Liigu edasi põhisisu juurde

Info  Hea klient! Enda kaitsmiseks petturite eest on oluline alati mõista, mida Sa PIN-koodiga kinnitad ja hoida oma PIN-koodid vaid enda teada. Pea meeles, et internetipanka sisenemiseks ei ole kunagi vaja sisestada PIN2-koodi, samuti ei küsi pank seda sinult telefonikõne või e-kirja teel!

Kliendilood: Juhani Puukool muudab istutades inimesi õnnelikumaks

Coop Pank soovib olla toeks Eesti ettevõtetele, kes panustavad siinsesse kogukonda ning edendavad eestlaste elu. Meie klientide hulgas on palju kohalikke tööandjaid, kelle eduloos me väikest osa saame mängida. Iga kuu toome ühe eduka ärikliendi loo oma lugejateni. Sel kuul tutvustab Juhani Puukooli sealne müügiarendusjuht Ülle Soonpuu.

Millega tegeleb Juhani Puukool?

Juhani Puukool on asutatud 1995. aastal ja sellest ajast peale tegeleme me taimede tootmise ja turustamisega. Meil on üle Eestis kuus tootmiskohta ja seitse istikuäri. Lisaks on ka e-pood.

Kuidas aitate teie viia elu edasi Eestimaal?

Juhani Puukooli moto on „Istutades oled sa õnnelik“ ja see õnnelikuks tegemise sõnum iseloomustab meie igapäevatööd. Meile on tähtis, et inimeste aiad oleksid ilusad ja meie pakume selleks vajalikke taimi. Lisaks koduaedadele panustame me väga palju ka avalikku haljastusse. Erinevad lasteaiad, koolid, pargid, linnatänavad – igal pool võib näha taimi, mis on meie puukoolist pärit.

Mis on Juhani Puukooli edu võti?

Ma ei oska tuua välja ühte konkreetset edu võtit, pigem ikkagi igapäevane pühendumus ja huvi. Iga päev toodetakse maailmas väga palju taimi ja aretatakse uusi sorte. Meie edu võti on leida need õiged, mis sobivad Eestisse, siinsesse kliimasse, Eesti inimeste koduaeda – see on kõige tähtsam!

Milline taim peaks olema igas Eestimaa koduaias?

Taim on õnnelik siis, kui ta on istutatud temale sobivasse kasvukohta. Üldistades võiks soovitada, et igas Eestimaa koduaias võiks olla üks selline taim, mis annab lisaks taimeilule ka midagi meie söögilauale. Traditsiooniliste sõstrapõõsaste kõrval võiks olla istutatud ka midagi erilisemat – näiteks söödava kuslapuu erinevad sordid. Vastupidav taim, mis saab hakkama peaaegu igasugusel mullal.

Mis on teie enim müüdud toode läbi aegade? Kas teie valikus on siiani ka taimesorte, millega ettevõtet alustasite?

Juhani Puukool alustas rooside kasvatamisega ja ilmselt võib arvata, et sealt tootegrupist pärineb ka meie kõige enim müüdud toode. Täpset arvestust ei ole pidanud, aga läbi aegade on müüdud palju roosisorti „Gloria Dei“, „Flammentanz“, „Hansaland“, aga kõige rohkem tähelepanu ning kirgi on kütnud roosisort „Sexy Rexy“, mis on müügil ainult Juhani Puukoolis.

Mis on teie tulevikuplaanid?

Meie plaan on olla Põhjamaade tugevaim puukool, kes valib ja kasvatab siia piirkonda sobilikke taimi ning seeläbi olla usaldusväärne partner koduaednikele ning haljastajatele.

Kuidas Coop Pank aitab Juhani Puukoolil edukas olla?

Me tunneme Coop Pangaga väga palju sarnasusi mõtteviisis. Teie moto on olla kohal igas Eestimaa nurgas ja läbi selle moto saame meie oma äri edasi arendada. Tänu sellele, et igas Eestimaa nurgas on võimalik täna teha pangamakseid, arveldada sularahaga, saame meie oma taimi müüa igasse Eestimaa piirkonda. Kõige rohkem tuge tunneme me läbi e-poe, sest et meil on istikuärid Tallinna piirkonnas, Ida-Virumaal ja Tartus, aga Eestimaa on palju suurem – on saared, on Pärnumaa, on Võrumaa ja koostöös Coop Pangaga saame müüa ka istikuid nendesse paikadesse.

test

     

    Jaga

    Teised postitused

    Kliendilood: mitmekülgne riigimetsa hoidja RMK

    Coopi südameasi on edendada elu kogu Eestimaal ning toetada kohalikke tööandjaid. Meie klientide hulgas on palju siinseid ettevõtteid, kes oma edulugu loovad. Iga kuu teeme tutvust ühe Coop Panga ärikliendiga, kellel on oluline panus Eesti arendusse.