Liigu edasi põhisisu juurde

Kliendilood: pika ajalooga innovaatiline Pihlaka

Detsembrikuus on meie tähelepanu Pihlakal - armastatud kondiitritoodete telgitagustest räägib ettevõtte asutaja ja tegevjuht Arvo Saul.

Millega Pihlaka tegeleb?

AS Pihlaka on juba 33 aastat tootnud kondiitri-, pagari- ja kulinaariatooteid. Meil on nii tootmine kui müük – üle Eesti leiab 8 Pihlaka kohvikut. Lisaks tortidele ja kookidele leiab meie tootevalikust näiteks käsitöö- ja šokolaadikomme, šokolaaditahvleid, martsipani- ning šokolaadikujusid, marmelaadi ja palju muud.

Kuidas aitab Pihlaka viia elu edasi Eestimaal?

AS Pihlaka annab tööd eri linnades kokku 130 inimesele. Kõige suurem on muidugi Rakvere. Oleme lisaks töökohtade loomisele aidanud kohalikku kogukonda, toetanud nii sporti kui kultuuri.

Mis on seni teie suurim edulugu?

Edulugu on see, et me tänaseni pakkumas oma klientidele naturaalseid ja kvaliteetseid tooteid. See näitab, et oleme teeninud oma klientuuri usalduse.

Milline on olnud teie hitt-toode läbi aastate ning kuidas on maitsed muutunud?

Meie klientide lemmikuteks on sefiir – sefiiritort banaaniga ning sefiirikorvike. Mõjutavad kõige rohkem erinevad uued trendid, millega kaasa minnakse. 20-30 aastat tagasi ei küsinud kliendid vegantooteid, laktoosivabu ega gluteenivabu tooteid. Ei otsitud lahjemaid, vähema kalorsusega ega ka suhkruvabu tooteid. Kui külla mindi, siis ikka tort kaasa! Nüüd otsitakse kohati tervislikumaid valikuid. Muidugi mõjutav jooksvalt veel kõik see, mis tortide ning kookide kohta internetis leidub ja mida palutakse järgi teha, näiteks söödavad (firma)kingitused. Kindlasti teeme ka sel aastal uusi tooteid – ilma arengu ja uuendusteta tänapäeval konkurentsis ei püsi.

Kuidas Coop Pank aitab Pihlakal edukas olla?

Coop Pank on üks tore ettevõte, kuhu on hea minna, sest ta on meie lähedal ja teistpidi annab ta meile kui kliendile vajaliku tooteportfelli. Üks neist teenustest on sularaha vastuvõtt, sest meie kaheksast kohvikust seda ikka tuleb. Oleme igati rahul Coop Pangaga!

Coop Pank armastab Eesti ettevõtteid. Meile meeldib olla toeks neile, kes edendavad kohalikku elu ja loovad eestlastele väärtuslikke töökohti. Meie klientideks on mitmed edukad ettevõtted ning 2023. aastal oleme tutvustanud iga kuu ühte neist.

Video

Jaga

Teised postitused

Tagastatud tulumaks loob soodsa pinnase kogumiseks

Eelmise aasta eest enammakstud tulumaksu hakkab maksuamet tänavu tagastama 5. märtsist. Mullu tagastati inimese kohta keskmiselt 200–300 eurot, kuid riigilt võib parimatel juhtudel tagasi saada suisa mitu tuhat eurot. Coop Panga erakliendipanganduse juht Karel Parve annab nõu, kuidas enammakstud ja tagasi saadud tulumaksusumma kõige tulusamalt teenima panna.

Tulude deklareerimine on alanud: mida kinnisvara omanikuna silmas pidada?

Alates 15. veebruarist kuni 30. aprillini saab esitada tuludeklaratsioone Maksu- ja Tolliametile ning enammakstud tulumaksu tagastatakse alates 5. märtsist. Coop Panga erakliendi kinnisvarafinantseerimise äriliini juht Karin Ossipova toob välja kodulaenu ja kinnisvaraga seotud olulised punktid, millele tuludeklaratsiooni esitades tähelepanu pöörata.