 2022 II kvartalis. Kortermajade kohta leiad rohkem infot siit.

Coop Panga kodulaenuga saad oma uue kodu soetada väga headel tingimustel

  • Tasuta laenukindlustus
  • Laenulepingu sõlmimise tasu 0 €

Kui soovid enne taotluse täitmist meie laenuhalduriga nõu pidada, siis lepi kokku sobiv aeg  ja arutame asjad läbi.

Kristi Keemu
eralaenuhaldur
e-post: kristi.keemu@cooppank.ee
telefon: 669 0966
Tallinn, Narva mnt 4

Kodulaenu krediidi kulukuse esialgne määr on 3,41% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidisumma 55 000 €, tagastamine 30 aasta jooksul 360 igakuise annuiteetmaksena, lepingutasu 192,50 €, fikseerimata intress 6 kuu Euribor + marginaal 3,3% aastas (27.01.2021 seisuga on 6 kuu Euribor  -0,526% aastas; Euribori negatiivne väärtus arvestatakse intressi arvutamisel võrdseks nulliga; Euribor võib muutuda iga 6 kuu järel), arvelduskonto hooldustasu 0 €, krediidi kogusumma 87 297,63 € ja tagasimaksete summa 87 100,13 €. Määr on arvestatud eeldusel, et krediidisumma võetakse kasutusele kohe täies mahus, põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste annuiteetmaksetena. Määras ei ole arvestatud tagatise seadmise ja kindlustamisega seotud kulusid. Enne lepingu sõlmimist soovitame tutvuda finantsteenuse tingimustega ning vajaduse korral pidada nõu spetsialistiga.

Jaga

Teised pakkumised

Coop Panga kätte maks

Meie kättemaks on ainult positiivne! Just nüüd on õige aeg teha oma ostud Coop Panga kaardiga, sest maksame igal kuul ühele kliendile kogu möödunud kuul kulunud raha kätte tagasi.