Liigu edasi põhisisu juurde

Kliendilood: pika ajalooga Audes viib eestlaste oskused laia maailma

Audes pakub tööd paljudele kohalikele, aidates üheskoos turundada meie väikeriiki suurte rahvusvaheliste klientide hulgas. Pika eduloo taga on oluline koostisosa – hea kohanemisvõime.

Millega Audes tegeleb?

Audes tegeleb Eestis transformaatorite ja kõlarite tootmisega. Oleme siin Eestis üheks suurimaks partneriks ettevõtetele kogu maailmas, kes otsivad võimalusi kõlarite kastide tootmiseks. Meie toodame nende jaoks valmistoote ja nemad turustavad selle oma klientidele.

Kuidas aitab Audes edendada elu Eestis?

Oleme ligi 100 aastat pakkunud eestlastele tööd erinevates Eesti nurkades. Tänasel päeval töötab meie juures ligi 80 inimest, kes aitavad meie eesmärke viia ellu nii Eestis kui ka välismaal, tutvustades läbi oma tegevuse ka Eestit laiemalt. Hea on kuulda, et messidel ja erinevate koostööpartneritega suheldes inimesed juba teavad, kus Eesti asub ja millised inimesed siin elavad.

Mis on teie eduloo võti?

Audese suurim edulugu tuleb juba 90ndatest aastatest, kui Eesti sai uuesti vabaks. Paljud ettevõtted sattusid raskustesse. Kõige olulisem oli jääda ellu, areneda – meil see õnnestus ja täna saame öelda, et oleme edukad oma töös. Edukaks teeb oskus otsida lahendusi, ükskõik kui raske olukord ka ei oleks. Meie pikk kogemus teeb meist oma ala spetsialistid, kes oskavad sobivaid lahendusi pakkuda ka kõige nõudlikumatele klientidele.

Kuidas Coop Pank aitab Audesel edukas olla?

Coop Pank on meie jaoks kindel partner, kes tekitab kindlustunnet. Tegutsedes nii Eestis kui väljaspool, on see tänasel päeval eriti oluline. Oleme tänulikud Coop Pangale selle partnerlussuhte eest. Lisaks saame Coop Pangas arvelduskontol olevat raha kasvatada ja kasutada seda oma ettevõtte arendamiseks.

Tunnustame ja hindame enda ärikliente, kes tegutsevad iga päev selle nimel, et edendada Eesti elu. Terve aasta vältel tutvustame iga kuu ühte edumeelset klienti, kelle tegevusse on meil rõõm oma panus anda.

Video

Jaga

Teised postitused

Tagastatud tulumaks loob soodsa pinnase kogumiseks

Eelmise aasta eest enammakstud tulumaksu hakkab maksuamet tänavu tagastama 5. märtsist. Mullu tagastati inimese kohta keskmiselt 200–300 eurot, kuid riigilt võib parimatel juhtudel tagasi saada suisa mitu tuhat eurot. Coop Panga erakliendipanganduse juht Karel Parve annab nõu, kuidas enammakstud ja tagasi saadud tulumaksusumma kõige tulusamalt teenima panna.

Tulude deklareerimine on alanud: mida kinnisvara omanikuna silmas pidada?

Alates 15. veebruarist kuni 30. aprillini saab esitada tuludeklaratsioone Maksu- ja Tolliametile ning enammakstud tulumaksu tagastatakse alates 5. märtsist. Coop Panga erakliendi kinnisvarafinantseerimise äriliini juht Karin Ossipova toob välja kodulaenu ja kinnisvaraga seotud olulised punktid, millele tuludeklaratsiooni esitades tähelepanu pöörata.