Liigu edasi põhisisu juurde

Info  Hea klient! Levimas on erinevad pettused, mille abil püüavad kelmid saada ligipääsu kliendi pangakontole. Ära kunagi sisesta PIN koode, kui Sa ei ole ise tehingut algatanud ja pea meeles, et pank ei küsi kunagi internetipanka sisenemisel PIN 2 koodi!

Kliendilood: rahvusvahelise haardega kodumaine Civitta

Sel kuul teeme tutvust Civittaga, kes toetab organisatsioone nii era- kui avalikus sektoris, Eestis ja ka kaugemal. Civitta käe all arenevad uuendusmeelsed, tõhusad ja tulemuslikud protsessid ja organisatsioonid. Ettevõtte tegemistest räägib Civitta tegevjuht Triin Andresson.

Kuidas aitab Civitta edendada kohalikku elu?

Civitta koostööpartneriteks on juhid ja otsustajad. Me teeme projekte, millel on reaalne mõju. Aitame seeläbi teha riigil paremaid poliitikaid ja ettevõtetel luua pinnas arenguks, mis toetaks nende majanduslikku kasvu. Lisaks tahame me olla tööandja, kus iga töötaja saab kiiresti areneda, palju õppida ning ennast teostada.

Kuidas on teie tegutsemisaastate jooksul ettevõtluskeskkond muutunud?

Civitta on tegutsenud Eestis 20 aastat. Meie jaoks on kõige märkimisväärsem muutus konsultatsiooniteenuse rahvusvahelistumine. Isegi 10 aastat tagasi ei kujutanud me ette, et töötades Eestis saavad meie klientideks rahvusvahelised organisatsioonid ja ettevõtted.

Mis on Civitta edu võti ning millised on teie järgmised ambitsioonid?

Civitta edu on peitunud kiires kasvus. Me oleme julgenud mõelda ja unistada suurelt, mistõttu oleme kasvanud Eestist välja 18 riiki. Meie juures saab iga praktikant kasvada partneriks.

Meie jaoks on hetkel atraktiivsed turud laienemiseks Kesk-Euroopas, näiteks Ungari ja Tšehhi. Meie eesmärk on oma kohalolu seal tugevdada, et paremini teenindada meie rahvusvahelisi kliente, kelle fookus asub just selles piirkonnas. Samas ei välista me ka Lääne-Euroopasse laienemist, kui selleks peaks tekkima sobiv võimalus.

Kuidas on aidanud Coop Pank Civittal edukas olla?

Meile meeldib väga Coop Panga personaalne lähenemine. Coop Pangaga on suhtlus isiklik ja kiire ning me kanname samu väärtusi – me tahame toetada ettevõtete ja organisatsioonide arengut.

Millist nõu annaksite täna alustavale ettevõttele?

Teha tuleks korralikku eeltööd ja leida õiged inimesed, kellega ettevõtlust alustada. Tänapäeval on ettevõtlusega alustamiseks soodsad võimalused - tugiprogrammid ja erinevad toetused. Selleks soovitangi teha korralikku kodutööd, et olla turu ja võimalustega maksimaalselt kursis.

Vaata Civitta Eestist videot siit.

Coop Pank soovib edendada nii eestlaste kui Eesti ettevõtete elu, hoides seeläbi eestlaste töökohti ning toetades omasid. Meie klientideks on hulganisti edukaid kohalikke ettevõtteid, igaühel neist põnev teekond käsil. Tutvustame sel aastal iga kuu ühte Coop Panga äriklienti, kes panustab oma tegevusega Eesti arengusse.

Jaga

Teised postitused

Euribori tõusu tulus kaksikvend: hoiuste üle käib tihke konkurents

Seoses euribori tõusuga räägitakse palju sellega kaasnevast laenumaksete kasvust, kuid teenimatult varju jääb selle mündi teine ja positiivsem pool: tähtajaliste hoiuste turule on naasnud konkurents, mis muudab hoiustamise taas tõsiseltvõetavaks alternatiiviks muude rahapaigutuste kõrval, kirjutab Coop Panga ärikliendi igapäevapanganduse juht Erje Mettas.